Şimdi Ara

>>> HP HDX18 ANA BAŞLIK <<< (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
272
Cevap
1
Favori
16.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: zaferturan74

arkadaşlar bende 1 hafta önce aldım hdx 18 imi. fakat bir sorun var. gerçi sorun mu onuda bilmiyorum. soğutma fanı sürekli çalışıyor. sürekli bir fan sesi var hiç durmuyor. gündüz pek sorun değil ama akşam sıkıntı veriyo bu ses. işlemci sıcaklıkları 30-32 derece.. gpu 40 derece , harddiskler 30 derece de ama fan yinede durmuyor.. hp müşteri servisini aradım ve birlikte bios u güncelledik ama yinede bir değişiklik olmadı.. alan arkadaşlar sizdede bu sorun varmı.. fanlar sürekli çalışıyor mu ?.. daha 1 hafta olmadı, bilgisayarı kullanamadan garantiye de göndermek istemiyorum...

bios ayarlarında fanın surekli calısmasıyla ilgili bi ayar olabilir. Benim eski hp de vardı; bir kontrol edin isterseniz. Sorun olarak gorulen durum muhtemelen bu.
  • hp'nın en cok begendıgım modelı cok guzel bır urun ama parasıda guzel.Sızın ıcın hayırlı olsun dıyorum.hdx modelın 16inc versıyonu nasıl???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quattro_tr

SS sanırım screenshot demek. Arkadaş senden cihazın resimlerini çekip konuya eklemeni istiyor sanırım.

Evet
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quattro_tr

SS sanırım screenshot demek. Arkadaş senden cihazın resimlerini çekip konuya eklemeni istiyor sanırım.

hımm tamam eklerim :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: meinea4

hp'nın en cok begendıgım modelı cok guzel bır urun ama parasıda guzel.Sızın ıcın hayırlı olsun dıyorum.hdx modelın 16inc versıyonu nasıl???

özellikler aynı sadece ekranı küçük... :)
  • herkese merhaba, cok uzun arastırmalarım sonucunda dun bende hdx 18'imi almıs bulunuyorum mukemmel bır cıhaz gercekten parasının hakkını verıyor demek ısterdım ama ben cok uyguna aldıgım ıcın parasının degerınden cok daha fazlasını verıyor:)
    ben laptopumuhttp://www.izmirmarket.com dan aldım. cok memnunum. bızzat magazaya gıdıp aldım. sagolsun guran bey cok ılgılendı, cok efendı ,işini gercekten ıyı yapan bırısı. hp yetkılı satıcısı oldugu ıcın herhangı bır sorunda guran bey gıbı bırıyle dırek muhattap olabılmem cok buyuk sans. kısacası hersey mukemmel.

fıyatı merak eden olursa dıye yazıyorum; pıyasaya gore sanırım en uygun yer burası ben bıle ınanamadım bu fıyata bu laptop u aldıgıma; toplam 2350 ye aldım :D ( garanti bonus:1000 tek cekım, axess:1000/12 ve maxımum:350/6 olmak uzere)

bıraz reklam olacak ama eger guran bey gıbı musterıyı bu kadar onemseyen bırı ve bıze boyle bır laptop u bu kadar uyguna veren bır sırket herseyı hakedıyor bence

bılgı paylasmak yada sorusu olan arkadaslar varsa elımden geldıgı kadar yardımcı olmaya calısırım hdx18 hakkaten super valla yaw

• teşekkürler sumak arkadaşım. bunu hp servisi bile söyleyemedi. dediğin gibi bios ayarlarında fan daima açık olarak işaretliymiş...
  • quote:

Orjinalden alıntı: eserseri55

herkese merhaba, cok uzun arastırmalarım sonucunda dun bende hdx 18'imi almıs bulunuyorum mukemmel bır cıhaz gercekten parasının hakkını verıyor demek ısterdım ama ben cok uyguna aldıgım ıcın parasının degerınden cok daha fazlasını verıyor:)
    ben laptopumuhttp://www.izmirmarket.com dan aldım. cok memnunum. bızzat magazaya gıdıp aldım. sagolsun guran bey cok ılgılendı, cok efendı ,işini gercekten ıyı yapan bırısı. hp yetkılı satıcısı oldugu ıcın herhangı bır sorunda guran bey gıbı bırıyle dırek muhattap olabılmem cok buyuk sans. kısacası hersey mukemmel.

