Şimdi Ara

Hp Gaming nb 15-bc016nt z5a01ea Nasıl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
6
Favori
7.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forumda konusu vardı bende ordan gördüm ve kampanyaya katıldım. Daha nekadar devam eder bilmiyorum. Hp müşteri hizmetlerini arayıp sormanız lazım. Benim 480₺ ödeme onaylanmış şimdi ücretin gelmesini bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • redloves kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun öncelikle . 12 gb ram 128 ssd modeli 3200 nasıl aldınız link var mı ? çünkü ben 3200 8 gb ramli ssd olmayan modelini 3200 aldım gercı dolar yuksektı ozaman . ayrıca bu hp 480 tl iade para olayı nedir ? bizi aydınlatır isen seviniriz.
  • arkadaşlar hp den para iadesi olayıu şu şekilde işliyor kısa olarak . eski garantısı bıtmıs hp laptobunuz olacak onun serı nosunu vereceksınız sonra size 480 tl hedıye cekı verecekler ardından yenı aldıgını hp laptobun serı no sunu hp ye gondereceksınız eskı 480 tl hedıye cekınızı de yenı aldıgınız laptopun serı nosunu verdıkten sonra kontorol edecekler ve sıze parayı ıade edecekler . bunun dısında ek garantı ıle 3 yıla cıkıyor bunun bedelı de 150 lıradan baslıyor . bılgınız olsun .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziya07

hayırlı olsun öncelikle . 12 gb ram 128 ssd modeli 3200 nasıl aldınız link var mı ? çünkü ben 3200 8 gb ramli ssd olmayan modelini 3200 aldım gercı dolar yuksektı ozaman . ayrıca bu hp 480 tl iade para olayı nedir ? bizi aydınlatır isen seviniriz.

Ben burdan aldım 55₺ n11 kuponu kullandım.

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-gaming-nb-15-bc015nt-z5a00ea-i5-6300hq-12gb-ddr4-128ssd1tb-P138478601

Ürünü henüz kullanmadım win10 yüklemesi yaptım lisans anahtarı ihtiyacım var onuda bir arkadaşdan alacağım. Geri ödeme ile ilgili gerekli bilgilerede ulaşmışsınız. Güzel bir kampanya hp'yi tebrik etmek lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• redloves kullanıcısına yanıt
    çok iyi almışsınız gerçekten hayırlı uğurlu olsun . ben 8 gb ram ve ssd olmayan modelini 3200 e aldım ayrıca hp nin kampanyası da almak isteyenler icin cok ideal . nasip hersey . laptoba gelecek olur ısek fiyatının hakkını herturlu verıyor alacak olan arkadaslar karamsar kalmasın
  • Arkadaşlar nazar değmesin 6fanlı soğutucu aldım gta 5 Rice of the tomb raider dayng light vs son ayarlarda oynadım arkadaşlar mükemmel İnan'ın soğutucu num etkisi var

• ismailokhan İ kullanıcısına yanıt
    linkteki ürüne ulaşamadım anasayfaya cıkıyor
  • Ben de sizin hp den almayı düşünüyorum. Ssd li ve 12 gb ram olana ssd ve 4 gb ram sonradan eklenmiş sanırım. Fiyat farkı 300 400 lira ekli olan ve olmayan arasında. Bu kadar farka değmez diye düşünüyorum ama emin değilim yine de. Hepsiburada 3099 a veriyor. Sadecenotebook.com 3050 civarlarında. 3200 ve üzeri olunca hp 480 iade verecek kayıt oldum kampanyaya. 2000 3200 arası 320 tl iade veriyor hp. Doların şu halinde hp çok iyi kampanya yapmış. Ay sonuna doğru alacağım inşaAllah.
  • Hacım kolay gelsin. Dayanamadım verdim siparişi. ilk defa laptop kullanacağım

Windows 10'u yükledikten sonra neler yapmam lazım?

bana bir yol gösterir misin?

