Şimdi Ara

!!!HP-EPSON-CANON VE LAZER YAZICILAR HAKKINDA SORULAR!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
7.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sana yakın mağaza falan varsa ordan alman daha mantıklı en azından görüpte satın alırsın...

quote:

Orjinalden alıntı: ea_wanted

F4280 tam alacam hepsiburada.com2un kargosuna baktım ateş pahası tutuyor aras 17 ytl yurtiçi 26 ytl ve bu şekil oldugu için bende vazgeçtim.
    c4280 almaya kara verdim teknosada 179 ytl'ye alıyorum hem çok +++'sı var hemde kargo bedava diğerini alsam ikiside aynı paraya gelecekti en mantıklısı teknosadaki üst modeli almak bugün sipariş veriyorum gelince sizlerle bilgileri paylaşacam. ilgi için tekrar teşekkürler..
  • aldım valla akşam geliyor görecez tabi sayende aldık hiç bıkmadan usanmadan yardım ettin bana ALLAH razı olsun ne diyebilirimki başka.
  • Önemli değil memnun kalda...Güle güle kullan!!!!

quote:

aldım valla akşam geliyor görecez tabi sayende aldık hiç bıkmadan usanmadan yardım ettin bana ALLAH razı olsun ne diyebilirimki başka.
  • c4280 e nazaran c4480 nasıl arasında ne fark var ve hangisi üstün acaba

aklım karıştı hangisi ileri model oluyor

http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?CategoryId=4&productId=bd9245
    birde bunların dolan kartuş oluyormu cescesor dan sanki hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sendemi71 -- 13 Kasım 2008; 22:39:17 >
  • Bende aynı soruyu sordum kardeş şunun cevabını alsam direk alıcam yazıcıyı.4280 mi 4480 daha öne çıkıyo kıyaslayınca? O kadar para veriyoruz detaylara dikkat etmek lazım
  • C4480 daha üst modeli. hemen hemen aynı özelliklerde sadece c4280 fotoğraf kartuşu kullanamıyor..

quote:

Orjinalden alıntı: sendemi71

c4280 e nazaran c4480 nasıl arasında ne fark var ve hangisi üstün acaba

aklım karıştı hangisi ileri model oluyor

http://www.hepsiburada.com//productdetails.aspx?CategoryId=4&productId=bd9245
    birde bunların dolan kartuş oluyormu cescesor dan sanki hatırlıyorum

• senin sorunun cevabıda gelmiş oldu sanırım c4480 biraz daha fotoğraf baskında ön planda ama sonuçta fotoğrafları fotoğrafçıda çıkarmak daha mantıklı...

quote:

Orjinalden alıntı: redkit86

Bende aynı soruyu sordum kardeş şunun cevabını alsam direk alıcam yazıcıyı.4280 mi 4480 daha öne çıkıyo kıyaslayınca? O kadar para veriyoruz detaylara dikkat etmek lazım
  • Çok sağol cevabın için gerçekten p.tesi yada salı günü sipariş vermeyi düşünüyorm,tekrardan çok sağol
  • Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum...

quote:

Orjinalden alıntı: redkit86

Çok sağol cevabın için gerçekten p.tesi yada salı günü sipariş vermeyi düşünüyorm,tekrardan çok sağol
  • Beyler kesinlikle C4280 tavsiye ediyorum müthiş bir yazıcı lcd ekranıyla olsun kart okuyucusuyla olsun şık görünümüyle olsun gerçekten çok güzel ürünü denedim sabah 15 tane falan çıkarttım çok kaliteli gerçekten tarayıcısınıda denedim oda çok güzel,kart okuyucusunuda denedim bunuda müthiş yapmışlar valla Canon'dan uzak durun her zaman HP kullanın derim ben.
  • İyi hadi hayırlı olsun beğendiğine sevindim...

quote:

