Şimdi Ara

Hp deskjet ink advantage 4535

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Canon mp560 ı 6 yıl kolay dolum kartuşlatıyla kullandım. Kartuşlar mürekkep akıttı. Servis kafası bozulmuş çöpe at dedi. Canon mg6450 aldım. 6 yıl sonra aldığım Yazıcı çok daha yavaş ve bariz daha kötüydü 2 ay kolay dolum kartuşlarıyla kullandım ve oda bozuldu servis çöpe at dedi. Şimdi mecburen artık orjinal kartuş kullanıcam bu 4535 modelini buldum. Bi tek usb girişi eksik ama kartuşu yaklaşık 40 lira. Bu yazıcı hakkında fikirleriniz varsa Paylaşırsanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba
    bende HP5075 almak istiyorum HP4535 in yeni versiyonu Kartuşları dolum yapabildinizmi?
  • Neden hp inktank 415 , canon g3411 , epson 3151 gibi fabrika tankli modellere bakmıyorsunuz. Cope attığınız yazıcıların parasıyla bunlardan birini rahatlıkla alir, kartuşa mürekkep doldurma derdinden de kurtulurdunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sombre06 kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Yazıcıyı çok sık kullanmıyorum.
    Evde 2011 yılında kulladığım epson sx420w yazıcım var.
    Mürekkeplerini kolay dolan kartuşlarla doldurarak kullanıyorum

Hiç bir zaman HP deki ne hızı ne kaliteyi aldım nede rahatlığı sürekli sorun çıkarıyor .
    Epson da baskı hızı yavaş, Bazen kartuşları algılamıyor kartuşu çıkar tak yapmam gerekiyor , her seferinde kartuşu algılamak için süre geçiyor

Bu nedenle HP yi tercih ediyorum Ayrıca uzun süre kullanmadığım zaman Baskı kafalarının kuruma sorunu oluyor bu durumda baskı kafalarını solüsyonla temizlemek için uğraşıyorum.

Daha önce HP f300 modelini kendi kartuşlarını doldurarak işyerimde kullanmıştım neredeyse her kartuşu 10 kez doldurdum banamısın demedi
    Bu nedenle dolum kartuş kullanmayı istiyorum ediyorum. Kafa bozulursa yen kartuş alırım.

Ayrıca bahsettiğiniz yazıcılar 800 TL civarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: pozantidan

Merhaba
    Yazıcıyı çok sık kullanmıyorum.
    Evde 2011 yılında kulladığım epson sx420w yazıcım var.
    Mürekkeplerini kolay dolan kartuşlarla doldurarak kullanıyorum

Hiç bir zaman HP deki ne hızı ne kaliteyi aldım nede rahatlığı sürekli sorun çıkarıyor .
    Epson da baskı hızı yavaş, Bazen kartuşları algılamıyor kartuşu çıkar tak yapmam gerekiyor , her seferinde kartuşu algılamak için süre geçiyor

Bu nedenle HP yi tercih ediyorum Ayrıca uzun süre kullanmadığım zaman Baskı kafalarının kuruma sorunu oluyor bu durumda baskı kafalarını solüsyonla temizlemek için uğraşıyorum.

Daha önce HP f300 modelini kendi kartuşlarını doldurarak işyerimde kullanmıştım neredeyse her kartuşu 10 kez doldurdum banamısın demedi
    Bu nedenle dolum kartuş kullanmayı istiyorum ediyorum. Kafa bozulursa yen kartuş alırım.

Ayrıca bahsettiğiniz yazıcılar 800 TL civarında
    merhaba
    hocam bu kolay dolum kartuşlar sıkıntılı zamanında de bende kullanmıştım[simage] [/simage]dediğiniz gibi kartuşlar bitince tekrar resetleme yapması için kartuşu sök-tak yapmak gerekiyor halbuki satıcılar yazıcınızı kapatın açın resetlenir yazıyorlardı ilanlarında sök tak sıklıkla yazıcı bazı karuşları tanımakta sıkıntı yapıyordu 1 sene kullanamadan combo çipli kısa kartuşlu ciss sistemi geldi türkiyeye kullanmaya başladım 10seneden fazla kullanmışımdır çipler hiç sıkıntı yaratmadı her seferinde yazıcı resetledi kartuşları bu süre zarfında 1 takım kartuş ömrünü doldurdu alttan akıtma sızdırma yapıyordı tek masrafım yeni kartuş takımı olmuştur sistem harika çalışıyor epsonda, bence epsona bir şans daha verin zamanında cescesorun 2. kalite sattığı print marka mürekkepleri hala kullanıyorum ne kuruma ne tıkama yaptı 10 sene boyunca hemde öyle her hafta rekli baskıda almadım hatta askerdeyken bile hiç ilgilenemedim genede önemli sıkıntı yapmamıştı

dx6050 yazıcıma ait kartuş ve ciss sistemi

buda kullandığım print marka mürekkep 500grlık
    buda combo çipin fotosu tek devre üzerinde olduğu için tanımakta hiç sıkıntı yapmıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.