Şimdi Ara

HP Fan Temizlendi Fan Deli Gibi Ses Yapıyor! Çözüldü.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün sessiz sorunsuz çalışan HP dizüstüm artık bir bakım görsün fanı temizlensin diye Kadıköyde bir servise verdim. Ama eve getirdiğimde fan sesi hala devam ediyordu ve sürekli gürültü yapmaya devam etti.

Sizce bilgisayar neye uğraşıyor neden fan soğutmaya çalışıyor, ne olabilir bu durumda?

Sorunun kaynağını buldum, windoqs arka taraftan güncelleme yapmaya çalışıyormuş. Böyle durumlarda bir kuşkuya düşerseniz lütfen. Denetim masasından Windows Update bakın, eğer görünürde güncellemeler var diyorsa veya güncellemeleri yüklüyor ise muhtemelen sisteminizi elden geçiriyor ve bir hayli uğraşıyor budurumda ve fanınızın ısınmasına neden oluyor, güncellee dosyaları yüklenmei sonraı bilgisayarınız kapatılıp açıldıktan sonra durum tekrar sessiz haline dönecektir. Bu olmuyor ise muhtemel arka planda bir şey fazlasıyla çalışıyor olacakl cntrl+ayt+delet ile işlem hızından bu mereti bulmanızda fayda var, fan temizliğinin artısı var eksisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 11 Haziran 2016; 12:23:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.