Şimdi Ara

HP Gaming Pavilion 15-DK0016NT 8UP15EA i5-9300H 16GB RAM 512GB SSD 4GB GTX1650-5349₺ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
11
Favori
28.967
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bunun ryzen 5'li versiyonu 4300'lere gitmemiş miydi? bu kadar fiyat farkını hak ediyor mu?
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Ryzen 5 olani ips ekran degildi o yuzden memnun kalan az

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: windlea983

Bende laptoplari takip ediyordum ortalama 2bin TL koydu her laptop ustune. 5bin liralık laptop 7bin iki yüz lira olmuş. Dolar bu kadar yükseldi mi? Kimse eski fiyattan satın demiyor, 300 koy 500 koy, doların farkını koy ama bu artık bariz fırsatçılığa giriyor. Dolar 6,25 iken 5500 olan laptop 6,65 olunca nasıl 7200 oluyor? Velhasıl vazgectim almaktan, güzel bir indirim bulana kadar da almayacagim, inşallah satamaz bu fırsatçıların hepsi. Birkaç firma mimledim indirim yapıp dusurseler de onlardan almayacağım bu fırsatçıliklari yüzünden..
    Valla hocam ben son anda 15-ec0001nt laptop'ı yakaladım hb'den. 4100 TL'ye aldım.
    3. parti satıcılar fiyatları düzeltmez bir süre. HB ve Amazon'u takip etmenizi öneririm.
  • burrock B kullanıcısına yanıt
    hocam ne zaman aldınız, çok iyi fiyat.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    konusu vardı aslında hocam.
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/142645420

HB satış fiyatı 4999 tl idi.

doğum günü indirimi 100 tl
    ykb puanı 2 ayrı kart 300 tl
    hp iade 480 tl
    avantajix 21,63 tl
  • Bu bilgisayara artı HDD takilabilirmis yuva varmı bilgisi olan yada M2 ssd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ,

Bilgisayarı 22,05,2020 de Hepsıburada üzerinden 6,999 try ye aldım .
    Bilgisayar daha elime geçmedi . HP kampanyası ile ( 480 lira geri odeme var ) 6,520 try ye gelecek.
    Bİlgisayarın içinden işletim sistemi olmadığı için nasıl yeni işletim sistemi kuracağim onusunda hiçbir firim yok . Daha onceki bilgisayarlarımda hep işletim sistemi vardi .
    Bilgisayarda CD sürücüsüde yok. USB den ömyülemeli sistem hiç kurmadım . Nasıl olcak bu iş biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roving

Merhaba ,

Bilgisayarı 22,05,2020 de Hepsıburada üzerinden 6,999 try ye aldım .
    Bilgisayar daha elime geçmedi . HP kampanyası ile ( 480 lira geri odeme var ) 6,520 try ye gelecek.
    Bİlgisayarın içinden işletim sistemi olmadığı için nasıl yeni işletim sistemi kuracağim onusunda hiçbir firim yok . Daha onceki bilgisayarlarımda hep işletim sistemi vardi .
    Bilgisayarda CD sürücüsüde yok. USB den ömyülemeli sistem hiç kurmadım . Nasıl olcak bu iş biliyorum
    Başka bir bilgisayardan usb hazırlayacaksınız. en az 8 gb bir usb bulun, windows media creation tool (ms nin kendi programı) ile rahatça hazırlayabilirsiniz. Gerisi laptopa takıp devam devam demek, windows kurulduktan sonra driverları da windows update den kendisi kurar ya da laptopun kendi sayfasından driverlerınızı kendiniz kurarsınız

• Hocam konuda yorumlarınızı gördüm, uzun kullanım sonrası cihazla ilgili düşünceleriniz nasıl, özellikle ısınma konusunda. Undervolt işe yarıyor mu sıcaklık konusunda.
    Ben de dk0005nt ( i5 9300h gtx 1650 8gb Ram 128gb ssd +1tb hdd ) modelini almayı düşünüyorum her ne kadar fiyatlar uçmuş olsa da hala en uygunu bu.
    Konuyu up'ladığım için özür dilerim ama zaten hortlamı? durumdaydı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.