Şimdi Ara

HP ELİTE X3 | Ana Konu (904 $ + Kdv) ( HP Türkiye sipariş üzerine getirmekte)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
3.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önemli duyuru: Ürün sipariş üzerine getirtiliyor. 904$ + kdv fiyatı var. Hp Türkiye üzerinden alınıyor. Link:http://www8.hp.com/tr/tr/products/tablets/product-detail.html?oid=12616687&jumpid=reg_r1002_trtr_c-001_title_r0003#!tab=oas&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Elite X3 Hp tarafından resmi olarak MWC 2016 da tanıtıldı. Bang & Olufsen tarafından tasarlanan telefon; 7.8mm kalınlığında ve 195 gram ağırlığında olan cihaz polikarbonat gövde ile geliyor. Ön kısımda, Bang&Olufsen imzalı geniş bir stereo hoparlör ızgarası bulunuyor. İlk Snapdragon 820 işlemciye sahip telefon özelliği taşıyor. Detaylı özelliklerini aşağıda belirttim. Ekstra olarak; HP Workspace sanallaştırma uygulaması ile, farklı x86 uygulamaları denenebiliyor. Bu özellikle, Continuum fonksiyonunda işe yarayacak. Yine FIPS 140-2 şifreleme desteği, 128-bitlik benzersiz görsel şifreleme anahtarı, 256-bitlik tam sürücü şifreleme, 128-bit Bitlocker, fTPM 2.0 gibi pek çok güvenlik özelliği mevcut. Continuum özelliğinin desteklenmesi adına Desk Dock adında bir dock ünitesi geliştirilmiş. Bu ünite, DisplayPort üzerinden harici ekranlara bağlanabiliyor. Mobile Extender ise, 12.5 inçlik ekranı, tam boy klavyesi, WiFi bağlantısı, dahili bataryası ile bir dizüstü tecrübesi yaşatacak.
    http://www8.hp.com/tr/tr/ads/elitex3/overview.html
    http://www8.hp.com/tr/tr/products/tablets/product-detail.html?oid=15509766#!tab=specs

GENEL ÖZELLİKLER

Sistem Özellikleri
    SoC: Qualcomm® Snapdragon™ 820
    CPU: 4 Çekirdekli 2150 MHz, Kryo, 64-bit
    GPU: Adreno 530

Şebeke Özellikleri
    2G: EGPRS 296,0 kbps - EGPRS 236,8 kbps
    3G: 42,2 Mbps (Cat 24) - 5,76 Mbps (Cat 6)
    4G: 300 Mbps (Cat 6) - 50 Mbps (Cat 6)

Fiziki Özellikler
    Boyutlar: 161.8 x 83.5 x 7.8 mm
    Ağırlık: 195 g

Ekran Özellikleri
    Ekran Teknolojisi: AMOLED
    Koruma: Corning® Gorilla® Cam 4
    Ekran Boyutu: 5.96"
    Çözünürlük: (QHD) 1440 x 2560 piksel
    Piksel yoğunluğu: 493 ppi

Görüntüleme Özellikleri
    Ana Kamera: 16 MP f.2.0 diyafram
    Ön Kamera: 8 MP
    Oto Fokus
    Coğrafi Etiketleme

Hafıza Özellikleri
    Dahili Hafıza: 64 GB
    RAM: 4 GB
    Harici Hafıza: 2 TB'a kadar microSD

Bağlantı Özellikleri
    SIM kart türü: Nano SIM
    AV konnektörleri: 3,5 mm ses konnektörü, DisplayPort over USB-C
    Şarj konnektörleri: USB-C
    sistem konnektörleri: USB-C
    USB: USB 3,1
    Bluetooth: Bluetooth 4,0
    Wi-Fi: WLAN IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band
    NFC
    Miracast
    OTA

Batarya Özellikleri
    Batarya kapasitesi: 4150 mAh
    Değiştirilebilir batarya: Hayır
    Şarj: Dahili kablosuz şarj, hızlı şarj
    Kablosuz şarj standardı: Qi

