Şimdi Ara

HP GAMİNG Nb 17-ab201nt KULLANANLAR - HP PAVİLİON GAMİNG SERİSİ KULLANANLAR BAKSIN PLZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
3.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bunun bende 960m ekran kartlı olanı var ısınma sorunu yok kardeş alabilirsin soğutma sistemi çok güzel
  • hernos2 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi hocam. Benim icin cok onemli bi yorumdu. Biraz avantaj ve dezavantaj ve almak istedigim modele gore yorum yapar misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slashssnakepit

Çok iyi hocam. Benim icin cok onemli bi yorumdu. Biraz avantaj ve dezavantaj ve almak istedigim modele gore yorum yapar misiniz?

http://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i7-6700HQ-vs-Intel-Core-i5-7300HQ/m34954vsm223877

şu işlemci karşılaştırmasına bir bakın hocam.
  • quote:

Oyundayken pc yi zorlayınca az da olsa fan sesi duyuluyor ama boştayken sessiz ve seninkinin ekran kartı daha iyi. Ve pc yi yeni açtığımda chrome u açmaya çalışıyorum o biraz bekletiyor sebebi nedir bilemediö i7 6700 hq var

• Bariz bi sekilde farki gordum ama bu fiyata da daha iyisini bulmak zor. Alt tarafi cs go oynarim alinca.

Oyuna gecince fan sesi cikar o normal. Chromeda cok onemli degil sizin pcden kaynaklidir diyorum.

• quote:

Oyuna gecince fan sesi cikar o normal. Chromeda cok onemli degil sizin pcden kaynaklidir diyorum.

Pc daha yeni 1 ay olmak üzere pc yeni açınca chromu açması biraz sürüyo biraz dediğim 7 sn en fazla bu neden kaynaklıdır ? SSD mi takmak lazım acaba

Ssd bilgisayari adam ederde. Chrome cok ram yiyen bi tarayici. Belki bunun etkisi olabilir bilemeyecegim

• quote:

Ssd bilgisayari adam ederde. Chrome cok ram yiyen bi tarayici. Belki bunun etkisi olabilir bilemeyecegim

16 gb ram var hocam, birde bu dediğim olay sadece bilgisayarı ilk açtığımda oluyor sonra hızlı bir şekilde sekme açıp kapatabiliyorum

• dell'in gelecek olan 1050 ekran kartlı laptopları pahalı olursa bunu alacam, karar verdim.
    chrome sil yukle krds ne diyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasankurt27

dell'in gelecek olan 1050 ekran kartlı laptopları pahalı olursa bunu alacam, karar verdim.

gittigidiyor 150tl indirim ve hpnin 480tl iadesiyle her türlü kardasın
  • yattarali Y kullanıcısına yanıt
    480 tl iade nasıl oluyor anlamadım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasankurt27

480 tl iade nasıl oluyor anlamadım ?

https://forum.donanimhaber.com/eski-hp-si-olup-yeni-bir-hp-alacak-kullaniciya-480tl-ye-kadar-para-iadesi-kampanyasi--116696103?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• bununla 15" arasında kaldım 15 çift fanlı ram 12 ssd yi kendim daha iyisini alırım dvd rom yok birde onuda harici çözeriz kafam çok karışık 17 de ısınma sorunu oluşur mu acaba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jk21 -- 15 Mart 2017; 12:12:30 >
  • jk21 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam tek fan varsa cok fazla oyun oynayacaksan alma guven olmaz. Bi arkadas almis cok fazla ses geliyormus 17likten. 15lik icin bi bilgim yok acikcasi ama cift fan sogutuyorsa ses yoksa ssd de eklersen tertemiz.

• bunun i7 li versiyonu var mı ?

• ajanxxx1905 A kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de yok :(

• i7 7700hq serileri yazın gelecek herhalde. İlk başta i5 li modeller giriyor demek ki.

hp bc 017nt yada dell 7566 arasında karar vericem artık. Dell 7566 i7 versiyonu bile aralık ortası gibi gelmiş sanırım. i7 li 7700hq modeller sene sonu yada ortası gelecekse bekleyemem zaten 10 saniye daha performanslı olacak diye.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.