Şimdi Ara

hp, dell, asus.. hangisi? acilen bi laptop siparişi vermeliyim. el aman..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çarşamba günü şırnakta 8 ay süreyle vatani görevimi yapmaya gidiyorum. bu yüzden bugün acilen bir laptop sipariş vermeliyimki gidene kadar elimde olsun.. benim düşündüğüm modeller bunlar. daha cok hp üzerinde duruyorum ama bir fotografta -bu modele ait oldugundan cok emin degilim- pilinin ciddi bir cıkıntı yaptıgını gordum. fikirlerinizi paylaşırsanız cok sevinirim. herkese teşekkürler..

asus

hp

dell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironhand -- 9 Kasım 2006; 16:54:48 >

• bunların 3 üde işini görücek sanırm.Hepsi birbirine yakın modeller ama hp ve dell asusa göre daha iyidir heraldeAsus özellik olarak en iyisi ama ekran kalitesi olarak dell ve hp yi yakalar mı bilemiorum.Asusta 1.66 var ram ve hard disk normal,hpde 80 gb hard disk ama 667 ram hızı var,dell ise 224mb ekran kartıyla öne cıkıor(ama bu pek bi + degil sanırm).Senin nasıl kullanmak istediğine baglı hard disk cok olsun ben orda filmleri herseyi pc ye atarım gittiğim yerdede izlerim diyorsan hp yi dışla,dell de öleymis 80Özellikleri ama hepsinin hemen hemen aynı sayılır asus bunlara göre biraz daha hızlı asusta olabilirBende karman corman ettimAma 3 ünden birini alsanda zarar etmezsinHp nin kasası güzel dış görünüşe bakta al artıkKolay gelsin....Hayırlı tezkereler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vindictive -- 9 Kasım 2006; 17:14:29 >

• çok teşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.