Şimdi Ara

>>> HP HDX18 ANA BAŞLIK <<< (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
1
Favori
16.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eğer hdx18 e büyük diyorsan hdx16 al aynı özellikler sadece ekranı 16'' hard disk 320 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -KuTLuBeY- -- 12 Nisan 2009; 18:10:49 >
  • Edit..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtoTurk -- 12 Nisan 2009; 20:11:00 >
  • ekran çözünürlüğü olarak 1920x1080p bakıyorum şimdilik. Henüz umudumu yitirmedim =)
  • Hayırlı olsun o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtoTurk -- 12 Nisan 2009; 20:10:41 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sumak

ekran çözünürlüğü olarak 1920x1080p bakıyorum şimdilik. Henüz umudumu yitirmedim =)

sanırım 1920 x 1080p çözünürlükte olan acer ve hp hdx var acer zaten hp yi taklit ediyo bence :) ama hdx18 i inceleme sansın varsa bir bak derim...
  • Ekran kartını soranlara ddr3 ramli olduğunu hatırlatayım. Sadece hdxlerde ddr3 ekran kartı vardır bu arada.(merak eden googleda reviewlerini aratip bakabilir )
  • HDX18 makinayı izmirmarket'e gidip inceleyeceğim. Fiyat çok iyi. Böyle özelliklerde bir makinanın en az 3500 TL olması lazım şu anda. Toshiba Quismo diye kaba saba bir makina var 4000 TL fiyatı ancak estetik değil. Yerinden kalkmıyor. 2500 TL fiyata bu makina mucize gibi.
  • evet gidip canlı canlı incelemek daha faydalı olur tavsiye ederim
  • Bu makineyi izmirmarket nasıl bu fiyata satabiliyor. Bu fiyata hdx18 varmı acaba gerçekten merak ediyorum. Fiyat aşırı uygun çünkü.
  • Bu makineyi izmirmarket nasıl bu fiyata satabiliyor. Bu fiyata hdx18 varmı acaba gerçekten merak ediyorum. Fiyat aşırı uygun çünkü.
    Ayrıca kullanalara bir sorum olacak. Aletin tv kartı nasıl. Kanalları başarıyla görüntüleyebiliyormu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quattro_tr

Bu makineyi izmirmarket nasıl bu fiyata satabiliyor. Bu fiyata hdx18 varmı acaba gerçekten merak ediyorum. Fiyat aşırı uygun çünkü.
    Ayrıca kullanalara bir sorum olacak. Aletin tv kartı nasıl. Kanalları başarıyla görüntüleyebiliyormu?

arkadaşım ürün gerçekten o fiyata satılıyor. hp her 3 ayda bir böyle bir kampanya yapıyor... hdx ten sonra başka bir üründe aynı şekilde indirim olacak... tv kartı çalışmıyor çünkü; ürünün üstünde DVB-T dijital tv kartı var bu teknoloji türkiye de henüz yok...
  • Bu alette dvb-t kart varsa zamanla yayınların dvb-t olmasıyla tv izlenebilir ozaman. Ama o zamana kadar aletin ömrü bitermi onu bilemem. Aylar oldu daha 3g yi göremedik. Bu arada bu aletin bu kadar mı kullanıcısı var yav. Ben daha çok ilgi bekliyordum bu alete bu aralar.
  • quote:

Bu alette dvb-t kart varsa zamanla yayınların dvb-t olmasıyla tv izlenebilir ozaman. Ama o zamana kadar aletin ömrü bitermi onu bilemem. Aylar oldu daha 3g yi göremedik. Bu arada bu aletin bu kadar mı kullanıcısı var yav. Ben daha çok ilgi bekliyordum bu alete bu aralar.

evet haklısın ama bu ürün zaten geleceğe dönük bir cihaz :) evet bu ürüne sahip olan az sayıda insan var çünkü kimse bilmiyor böyle bir kampanyayı... duyanda parası varsa alıyor zaten benim gibi :)
  • office 2007 yuklu gelıyor ama acarken urun anahtarı ıstıyor, bu sorunu halleden oldu mu acaba ?
  • Bu sorunu ya yasal yollardan lisans alarak yada googleda office 2007 activation c**ck yazıp bulduğun küçük bir programcıkla halledeceksin.
  • tesekkur ederım @Quattro_tr,
  • quote:

Bu sorunu ya yasal yollardan lisans alarak yada googleda office 2007 activation c**ck yazıp bulduğun küçük bir programcıkla halledeceksin.

ürünün üzerin zaten 60 günlük lisanslı office 2007 var ne gerek var ki crack yapmaya
  • HDX18 almaya karar vermiştim ki stoklarda tükenmiş, hiçbir yerde yok diyorlar. Alabilecegim bir site ya da magaza varsa söyleyebilir misiniz?
  • Arkadaşlar,

Ürünü ben de geçen hafta aldım. Gerçekten süper bir bilgisayar bence. Bu arada ben sıfırdan format atıp, tüm driverlarını sorunsuzca kurabildim. Burada belli bir sıra izlemek gerekiyor. Acronis ile sağlam bir image da aldım. İsteyenlere yardımcı olabilirim temiz install konusunda..
  • arkadaşlarhttp://www.istanbulbilisim.com.tr/SONY-VAIO-_VGN-FW373J-H--4-GB-NOTEBOOK,7848.html bu linkte ki sony ile hd18 arasında kaldım
    sizce hangisini almalı?
    birde istanbulbilişimden alsak bu cihazlardan birini sorun olur mu sizce yani güvenilir bi işletme bi?abd den tamir görmüş ihazları getirip satıyolar diye duymuştum aslı var mı??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.