Şimdi Ara

hp deskjet 1515 nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hp deskjet 1515 nasıl görüşleriniz nelerdir teşekkürler

• İŞİN AÇIKCASI BEN PEK MREKKEP PSKÜRTMELİ (İNKJET) YAZICI ALMANIZI ÖNERMEM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tunahan20

İŞİN AÇIKCASI BEN PEK MREKKEP PSKÜRTMELİ (İNKJET) YAZICI ALMANIZI ÖNERMEM

neden ki
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    kartuşlarda kurumalar oluyor daha sonra kartuş maliyetinin yazıcıdan daha pahalı olması vb nedenler.
  • bende de güzel bir inkjet var ama kartuşu pahalı, kendim de doldurmakla uğraşmaktan sıkıldım
    tonerli olanlar da mürekkep kuruma problemi falan olmadığı için tercih edilebilir aslında ama onlarda da makine pahalı...

ben de tonerlilere bakarken bu inkjeti gördüm...
    fiyatı 125 tl, 2 kartuş kullanıyor kartuşlar da 20-25 tl yanlış bakmadıysam(kaç baskı alınıyor bilmiyorum)
    inkjet'den kurtulayım dedim ama inkjetin bu ucuz maliyetli olanına nasıl bakmak lazım

ben de görüşlerinizi merak ediyorum, fiyatı da teyid ederseniz sevinirim...
  • 1515 aldım, baskı kalitesi tabiki ortalama. Tarayıcı da öyle. Camın altına iyice ışık tutup bakarsanız çeşitli toz taneciklerinin bulunduğunu göreceksiniz ayrıca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kullaniyorum benim icin en iyi cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Normal Word dokümanında yazılmış yazılar için... ve bazı renkli grafikler için işinizi gayet rahat görür.
    Resim basmak için ortalamadan daha kötü bir sonuç elde edersin büyük ihtimalle.

Ben 70-80 liraya HP Deskjet 1050 aldım yazılarımı evde rahatlıkla basmak için. Yazılar ve renkli grafikler için işimi fazlasıyla görüyor, yani benim daha ucuz model işimi görüyorsa sizin modelliniz çok daha rahat görür.
    Tek sorun kartuşların kendileri çok pahalı (Siyah kartuş ve renkli kartuş almak benim printerın maliyetini geçiyor) ama yeni kartuş alacağına aynı kartuşu mürekkeple doldurabilirsin böylece çok daha ucuza gelir.
  • Güzel yazdırıyor. Mürekkep kuruyabiliyor ama.
    Tarayıcısı da iyi.
    Bana bunun bir yedek parçası lazım. Elinde olan var mıdır hurdası..

tarayıcı kısmının beyaz levhası kağıdı sıkıştıran şey.

0505 403 35 80

mikail1313@gmail.com
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.