Şimdi Ara

HP İ5-7300HQ 16GB DDR4 128SSD 2TB HDD GTX1050Ti 4GB 17.3 FULLHD IPS - 4299TL (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
2.380
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: matetech

Aldım iade 480tl+world puan100tl+200tl indirim ile süper uygun oldu ama yinede cebimden 3419tl ciuuvv diye gidecek tabi, hiçbir inceleme,kullanıcı resmi, videosu yok o kadar yok ki fotoğrafların hepsi hp tr den,
    Bana göre extrası: yaşım ve konumum itibarı ile ucube görünümlü olmaması+hq7300+1050ti+17.3 inch ips ekran+16gb+128gb ssd+uygun fiyat

Detaylı bi inceleme bekliyoruz o zaman..
  • Hala almak isteyen varsa söyleyeyim, aldığım gibi geri iade ettim. Malesef işlemci kararsızlığı çok yüksek. 1 dakika yük altında kaldığında işlemci hızı 0.8GHz'e düşüyor. CS:GO bile oynamak mümkün değil. HP tarafından bir çözüm yok.

Aynı problem benzer donanıma sahip Omen serisinde de var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • WarghasmTR W kullanıcısına yanıt
    İşlemci karasızlığı windows 10’dan kaynaklanıyor ise daha eski bir windows sürümü kurularak sorunun işletim sisteminden mi donanımdan mı kaynaklandığından emin olamaz mıyız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychô

İşlemci karasızlığı windows 10’dan kaynaklanıyor ise daha eski bir windows sürümü kurularak sorunun işletim sisteminden mi donanımdan mı kaynaklandığından emin olamaz mıyız?

Galiba bende iade edeceğim. İşlemci problemli gerçekten, çok tecrübeli bir kullanıcı değildim, beni uzman yapacak. Servisi yarın arayacağım, süresi de geçti iade olur mu bilemiyorum ama kesinlikle işlemci sorunu var sürekli %100 de çalışmaya çalışıyor ve en kolay oyunlarda dahi 73-74 derece olur olmaz kendini aşırı kısıyor 0.79 ghz e düşüyor. Acı eşiği çok düşük nazlı bir çocuk gibi 80-85 dereceyi hiç görmek istemiyor, aşırı tedbirli davranıyor, oyun oynamak mümkün değil. Benim oğlan ikide birde baba çok kasıyor filan diyordu klasik baba davranışı, inanmıyordum ama bu hafta sonu çok inceledim, hiçbir çözüm bulamadım. Orjinal windows kullanıyorum zaten oyunlarda-her oyunda-yapıyor, oyun farketmiyor. Şanssızlık, süper bir alışverişti ama ne yazık ki sonu hüsran, inşallah iade de sorun çıkmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matetech -- 11 Mart 2018; 21:47:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• matetech kullanıcısına yanıt
    Masaüstünde ya da chrome’da sağ tık yapınca kasma veya donma yapıyor mu?

• Evet var

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.