Şimdi Ara

HP G62

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?uid=113910

Bilgisayarımı ilk aldığımda gayet güzel oyunları açıyordu ama format attıktan sonra call of benzeri oyunlarda kasmaya başladı.(ilk aldığımda kasmıyordu ve deneme amaçlı

punisher gibi king of road tarzı eski oyunları indirdim onlarda bile kastı bilgisayar.)İlginç olan ayar açsam da aynı derece kasıyor açmasam da.

(Driverların hepsi tam.)

Teknik yardım da kimse olmadığı için buraya açtım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• Ben bu kadar dingil bilgisayar görmedim. O kadar ısınıyor ki içinde tot yapıyorum. Ayrıca o laptopda oyun falanda oynanmıyor, internette işe yarıyor birtek. Bilgisayarı ne zaman aldın peki?
  • Tost makinesi alma HP al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acemi_user

Tost makinesi alma HP al.

+1

dipnot: driver sürümlerini kontrol ettinmi ? hepsi en güncellermi yoksa pc nin yanında verdikleri cd denmi yükledin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beybaba62

Ben bu kadar dingil bilgisayar görmedim. O kadar ısınıyor ki içinde tot yapıyorum. Ayrıca o laptopda oyun falanda oynanmıyor, internette işe yarıyor birtek. Bilgisayarı ne zaman aldın peki?

2 ay oldu daha servise götürücem yarın galiba formatı yanlış attım.
  • quote:

Ben bu kadar dingil bilgisayar görmedim. O kadar ısınıyor ki içinde tot yapıyorum. Ayrıca o laptopda oyun falanda oynanmıyor, internette işe yarıyor birtek. Bilgisayarı ne zaman aldın peki?

sen kullandınmı bu makınayı..
  • @Beybaba62

Bir bakıyım yinede İnşallah işe yarar olmazsa servise götürücem.

Not: Bilgisayarı zaten 750 tlye almıştım. Fiyatına göre iyi bence.Ama gerçekten çok ısınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheVenganza -- 18 Ağustos 2011; 22:51:20 >
  • Bilgisayarı ilk aldığım şekildeki ayarlara çevirme gibi bir imkanım var mı ?
  • Evet var, HP Recovery Manager'i bir araştır google'dan.
  • quote:

Evet var, HP Recovery Manager'i bir araştır google'dan.

Bir bakıyım servisle uğraşmama gerek kalmayacak galiba.Yardımların için teşekkür ederim.
  • format attıktan sonra driverların kurulum sırası bazen etkili olabiliyor , anakartı (chipseti) kurmadan ekran kartını kurmaya falan çalıştıysan problem oluşmuş olabilir , bir de ekran kartının driverinin en günceline bak istersen sitesinden , sürüm farklarıyla düzelebiliyor bazen böyle sorunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

format attıktan sonra driverların kurulum sırası bazen etkili olabiliyor , anakartı (chipseti) kurmadan ekran kartını kurmaya falan çalıştıysan problem oluşmuş olabilir , bir de ekran kartının driverinin en günceline bak istersen sitesinden , sürüm farklarıyla düzelebiliyor bazen böyle sorunlar

Teşekkür ederim bir bakıyım.Oda olmazsa recovery yapıcam.
  • Temiz bi format orj kendi sitesinden indirdigin güncel driverler ile tadından yenmez
  • Arkadaş umudunu kırmak istemem ama, HP Recovery Manager bildiğim kadarıyla formattan sonra kullanılmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.