Şimdi Ara

HP ELİTE X3 | Ana Konu (904 $ + Kdv) ( HP Türkiye sipariş üzerine getirmekte) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
3.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demek ki surface phone ile bunun âlâsını yapıp cepte pc taşıtacaklar bize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j&j -- 1 Mart 2016; 0:47:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler konu ölmüş. Fiyatlar açıklandı alacak olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarı arıza lambası

quote:

Orijinalden alıntı: JUSTTMAX

Telefonun özelliği işte hocam. YouTube da HP elite x3 x86 running diye aratırsanız videolarını bulabilirsiniz bizzat çalışırken. Örnek video çalışırken. https://m.youtube.com/watch?v=BWvTiF8tbnY&feature=youtu.be

Eğer gerçekse bu bir devrim.

net üzerinden gibi geldi bana
    remote desktop sanki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• böyle bir cihaz nasıl bir kenara atılır anlamış değilim
  • Ms güncelleme konusunda çok fazla güven kaybetti zaten piyasada tutulmuyordu üstüne kendi kullanıcılarına verdiği sözüde tutmayınca artık tutulması imkansız gibi yoksa çok fazla iyi bir cihaz sırf sistemi yüzünden almayacak bir çok kişi olacağına eminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evde lumia 535 var windows 10'un son güncellemesini aldı. Aslında güncelleme değil de uygulama sıkıntısı var sanırım. Fakat günlük uygulamaların hepsi artık var. (facebook , twitter vs.) Bu cihaz bir çok yönden duyurulmasının üzerinden neredeyse 1 yıl geçmesine rağmen donanım olarak en güçlü cihazlardan. Yani x86 uygulamalarını çalıştırabilmesi bile çok iyi bir özellik. Bu cihazı sırf telefon olarak düşünmemek gerek. note 7 ile gündeme gelen iris tarayıcı bile mevcut cihazda. Ses, işlemci, ram, hafıza vs. her anlamda çok güçlü. Fakat böyle gecikmesi çok saçma.
  • Telefona diyecek bir şey yok zaten hocam çok çok iyi gecikme genel bir sorun sanırım sadece bize özel bir durum değildir herhalde bilmiyorum ama cihaz gelse ona göre değerlendirili.

• quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

evde lumia 535 var windows 10'un son güncellemesini aldı. Aslında güncelleme değil de uygulama sıkıntısı var sanırım. Fakat günlük uygulamaların hepsi artık var. (facebook , twitter vs.) Bu cihaz bir çok yönden duyurulmasının üzerinden neredeyse 1 yıl geçmesine rağmen donanım olarak en güçlü cihazlardan. Yani x86 uygulamalarını çalıştırabilmesi bile çok iyi bir özellik. Bu cihazı sırf telefon olarak düşünmemek gerek. note 7 ile gündeme gelen iris tarayıcı bile mevcut cihazda. Ses, işlemci, ram, hafıza vs. her anlamda çok güçlü. Fakat böyle gecikmesi çok saçma.

Hocam l535 ne halde? Düzgün çalışmayan bir şey var mı? Ben hala 8.1 deyim de ondan soruyorum.
  • mmucit M kullanıcısına yanıt
    Problem yok arkadaşım gayet iyi çalışıyor. Hafif kasmalar oluyor fakat herşey çalışıyor.

• Teşekkürler, ben de bir ara yukleyeceğim inşallah.
  • L535 yukseltme danışmanıyla wp 10 alabiliyor mu ? Alıyorsa 550 yerine 535 alırım surfacelere kadar idare ederim vallahi.. 525ten geçeceğim için bana iyi gelir zannımca... Eğer yukseltme danışmanıyla wp10 olabiliyorsa...

• ben de o şekilde güncelledim zaten fakat konuyu meşgul etmeyelim özelden de sorabilirsiniz arkadaşlar. Elimden geldiğince cevaplarım.
  • Kardeşim 535 yerine 540 a bakmanı öneririm,540 daha sorunsuzdur.

• 799$ fiyatı var,Türkiyede 3000-3200 civarı olur heralde
    Bu mesaja eklenen görseller:

HP ELİTE X3 | Ana Konu (904 $ + Kdv) ( HP Türkiye sipariş üzerine getirmekte)

• Wpnin kralı gibi görünüyor ama keşke 4.7 veya 5 inç olsaymış

• Bu telefonun kamerası için beklenenden kötü diyorlardı..

• Bu telefon Türkiye'ye ne zaman gelecek hala bir bilgi yok mu acaba?

• ben iki gun once siparis verdim 695 USD + KDV (3175 TL odedim KDV dahil) .. iphone 7 plus dan gecis yapıyorum. üzerinde windows mobile var ve sanallasıtırma , continum gibi ozellikleri var diye geciyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunbah

ben iki gun once siparis verdim 695 USD + KDV (3175 TL odedim KDV dahil) .. iphone 7 plus dan gecis yapıyorum. üzerinde windows mobile var ve sanallasıtırma , continum gibi ozellikleri var diye geciyorum.

Kullandıktan sonra görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.
  • the_edge kullanıcısına yanıt
    Sözde lansmandan sonra satışa başlanacaktı fakat 3 haftadır ses yok.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.