Şimdi Ara

HP Full HD X2301 Kullanıcı İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 58 gün 19 saat 14 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • heavyrocker (4 mesaj) nigromancie (4 mesaj) kemal2238 (4 mesaj) GöKHaN 35 (2 mesaj) profhacker (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> HP Full HD X2301 Kullanıcı İncelemesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    614 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    HP LM914AA x2301 23" monitörü tüm donanım haber kullanıcıların yorumuna açıyorum arkadaşlar.

ürün linki :http://www.teknobiyotik.com/donanim/monitor/hp-x2301-23-3ms-full-hd-wide-screen-lcd-monitor-lm914aa.html

bir çok yaptığım araştırmalara piyasadaki 23' departmanında özellik olarak diğer modelleri geride bırakan bir üeün gibi gözüküyor şuan için.
    vga + dvı + hdmı gibi girişlerinin olması extra bir avantaj.
    diğer bir husus 3ms ve 8.000.000/1 kontrast oranı var.

gel gelelim arkadaşalar, fiyat oarakta diğer tür monitörlere göre fiyatıda ucuz olduğu için insanın aklına acaba ? sorusu takılmıyor değil
    üstün özellikli ve ucuz fiyat...

bu bir çelişki değilmidir.

Cihazı kullanan arkadaşlardan yada benim gibi incelemesine takılan üstadlardan konuya yardım bekliyorum.

CİHAZI ALDIM VE ÜRÜNÜN + VE - YÖNLERİNİ AŞAĞIDA PAYLAŞTIM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal2238 -- 20 Mayıs 2012; 13:33:38 >

|
    |

• Yarbay
    2419 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kemal2238

kimse sanırım ne bu ürünü kullandı nede denk geldi, ama gittim bu gün vatanbilgisayara ürünü incelemeye, hayran oldum.
    tam modelini hatırlamıyorum ama samsungun 600 tl civarında bi led monitörü ile karşılaştırma yaptık.

aldım die demiyorum gerkçekten hp nin bu modeli dehşet ötesi.
    görüntü kalitesi notebooklardaki gibi palak, değişikbir şey yani görmeden tarfimi anlamanız zor.

vatan bilgisayar birde ölü pix garantisi varmı die kontrol de ettirdi.yaklaşık 15 dk inceledim monitörü. almasanız bile olurda vatana yolunuz düşese ürüünü inceleyin ve burda yorumlarınızı paylaşın ki d.h kullanıcılarıda fikir sahibi olsun

Arkadaşlar ben de 300-400 civarı led, hdmi, dvi veya her iki dijital çıkışlı, full hd, oyun oynarken, sinema izlerken kullanabileceğim bir monitör almayı düşünüyorum. Kullandığınız, almayı düşündüğünüz veya tavsiye edebileceğiniz marka ve modellerini yazar mısınız? Ben de bir kaç inceleme yaptım. Bunlar sizce nasıl?

Samsung-s22b350h hakkında bir kaç yazı okudum. Olumsuz bir kaç özellik yazılmış. Teki de burada yazılmış. HDMI bağlantı ile oyunda görüntü bozukluğundan bahsedilmiş. Bir başka yazıda dikey çizgilerden bahsedilmişti. Gözle görülür çizgiler varmış. Sizden gerçek ve tam izlenimiznizi yazmanız. Sizce bu monitör alınır mı? Yoksa aşağıdakilerden mi tavsiye edersiniz? Başka önerilere de açığım. çok teşekkürler.

hp-2311x

asus-ve228h

viewsonic-va1948m

hp-2011x

philips-227e3lhsu00

samsung LS22A350HS
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.