• normal pc kullanmaktan hiç bir farkı yok. sakınan göze çöp batar hesabı ..

hayırlı olsun.

kucağında kullanmak ıcın düz bir zemin oluşturması için ucuz bir stant al olmadı tepsi kullan

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/dizustu-bilgisayar-masalari/60150176/brada-laptop-destegi.aspx

benim kullandığımda bu modelhttp://www.vatanbilgisayar.com/targus-awe69eu-ultraslim-chill-notebook-sogutucu.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikadiel79 -- 21 Aralık 2016; 5:3:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut Furkan K

Hacım kolay gelsin. Dayanamadım verdim siparişi. ilk defa laptop kullanacağım

Hocam hatırlarsanız sizle konuşmamız olmuştu bu laptopla ilgili laptop nasıl memnun kaldınız mı oyun yüklediniz mi fan sesi çok var mı? Bide ssdli modeli mi aldınız ve kaça aldınız? biraz fazla soru sordum galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.M -- 23 Aralık 2016; 0:12:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr.M

quote:

Orijinalden alıntı: Umut Furkan K

Hacım kolay gelsin. Dayanamadım verdim siparişi. ilk defa laptop kullanacağım

Hocam hatırlarsanız sizle konuşmamız olmuştu bu laptopla ilgili laptop nasıl memnun kaldınız mı oyun yüklediniz mi fan sesi çok var mı? Bide ssdli modeli mi aldınız ve kaça aldınız? biraz fazla soru sordum galiba

daha kargoda dostum 2güne gelir en geç. yarın tahminim

ssd'siz modelini aldım

• öncelikle hayırlı uğurlu olsun . şahsen kendim kullanıyorum 1 ay oldu galiba üzerinde win10 yüklü daha 1 kez olsun teklemedi ssd olmayan model bu 1 tb 7200 rpm hdd olmasına rağmen gayet sağlıklı . ısınma sorunu yok . hergün yaklaşık 5 saat yada daha fazla mafia 3 oynuyorum :) ayarlar sonda banamısın demiyor laptop . daha öncedende soylemıstım . hangı laptobu alır ısenız alın ısınır altını kapatır ısenız dızde yatakta koltukta kullanmamanızda fayda var bunun yerıne duz zemın tercıh edın . ben sırf laptop saglıgını dusundugum ıcın bır sogutucu sıparıs ettım cunku sureklı kullanıyorum . arastırmalarım sonucu 6 fanlı ayarlanabılır inca marka bi sogutucu sıparıs ettım fıyatı en uygun gittigidiyor sitesinde

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/inca-inc-601gms-6-fanli-gaming-notebook-laptop-sogutucu-252498417

ürün yukarıdakı lınkde . seslı calısmıyor gayet sessız cok ıhtıyacta degıl zaten .

laptop sarda degıl ıken oyunlardsa extra fan devreye gırmıyor sarjı kontorol etmek ıcın bu da bılgısayarı ısındırıyor . guc kablosu ıle oyun oynamak gereklı zaten . extra fan devreye gırdıgınde gurultulu calısıyor ama gurultusuz calısmayanı ben daha duymadım varsada bılmıyorum :) yınede sesı benı rahatsız etmiyor . laptobun sesıne de degınmek gerekır ıse gayet seslı ve basarılı kalıtelı baslar cok cıkmıyor ama ses gercekten ıyı extra bı ses sıtemıne cok ıhtıyacınız olmuyor . kamerası skyda bazen arkadaslarla gorusuyoruz basarılı 720p . usb cıkısları az ama ben cok kullanmıyorum . laptop uzerınde yenı nesıl jack bulunuyor bu jack hem kulaklık hem ses cıkısı gorevını aynı anda goruyor sanırım telefon kulaklıkları ıcın dusunulmus .klavye aydınlatması cogu zaman hayat kurtarıyor aydınlatma cok basarılı klavyede yon tusları cok hosuma gıtmedı yukarı ve asagı tusu neredeyse bırlesık :) harıcı klavye mouse kullandıgım ıcın benım ıcın bı anlamı yok . mousepad genıs ve kullanıslı sag sol tık ve dokunmatık bırlesık bu sorun cıkarabılır :) ekranda benımkınde karanlık ortamda bıle zor bellı olan ufak sızdırma var kosede bellı olmuyor cok dıkkatlı bakınca anlıyorum sans ısı elktronık kı ısık sızdırması cogu laptop ve led harıcı monıtorlerde var . olmayanda da zamanla oluyor . ekran parlaklıgı ıps ekran oldugu ıcın cok yuksek degıl yuksek parlaklık gozu yorar ve enerjı tuketımını arttırır olması gereken sevıyede . oyunlarda ekran gayet basarılı harıcı ekran var 22 ınc cok aramıyorum ısın acıkcası satabılırım :) pil 7 saate yakın oyun oynamaz ısenız kullanabılıyorsunuz . oyun oynar ıken zaten pılde kullanmak mantıksız . daha oncede belırtmıstım oyunlarda herhangı bı kasma donma laptop kapanması oyundan atma gıbı bı durum ıle karsılasmadım suana kadar . oyun esnasında acıl ınternete gırmem gerek alt+tab yapıyorum beklemeden oyun asagı ınıyor ısımız hızlıca goruyorum oyunu acıyorum anında devam edıyorum . alt+tab yaptıgımda fanın biri duruyor :) anında soguyor laptop stabıl calısıyor . şuan için konuyu acan olarak kullandıgım Hp Gaming nb 15-bc016nt z5a01ea 8gb ssd sız model laptobum benı gayet memnun edıyor .alacak arkadaslar bu segmentde cok dusunmesınler alsınlar tavsıyemdır .

