Şimdi Ara

HP Ink 415 Tank Yazıcı Tarayıcı Z4B53A Wifi kutu açılışı - kurulum - inceleme - wifi kurulumu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
9.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    mavi bende biraz aliyor digerlerinde hic almiyor temizleme kar etmiyor. bence bizdeki seriler sorunlu yeni gonderdikleri makinalarin ic yapisi daha degisik onlarda bu tür sorunlar yok. bir tane makina duzelmeyen e9 hatasindan gitti yenisini gonderdiler. servis cok iyi.
  • Yazıcıyı ben de aldım.Hocam bir sorum olacak yüksek kalitede sizin yazıcıda çok yavaş yazdırıyor mu?Birde bilgisayara hata bildirimi geliyor ama yazdırmaya devam ediyor size de oluyor mu acaba
  • _Santiago_ kullanıcısına yanıt
    Taslak daha hızlı yazdırıyor normal i bir hayli yavaş. Üstünde çarpı tuşu var o hatada daha hızlı tepki veriyor PC ye gore

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada comdan hp 415 i satın aldım kurulumunu vs yaptım wifiden diğer pc üzerinden cıktı alıyorum telefondanda alıyorum kablo ile bağladığım xp pcden alamıyorum xpdendir diye tahmin ediyorum ararken vs hp sitesine üye oldum ürün seri numaramı yazdım GARANTİ SÜRESİNİN 2 AY KALDIĞI yazıyor ne yapmam lazım

HP Ink 415 Tank Yazıcı Tarayıcı Z4B53A Wifi kutu açılışı - kurulum - inceleme - wifi kurulumu

• sürekli 3 hatası alıyorum sizde de oluyor mu
  • Bende almayı düşünüyorum eşim öğretmen evde sınav kağıtları vs çıktı almak için kullanıcaz tavsiye ediyormusunuz

• emcace E kullanıcısına yanıt
    Öğretmenlerin çok işine yarayan bir cihaz kesinlikle alabilirsiniz

• Uzun süredir kullananlar, kağıt alma, kafavtikanmasi, murekkepler kaç sayfa yaziyora cevap verebilir mi?

• hkocakus H kullanıcısına yanıt
    Mürekkep kullanımı göreceli ama tonerli olanlara göre daha ekonomik, tıkanma yapmıyor. Ama.kafalar çabuk bozuldu. Makina biraz hassas.

• Arkadaslar 15000 sayfa olayi dogru mu?
    Ve epson mu hp mi sizce?

• SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Okulda Epson ve HP var Epson çok daha kaliteli ve dayanıklı. Epsonun atık tankı doldu 120 liraya değiştirdiler. HP de ben şu ana kadar 20 bin sayfa bastim 3 takım kartuş yedi. Bir takım kartuş 90 lira civarı, garanti var diye bedava gönderdiler.

• Epson L3151 ve HP 415 arasında kaldım hangisini tercih etmeliyim? Kullanım amacım çoğunlukla ders notları için olacak.
  • Epson L3151 ile bu HP 415 arasındayım. HP fiyat olarak daha iyi. Ne dersiniz?
  • Hp 415'te şöyle bi yorum gördüm doğru mudur?
    HP Ink 415 Tank Yazıcı Tarayıcı Z4B53A Wifi kutu açılışı - kurulum - inceleme - wifi kurulumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sauths -- 18 Şubat 2020; 14:12:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.