Şimdi Ara

HP F2280 All in One Windows 7 Driver Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 40 gün 4 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ErdemYalçın (4 mesaj) Toprak24 (1 mesaj) Regionella (1 mesaj) turkiyem71 (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Windows İşletim Sistemleri >> Windows 7 >> HP F2280 All in One Windows 7 Driver Problemi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    225 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar makineye format çekip Windows 7 kurdum, herşeyin driverlerini yükledim sorunsuzca yalnız HP F2280 All in One (yazıcı,tarayıcı,fotokopi) hariç. Windows 7 printer için olan driveri otomatik tanıyıp yükledi ve sorunsuzca yazılı çıktı alabailiyorum. Ama tarayıcı ve fotokopi özelliğini kullanamıyorum şu anda , kendi orjinal cd'si ile yüklemeyi denediğimde de Windows 7 ile uyumlu donanım değildir dedi. Ne kadar aradıysamda driver bulamadım bütün keyfim kaçtı ya lütfen bi yardım edin bana

http://www.exa.com.tr/hp/yazici_cesitleri/hp_cb683a-345-5849.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErdemYalçın -- 7 Eylül 2009; 2:38:35 >

|
    |

• Teğmen
    112 Mesaj
    Windows 7 uyumlu yazılımlar ekim gibi hazır olacağı yazıyor sitesinde.
    |
    |
  • Er
    9 Mesaj
    HP F2280 All in One yazıcının windows 7 ye uyumlu hale getirebilmek için şu adrese girin
    http://windows.microsoft.com/tr-TR/windows7/help
    Bu adreste yardım ve nasıl yapılırı tıklayın.En iyi çözümler başlığı altında "eski programların Windows 7'de çalışmasını sağlama"yı tıklayın. Orada şu yazıyor:Program Uyumluluğu sorunu gidericisini çalıştırma
    1.Program Uyumluluğu sorun gidericisini açmak için Başlat düğmesini ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın. Arama kutusuna sorun giderici yazın ve Sorun giderme öğesini tıklatın. Programlar altından, Windows'un önceki sürümleri için yapılmış programlar çalıştır'ı tıklatın.

oradaki yönergelri takip edin. hallediliyor. Şuanda windows 7 de bu yazıcıyı çalıştırıyorum.KOlay gelsin herkese...
    |
    |

• Teğmen
    225 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Toprak24 sağol bilgilendirme için, geçen ay HP gerekli sürücü paketini yayınladı sonunda Win7 için Windows7 Home Premium 32 bit ingilizce kullanıyorum çok memnunum.
    |
    |
  • Yarbay
    4604 Mesaj
    Bilgiler için teşekkürler.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Ekonomi
ankara gülüş tasarımı
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,172
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.