win 10 kur kurulum bittikten sonra win ayarlardan guncellemelerı yap aynı zamanda laptobun herseyını guncellıyor bu uygulama win10 da var sadece . tüm güncellemeler bıraz zaman alabılır bıttıkten sonra . hp support assistant indir hp sitesinden kur ve programın uyarılarını takıp et urunun serı no vs ısteyebılır ardında hp de denetler tum uygulamalrı eksık var ıse kendısı otamatık yukler . sonra kurulumlara baslayabılırsın . win10 da laptobun ekranı 1920x1080 oldugu ıcın uyarılarda cıkan bazı yazılar bulanık gozukuyor cozumu ınternette var cok basıt sakın korkma :) win10 ıle alakalı . tum guncelleme ıslemlerı bıttıkten sonra kullandıgın programları ve oyunları ındır yukle . ssd lı modelı aldıysan ssd ye sıstemı kur . hdd de hp nın drıverlerı var sanırım ama ben ordan kurmadım .

• quote:

öncelikle hayırlı uğurlu olsun . şahsen kendim kullanıyorum 1 ay oldu galiba üzerinde win10 yüklü daha 1 kez olsun teklemedi ssd olmayan model bu 1 tb 7200 rpm hdd olmasına rağmen gayet sağlıklı . ısınma sorunu yok . hergün yaklaşık 5 saat yada daha fazla mafia 3 oynuyorum :) ayarlar sonda banamısın demiyor laptop . daha öncedende soylemıstım . hangı laptobu alır ısenız alın ısınır altını kapatır ısenız dızde yatakta koltukta kullanmamanızda fayda var bunun yerıne duz zemın tercıh edın . ben sırf laptop saglıgını dusundugum ıcın bır sogutucu sıparıs ettım cunku sureklı kullanıyorum . arastırmalarım sonucu 6 fanlı ayarlanabılır inca marka bi sogutucu sıparıs ettım fıyatı en uygun gittigidiyor sitesinde

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/inca-inc-601gms-6-fanli-gaming-notebook-laptop-sogutucu-252498417

ürün yukarıdakı lınkde . seslı calısmıyor gayet sessız cok ıhtıyacta degıl zaten .

laptop sarda degıl ıken oyunlardsa extra fan devreye gırmıyor sarjı kontorol etmek ıcın bu da bılgısayarı ısındırıyor . guc kablosu ıle oyun oynamak gereklı zaten . extra fan devreye gırdıgınde gurultulu calısıyor ama gurultusuz calısmayanı ben daha duymadım varsada bılmıyorum :) yınede sesı benı rahatsız etmiyor . laptobun sesıne de degınmek gerekır ıse gayet seslı ve basarılı kalıtelı baslar cok cıkmıyor ama ses gercekten ıyı extra bı ses sıtemıne cok ıhtıyacınız olmuyor . kamerası skyda bazen arkadaslarla gorusuyoruz basarılı 720p . usb cıkısları az ama ben cok kullanmıyorum . laptop uzerınde yenı nesıl jack bulunuyor bu jack hem kulaklık hem ses cıkısı gorevını aynı anda goruyor sanırım telefon kulaklıkları ıcın dusunulmus .klavye aydınlatması cogu zaman hayat kurtarıyor aydınlatma cok basarılı klavyede yon tusları cok hosuma gıtmedı yukarı ve asagı tusu neredeyse bırlesık :) harıcı klavye mouse kullandıgım ıcın benım ıcın bı anlamı yok . mousepad genıs ve kullanıslı sag sol tık ve dokunmatık bırlesık bu sorun cıkarabılır :) ekranda benımkınde karanlık ortamda bıle zor bellı olan ufak sızdırma var kosede bellı olmuyor cok dıkkatlı bakınca anlıyorum sans ısı elktronık kı ısık sızdırması cogu laptop ve led harıcı monıtorlerde var . olmayanda da zamanla oluyor . ekran parlaklıgı ıps ekran oldugu ıcın cok yuksek degıl yuksek parlaklık gozu yorar ve enerjı tuketımını arttırır olması gereken sevıyede . oyunlarda ekran gayet basarılı harıcı ekran var 22 ınc cok aramıyorum ısın acıkcası satabılırım :) pil 7 saate yakın oyun oynamaz ısenız kullanabılıyorsunuz . oyun oynar ıken zaten pılde kullanmak mantıksız . daha oncede belırtmıstım oyunlarda herhangı bı kasma donma laptop kapanması oyundan atma gıbı bı durum ıle karsılasmadım suana kadar . oyun esnasında acıl ınternete gırmem gerek alt+tab yapıyorum beklemeden oyun asagı ınıyor ısımız hızlıca goruyorum oyunu acıyorum anında devam edıyorum . alt+tab yaptıgımda fanın biri duruyor :) anında soguyor laptop stabıl calısıyor . şuan için konuyu acan olarak kullandıgım Hp Gaming nb 15-bc016nt z5a01ea 8gb ssd sız model laptobum benı gayet memnun edıyor .alacak arkadaslar bu segmentde cok dusunmesınler alsınlar tavsıyemdır .

