Şimdi Ara

HP DeskJet 2620 Yazıcı nasıldır? BİM'e geliyor. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
7
Favori
118.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dolum kartuş yapılırsa gayet makul bir fiyata gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tank aldım taktım, her şey anlatıldığı gibi yaptım. Mürekkep uyumlu deniyordu ama bence kıvamı yeteri kadar koyu değil, şişede durduğu gibi durmuyor mürekkep :D çok akıtıyor. Akıtma sorunu çözüldü dediğim zamanda da bu sefer mürekkep geri çekiliyor hortumda, ne kadar hava aldıysam da her seferinde tekrarlanıyor.

Tek denemediğim hortum boylarını kısaltmak, onu da deneyeceğim ama bir halt olacağını sanmıyorum.

Kartuş fiyatına aldık yazıcıyı, kullandık, çöpe atıyoruz. 23 kasımda yazıcılarda indirim olursa epson ya da canon orjinal tanklı yazıcı almaya karar verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canon e 414 yazıcı mı yada hp 2620 wifi mi daha iyi

• HP DeskJet 2620 Yazıcı nasıldır? BİM'e geliyor.

HP DeskJet 2620 Yazıcı nasıldır? BİM'e geliyor. hangi model daha iyi

• HP DeskJet 2620 Yazıcı nasıldır? BİM'e geliyor.

HP DeskJet 2620 Yazıcı nasıldır? BİM'e geliyor. hangi model daha iyi

• hp 2620 wifi mi canon e 414 yazıcı mı daha iyi

• chy C kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyorum özellikle kartuş olayı ve doldurulabilme açısından.

• Bende bugun bimde gördüm wifi li olması nedeniyle almayı düşünüyordum fakat yorumlar pek iç açıcı değil..

Fakat bunlarda haftada bir 10 günde bir çıktı almak şart sanırım daha önce canon almıstım çıktı almadığımdan kartuşlar donmustu sanırım..

Yani,kullanan arkadaşlardan iyi diyende var kötü diyende anlamak güç gerçekten..Bir donerli yazıcı gibi elbette olmaz fakat genel sorunlar kullanıcı kaynaklı mı cihaz kaynaklı mı acaba ?

Wifi li olması en azından ev ortamında haftada birde olsa çıktı almak için kolaylık olur sanırım..

• Kullanıcı kaynaklı sorunlar hepsi, çünkü millet orijinal bir adet kartuşa 5-10 DOLAR sürekli veremediği için dolum yapmak zorunda kalıyor. Çiplerde kafayı yiyor

• Kullanıyorum lanet olası bir yazıcı aslında iyi ucuza da almıştım lakin kartuşları pahalı ve bitmeyen kartuş seti kurdum kurduğuma kuracağıma bin pişman oldum Allah kahretsin yazıcının içi mürekkep oldu arkadaşlar mürekkepli yazıcıya bulaşmayin lazer yazıcı alin bununla uğraşılmaz kartuşları 70 lira hem ya lazer alin ya da canon e414 bitmeyen kartuş tankli sistem alin onda stabil çalışıyor

• Alınır mı ? Ya da başka bişey önerirmimisiniz canon 414 demişsiniz

• Gecen sene aldim. Kesinlikle söylüyorum ALINMAZ!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: mondschein66

quote:

Orijinalden alıntı: mcuguru

Arkadaşlar merhaba,

https://urun.n11.com/kartus-dolum-urunleri/hp-2620-uyumlu-kartus-dolum-seti-P216747172?cid=604001&gclid=EAIaIQobChMI45KakOba2AIV57ftCh0ePggtEAYYASABEgKwkvD_BwE&gclsrc=aw.ds

kartuşlar bitince şu üründen aldım ve kendim dolum yaptım, nafile. Hala kartuşları boş gösteriyor çok saçma salak bir durum söz konusu.

Benim tavsiyem alacaklar bu yazıcıdan almasın. 50-100 sayfa cıktı almak icin 129 lira para veriyorsunuz özet bu.

almadan önce arastırmak lazım. yazıcı grubuna ik alırken ucuzdur sonra kartus toneri neredeyse yeni cihaz parasıdır. adamlar buradan kazanıyor.
    kartusta cip vardır. siz dolum yapsanız da kartus bos gosterir ( bu durum cogu lazer yazıcıda da vardır )

Alıntıları Göster
    E madem öyle ne alıcaz hocam yazıcı olarak? Kartuşu ucuz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Milfka

E madem öyle ne alıcaz hocam yazıcı olarak? Kartuşu ucuz var mı?

Alıntıları Göster
    Kartusu ucuz yok. Tankli modellere bakılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: mondschein66

Kartusu ucuz yok. Tankli modellere bakılabilir

Alıntıları Göster
    Tanklı dediğiniz de sanırım bittikçe mürekkep eklediğimiz tipler oluyor. Bugüne kadar yazıcıyla pek işimiz olmadı da o yüzden hiç kullanmadım ama artık öğretmenim ve arada çıktı aldığım oluyor. O yüzden almayı düşünmüştüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Milfka

Tanklı dediğiniz de sanırım bittikçe mürekkep eklediğimiz tipler oluyor. Bugüne kadar yazıcıyla pek işimiz olmadı da o yüzden hiç kullanmadım ama artık öğretmenim ve arada çıktı aldığım oluyor. O yüzden almayı düşünmüştüm.

Alıntıları Göster
    Evet mürekkep ekliyorsunuz tanka, ama haftada bir çıktı alınmazsa baskı uçları tıkanır,

• Bugün 3 tane Bim dolaştım bulamadım
  • Ben en az 7 yıldır Epson Sx 100 modelini kullanıyorum. Arada bir saçmalıyordu açıp bi temizledim eski haline geri döndü. Doldurmalı korsan kartuş aldım bedavaya çıktı alıyorum yuppi I am happy hocam

• mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    Baya uzun süre kullanmayınca tıkanıyor gerçekten. Hiç uğraşmadım bile. Sadece tarayıcı olarak kullanıyorum artık malesef.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.