Şimdi Ara

HP DeskJet 2620 Yazıcı nasıldır? BİM'e geliyor. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
7
Favori
118.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yazıcı haftaya BİM’e geliyor. Bende almayı düşünüyordum. Biraz araştırma yaptım ve kanalın birinde şöyle bir yoruma denk geldim

HP DeskJet 2620 Yazıcı nasıldır? BİM'e geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yine satışa çıkıyor bu ürün 155 tl fiyatı var bim satıyor, yukarıdaki yorumları okudum ama yine de sormak istiyorum alınır mı bu ürün ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: torturer33

yine satışa çıkıyor bu ürün 155 tl fiyatı var bim satıyor, yukarıdaki yorumları okudum ama yine de sormak istiyorum alınır mı bu ürün ?

155 liraya kırtasiyede 155 sayfa renkli çıktı alabilirsiniz. İnanın daha iyi. Kağıdı ve elektriği de beleş.

Veya daha fazla çıktı almak istiyorsanız lazer yazıcı öneririm.
    İki tane HP mürekkepli yazıcı eskittim, mürekkepli yazıcı pişmanlıktır.

İlk yazıcımı doldura doldura kullandım ama dolum malesef orijinali gibi güzel yazmıyordu, berbat yazıyordu.
    İkinci yazıcımın ise renkli kartuşu daha 15-20 çıktı almışken hemen hata verdi. Kartuş garantiye de girmiyor. Yeni kartuş alsan yazıcı fiyatına geliyor.

Sonra lazere geçtim.
    Şu an bir siyah, bir de renkli olmak üzere iki tane HP LAZER yazıcım var. Huzura erdim. Dünya varmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Windows95

quote:

Orijinalden alıntı: torturer33

yine satışa çıkıyor bu ürün 155 tl fiyatı var bim satıyor, yukarıdaki yorumları okudum ama yine de sormak istiyorum alınır mı bu ürün ?

155 liraya kırtasiyede 155 sayfa renkli çıktı alabilirsiniz. İnanın daha iyi. Kağıdı ve elektriği de beleş.

Veya daha fazla çıktı almak istiyorsanız lazer yazıcı öneririm.
    İki tane HP mürekkepli yazıcı eskittim, mürekkepli yazıcı pişmanlıktır.

İlk yazıcımı doldura doldura kullandım ama dolum malesef orijinali gibi güzel yazmıyordu, berbat yazıyordu.
    İkinci yazıcımın ise renkli kartuşu daha 15-20 çıktı almışken hemen hata verdi. Kartuş garantiye de girmiyor. Yeni kartuş alsan yazıcı fiyatına geliyor.

Sonra lazere geçtim.
    Şu an bir siyah, bir de renkli olmak üzere iki tane HP LAZER yazıcım var. Huzura erdim. Dünya varmış.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim ben kırtasiyenin yolunu tutayım en iyisi

• Tekrar dolum olan kartuşlarla hiçbir zaman hp'de randıman alamadım. A101'de de Canon e414 olacakmış. O da kartuşlu ama nasıldır bilmiyorum. İkisinden birini tercih edeceğim ama hp alırsam sanki yine pişman olacağım.
  • 0x61 kullanıcısına yanıt
    Yararlı yorum olmuş hocam izninle ilk mesaj olarak koyuyorum. Dolduramayan arkadaşlar okumak için Boşuna arama yapmasınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: 0x61

KARTUŞ DOLDURMA KONUSUNDA TEREDDÜT YAŞAYAN ARKADAŞLAR;

Yaklaşık 6 ay önce BİM'den aldığım cihazı siyah kartuşu 20den fazla; renkli kartuşu ise 5-6 defa doldurdum. Bu sürede 6 top kağıt kullandım. Diğer marka ve modeller de çiplidir. Sadece uygulamada boş gözükür. Çipler sıfırlanabilir bunu unutmayın. Bilmeyen arkadaşlar hep yorum atmış. Dolum basit. İlk dolumda biraz zamanınızı alabilir lakin ileriki dolumlar 1dk sürmeyecektir. Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim, basit olduğunu emin bir şekilde söyleyebilirim. Sadece eldiven takmayı ve vakum aparatını kullanmayı unutmayın!