Beyler kesinlikle C4280 tavsiye ediyorum müthiş bir yazıcı lcd ekranıyla olsun kart okuyucusuyla olsun şık görünümüyle olsun gerçekten çok güzel ürünü denedim sabah 15 tane falan çıkarttım çok kaliteli gerçekten tarayıcısınıda denedim oda çok güzel,kart okuyucusunuda denedim bunuda müthiş yapmışlar valla Canon'dan uzak durun her zaman HP kullanın derim ben.
  • sayende tabii ki.
  • Arkadaşım bende Hp C4280 yazıcı var. Kartuşların dolumunu kendim yapıyorum. Ne kadar dikkat etsem de siyah kartuşu 3-4 kere doldurduktan sonra yazıcıya taktığımda "Yazıcı kartuşu bozuk veya yok" uyarısı veriyor. 2 kartuş aldım doldurduktan sonra böyle oluyor. Renklilerde ise hiç problem yok. Bunu önlemenin bir yolu var mı? Doldururken nelere dikkat edeyim? Teşekkür ederim.
  • Aslında dolumun dikkat edecek bir tarafı yok. Sonuçta bu yazıcı kartuşlarının hepsinin işlevini görebilmesi için kafa yapısı var zaten 4-5 kartuş dolumundan sonra orjinal almanız gerekmektedir. Zaten 3-4 kartuş mürekkep müskürtmeli yazıcı kullanan birine uzun süre gider , eğer çok kullanılıyorsa zaten lazer almak lazım.. Ama ev kullanıcısı için kartuşlu iyi bir seçim olur....

quote:

Orjinalden alıntı: gece görüşü

Arkadaşım bende Hp C4280 yazıcı var. Kartuşların dolumunu kendim yapıyorum. Ne kadar dikkat etsem de siyah kartuşu 3-4 kere doldurduktan sonra yazıcıya taktığımda "Yazıcı kartuşu bozuk veya yok" uyarısı veriyor. 2 kartuş aldım doldurduktan sonra böyle oluyor. Renklilerde ise hiç problem yok. Bunu önlemenin bir yolu var mı? Doldururken nelere dikkat edeyim? Teşekkür ederim.

• Yüksek Kapasiteli kartuşlar her zaman avantajlı.. İyi Olmuş...

quote:

bu arada HP 350-351 KARTUŞLARININ XL MUADİLİ ÇIKMIŞ HABERİNİZ OLSUN

HP 351

http://www.kartusmarketi.com/UrunDetay.asp?UrunId=2410&z=hp_351_xl_(cb338e)_muad%DDl_kartu%FE_-_renkl%DD

HP350

http://www.kartusmarketi.com/UrunDetay.asp?UrunId=2408&z=hp_350_xl_(cb336e)_muad%DDl_kartu%FE_-_s%DDyah

• c4480 ,c4280 den daha ucuza satılıyor halbuki model olarak ve senin verdiğin bilgilerle extradan foto kartuşu kullanması hasebiyle c4480 daha üztün fiyat farkının sebebi nedir acaba ben şahsen c4480 almayı kararlaştırmıştım kredi kartımın gelmesini bekliyorum son kullanma tarihi yanaştığı için çekememiştim şimdi tekrar kafam karıştı
  • Hocam, birsüredir HP 350-351 ile uğraşıyorum. Piayasada doldurttum çalışmadı, kendim dolum yaptım olmadı!! benmi beceremiyorum yoksa bazılarının dediği gibi bu modeller henüz dolum kabul etmiyormu? Önerileriniz makbüle geçecek.
    Dostlukla kalın.
  • quote:

bu arada HP 350-351 KARTUŞLARININ XL MUADİLİ ÇIKMIŞ HABERİNİZ OLSUN

HP 351

http://www.kartusmarketi.com/UrunDetay.asp?UrunId=2410&z=hp_351_xl_(cb338e)_muad%DDl_kartu%FE_-_renkl%DD

HP350

http://www.kartusmarketi.com/UrunDetay.asp?UrunId=2408&z=hp_350_xl_(cb336e)_muad%DDl_kartu%FE_-_s%DDyah

Peki kartuşlar dolum kabul ediyormu acaba?

• Üstadım benim de aynı sorun başıma geldi hem doldurtunca hemde kendim doldurunca, kartuş bittiğinde verdiği "kartuş zarar görmüş yada yok" uyarısı çıkıyor.
    Bu kartuşları göden çıkarmalımıyım? yoksa piyasada doldurtsam işe yararmı?
    Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.