fıyatı merak eden olursa dıye yazıyorum; pıyasaya gore sanırım en uygun yer burası ben bıle ınanamadım bu fıyata bu laptop u aldıgıma; toplam 2350 ye aldım :D ( garanti bonus:1000 tek cekım, axess:1000/12 ve maxımum:350/6 olmak uzere)

bıraz reklam olacak ama eger guran bey gıbı musterıyı bu kadar onemseyen bırı ve bıze boyle bır laptop u bu kadar uyguna veren bır sırket herseyı hakedıyor bence

bılgı paylasmak yada sorusu olan arkadaslar varsa elımden geldıgı kadar yardımcı olmaya calısırım hdx18 hakkaten super valla yaw

hayırlı olsun arkadaşım :) bu arada güran beyi bende çok iyi tanıyorum anlattığın gibi bir insandır :)

• quote:

Orjinalden alıntı: NeW xPlod

quote:

herkese merhaba, cok uzun arastırmalarım sonucunda dun bende hdx 18'imi almıs bulunuyorum mukemmel bır cıhaz gercekten parasının hakkını verıyor demek ısterdım ama ben cok uyguna aldıgım ıcın parasının degerınden cok daha fazlasını verıyor:)

hayırlı olsun arkadaşım :) bu arada güran beyi bende çok iyi tanıyorum anlattığın gibi bir insandır :)

tesekkur ederım kardesım, bu arada otomatık yukleme yaptıktan sonra gereksız deyıp kapattıgın program falan oldu mu?

• quote:

Orjinalden alıntı: zaferturan74

teşekkürler sumak arkadaşım. bunu hp servisi bile söyleyemedi. dediğin gibi bios ayarlarında fan daima açık olarak işaretliymiş...

ne demek, yardımcı olabildiysem ne mutlu =)
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: NeW xPlod

quote:

tesekkur ederım kardesım, bu arada otomatık yukleme yaptıktan sonra gereksız deyıp kapattıgın program falan oldu mu?

hatırlamıyorum ama olmadı öyle birşey hatırlamıyorum

• Cihazın fiyatı harika. Bu fiyata ancak full hd ekransız tv kartsız bluraysız 16" bir notebook alınabilir.
  • ekran kartı ddr3 mü ddr2 mi anlayamadım bende ona göre bu laptoptan alabilirim
  • Özelliklerine baktımda manyak bir cihazmış birde 8 gb rami destekliyorsa tadından yenmez walla
  • quote:

Orjinalden alıntı: WpTürkiye

Özelliklerine baktımda manyak bir cihazmış birde 8 gb rami destekliyorsa tadından yenmez walla

birde kullanınca gör mercedes gibi
  • hp ye guvenemiyorum bir turlu. Tanıdıgım hp laptop sahibi insanların onemli bir kısmı servise yollamak zorunda kalmıstı laptop larını. Benim eski hp loptop bile ekranın 1 menteşesinden catlamıştı :/
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sumak

hp ye guvenemiyorum bir turlu. Tanıdıgım hp laptop sahibi insanların onemli bir kısmı servise yollamak zorunda kalmıstı laptop larını. Benim eski hp loptop bile ekranın 1 menteşesinden catlamıştı :/

benim önceki laptop da hp pavilion da9361ea dı. bende lanet ettim hp ye ama hdx leri görünce baya bir araştırdım sorunsuz olduğu kanaatine vardım ve aldım...
  • sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali arastırıyorum 3 haftadır. Karar veremedim bir turlu 3000 liramı hangi markaya yatıracagıma..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sumak

sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer misali arastırıyorum 3 haftadır. Karar veremedim bir turlu 3000 liramı hangi markaya yatıracagıma..

anladım haklısın... bende aynı şekilde araştırarak aldım hdx18 i ama karar senin tabiki merak edipte sormak istediğin bişey olursa sorabilirisin...
  • ilk vakit buldugum an gidip inceleyeceğim bu laptop ı ancak 18" cok buyuk geliyor bana. Surekli tasımak zorunda da olacagım için 16" den buyuk almayayım diyorum, bu durumda da saglam bi ekran kartı bulmak zor :/

kaldım ortada..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.