Mürekkep olarak Asyaink 'in HP uyumlu mürekkebini almanız yeterli olacaktır. Yok hp300 yok hp 700xxx li vs. yazanlar sadece google aramalarında satış stratejisidir. Siyah mürekkep 4-5cc almakta ve 20den fazla doldurduğum halde 1-2 dolumluk daha mürekkebim var. renkli mürekkepler yarıya dahi gelmedi. Ürün bu;

https://urun.n11.com/kartus-dolum-urunleri/hp-uyumlu-asyaink-kartus-dolum-seti-full-kartus-dolum-seti-P154092123?cid=604001&gclid=Cj0KCQjwnqzWBRC_ARIsABSMVTPOK9qyoDBBJ7s8xt5CT04bk8CILvnxS0jncY3obtJUQqFzbDWgdqkaAnitEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

https://www.youtube.com/watch?v=k5jZw_O4OkM bu videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. Benim de önceden tecrübem olmadı lakin cihaz sapasağlam çalışıyor. 6top kağıt bitti 7.top kağıttayım. Top kağıt masrafı olmasa top kağıt başına maliyeti 1-1.5tl mürekkep maliyeti var. Çekinmeyin arkadaşlar doldurun. Kur fiyatları yüksek muadil mürekkepler de normal mürekkepten farksız. Para kolay kazanılmıyor.
    Kurulum detayları alıntı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah tabiki, boşu boşuna masrafa da girilmez hem

• 0x61 kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de yıllardır EPSON yazıcımı öyle doldurarak kullanıyorum. Bir de orijinalleri Euro bazında satıyorlar.

Ek not: bazen tanımlı değil hatası alıyorum o zaman kartuş çiplerini kalem silgisi ile iyice silin ve demir dokundurarak kısa devre yapın kesin düzeliyor.

• Geçen sene aldım yazıcıyı. Geçen hafta siyah birden yazmamaya başladı. Gösterge 2 diş olarak siyah ve renkliyi dolu gösteriyordu. 10’ar lira verdim doldurdum. Siyah çıktı aldım bir sorun olmadan yazdı. Ancak uzun süre çıktı almadığım için kartuşlar tıkanmış. O yüzden yarım saat işlem sürdü. Haftada en az bir kez çıktı almak lazım. Diş sayısı hala 2 olarak gösteriyor. Bakalım bitti olarak gösterirse bir sorun olduğunda yazarım.

• Ucuz yollu bir yazıcı düşünüyordum. Bu modelde karar kıldım. Orjinal kartuşları bitirdikten sonra bitmeyen kartuşa çevirmeyi düşünüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=-qeSrEuV400
  • ProsesMuhendisi kullanıcısına yanıt
    Uzun süre dolum yapmayınca mürekkepler kurur hocam, o yüzden kartuşlu yazıcıların en büyük dezavantajıdır. Öyle durumlarda yazıcı özelliklerine girip dolum yaptırma veya kafa temizliği komutu verebilirsin. Epson yazıcım da var öyle yapıyorum.

• Almayın beyler, kartuşlar demo renkli 10 sayfa, siyah beyaz 60 70 sayfa anca çıkartıyor, ayrıca dolum yapsanız dahi yazdırmıyor kartuş boş uyarısı veriyor chip sıfırlamak gerekiyor nasıl yapılıyor hiç bilgi yok. Ben pişman oldum siz olmayın.

• GÜnlük ödev vb. çıktıları için almayı düşünüyorum dolum aparatıyla birlikte. Bu amaç için kullanan var mı ?
  • Arkadaşlar bendede bu yazicidan var. Ben bitmeyen kartus sistemi kurdum hatta. Gayet iyi cikti aliyordum lakin gecen haftaya kadar l. Once siyah kartus hatasi verdi ne yaptim ne ettimse cozemedim yanip sonuyor kartus isigi ve cikti vermiyordu. Neyse sifir kartus aldim 75 tlye. Simdide renkli ayni naneyi yemeye basladi. Aslinda kartuslar bence bozulmadi ama yazici yeni kartus almam icin ibunelik yapiyor. Lütfen bu kartuslari resetlemenin bir yolunu bilen varsa buradan paylasssin bi tane daha kartus almak istemiyorum.

• deboy D kullanıcısına yanıt
    Hocam YouTube’ye dolum kartuşu resetlemek diye yazarsan bir çok video çıkacaktır. Hepsinde mantık aynı diye biliyorum. Çipleri Silgi ile silmeyi de ihmal etme

• Cevabin icin tesekkurler dostum fakat denemedigim yontem kalmadi silgiyle silmedim bide onu deneyeyim.

• HP DeskJet 2620 Yazıcı nasıldır? BİM'e geliyor.

ne dersiniz 155 tl den 99 tl inmis. internette 220-260 tl arasi

evde eifi yazicim var ama 99 tl yedek mi alsam diyorum bunu bu pahalliklda

• suan 155 tl den 99 tl inmis alinirmi beyler

kartuslari 70-70 140 tl orasi cok kotu

• quote:

Orijinalden alıntı: XxLbeden

Almayın beyler, kartuşlar demo renkli 10 sayfa, siyah beyaz 60 70 sayfa anca çıkartıyor, ayrıca dolum yapsanız dahi yazdırmıyor kartuş boş uyarısı veriyor chip sıfırlamak gerekiyor nasıl yapılıyor hiç bilgi yok. Ben pişman oldum siz olmayın.
    y

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.