win 10 kur kurulum bittikten sonra win ayarlardan guncellemelerı yap aynı zamanda laptobun herseyını guncellıyor bu uygulama win10 da var sadece . tüm güncellemeler bıraz zaman alabılır bıttıkten sonra . hp support assistant indir hp sitesinden kur ve programın uyarılarını takıp et urunun serı no vs ısteyebılır ardında hp de denetler tum uygulamalrı eksık var ıse kendısı otamatık yukler . sonra kurulumlara baslayabılırsın . win10 da laptobun ekranı 1920x1080 oldugu ıcın uyarılarda cıkan bazı yazılar bulanık gozukuyor cozumu ınternette var cok basıt sakın korkma :) win10 ıle alakalı . tum guncelleme ıslemlerı bıttıkten sonra kullandıgın programları ve oyunları ındır yukle . ssd lı modelı aldıysan ssd ye sıstemı kur . hdd de hp nın drıverlerı var sanırım ama ben ordan kurmadım .

bende bu laptobu alacağım yorum için sağolun

• quote:

öncelikle hayırlı uğurlu olsun . şahsen kendim kullanıyorum 1 ay oldu galiba üzerinde win10 yüklü daha 1 kez olsun teklemedi ssd olmayan model bu 1 tb 7200 rpm hdd olmasına rağmen gayet sağlıklı . ısınma sorunu yok . hergün yaklaşık 5 saat yada daha fazla mafia 3 oynuyorum :) ayarlar sonda banamısın demiyor laptop . daha öncedende soylemıstım . hangı laptobu alır ısenız alın ısınır altını kapatır ısenız dızde yatakta koltukta kullanmamanızda fayda var bunun yerıne duz zemın tercıh edın . ben sırf laptop saglıgını dusundugum ıcın bır sogutucu sıparıs ettım cunku sureklı kullanıyorum . arastırmalarım sonucu 6 fanlı ayarlanabılır inca marka bi sogutucu sıparıs ettım fıyatı en uygun gittigidiyor sitesinde

çok saolun hocam, bilgilendirici ve yardımcı bi yazı olmuş allah razı olsun.

bu cool sense programını nasıl yüklücez? bildiğim kadarıyla çok işe yarayan bir programmış ısınma konusunda. siz de yüklediniz mi?

• rica ederim . ısınma yok ki laptopta :) bı ındırıp denemk lazım indiriyorum sımdı . geldi mi laptop ?
  • Dr.M D kullanıcısına yanıt
    aradığın eğer 960m 4 gb ise ddr4 ve hq işlemci olsun istiyor isen bundan uygunu şuan yok artık yeni nesil laptoplarda ısınma sorunu aşıldığı yazıyor ayrıca çift fan var laptopta bence al ben memnunum .
  • quote:

rica ederim . ısınma yok ki laptopta :) bı ındırıp denemk lazım indiriyorum sımdı . geldi mi laptop ?

Yok hocam aradım bugün kargoyu, kargo şehire gelmiş ama hava şartlarından dolayı dağıtıma çıkamamışlsr. Bi sıkıntı olmazsa yarın sabah getirecekler

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.