Donanımhaber İncelemesi

Technopat Ön İncelemesi

HP ELİTE X3 | Ana Konu (904 $ + Kdv) ( HP Türkiye sipariş üzerine getirmekte) HP ELİTE X3 | Ana Konu (904 $ + Kdv) ( HP Türkiye sipariş üzerine getirmekte)

HP ELİTE X3 | Ana Konu (904 $ + Kdv) ( HP Türkiye sipariş üzerine getirmekte) HP ELİTE X3 | Ana Konu (904 $ + Kdv) ( HP Türkiye sipariş üzerine getirmekte)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 9 Mayıs 2017; 14:38:23 >

• Bu telefonun Amerika dışı satılacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Bu telefonun Amerika dışı satılacağını sanmıyorum.

Kaynak koç? Pek tutmuyor bu ara tahminlerin kusura bakma eleştirmek zorundayım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harrow35

quote:

Kaynak koç? Pek tutmuyor bu ara tahminlerin kusura bakma eleştirmek zorundayım..

"sanmıyorum" derken sence neyi kasettim ? Amerika dışı satılmayacak diye kesin bir cümle kurmuş muyum dikkatli oku.
  • Her eve lazım valla.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Harrow35

quote:

"sanmıyorum" derken sence neyi kasettim ? Amerika dışı satılmayacak diye kesin bir cümle kurmuş muyum dikkatli oku.

Adam da zaten tahmin demiş konu kilit

• Off... Harbiden laftan anlamıyorsunuz. Tahmin yürütmüşüm Türkiye'de satışa çıkarsa gelir yazarsın ne oldu diye. Şuan için yaygara koparmanın ne manası var.

Yani ister inanın, ister inanmayın. Umrumda değil.
  • Kişisel görüşüm; Windows Mobile ayakta durabilirse bu telefon sayesinde ayakta duracak. Tek kelime ile efsane bir telefon geliyor. Tasarımı müthiş. Sadece boyutu bazı kişiler için sıkıntı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 22 Şubat 2016; 11:21:22 >
  • Tam Windows Phone yakışan cihaz.
  • Fiat ?
    Çıkış tarihi ?
    Microsoftun kendi uygulamaları bu tele yüklenir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • naci54 kullanıcısına yanıt
    Fiyatı ve çıkış tarihi henüz belli değil. Microsoftun uygulamaları da büyük ihtimalle yüklenir.
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    Microsoft uygulamaları tabiki olacaktır bunu da görmeyiz inşallah :)
  • Bana göre tek eksiği, Bize gelip gelmemesi başkada kusuru yok.

• Eylül ayında Türkiye de cihaz. Fiyat henüz net değil ama.

• Eylüle kadar neler çıkar kim bilir, Neyse W10 kararlı sürüme yetişir en azından
  • Çok güzel be.

• Pahalı olur bu
  • Yav yok böyle bir telefon arkadaş.Herşeyi doldurmuş adamlar.Tasarımı zaten efsane önden aşırı şık duruyor.Heleki hoparlör ızgarası çok şekil.Windows 10'u sırtlıycak gibi görünüyor.
  • Wp yeni çıktığında Lumia 620 alıp 4-5 ay kullanıp yok pahasına satarak wp lere tövbe etmiştim..

Büyük konuşmamak gerekiyor sanırım.

Elimde Note 4 gibi tüm isteklerime karşılık veren çok güçlü bir cihaz var ama bu telefonu çıkar çıkmaz alacağım sanırım. Tabi fiyat önemli.
  • Htc ne güzel telefon çıkarmış diyorum google da aratıyorum meğer HP imiş şaşırdım.

Market hep eleştiriliyordu şu an nasıl peki ? Popüler uygulamalar mevcutsa bile yeter benim için.

Bir de continuum özelliği için dock gibi harici bir cihaz şart sanırım onun maliyeti de önemli.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.