Şimdi Ara

hp c4280 ile ilgili sorunları olan varmı?? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
40.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bende c 4280 kullanıyorum xp ve vistada hiçbir sorun yaşamadım ama windows 7 de şöyle bir sorun yaşamaktayım yazıcıyı çalıştırdığımda cihazın ekranı geliyor ama açma kapama lambası normal bir seviyede (1 sn.) aralıkla yanıp sönüyor müzik dinlerken 7 sn. de bir ses bozuluyor 1sn. kadar sürüyor bunlar olurken internet bağlantısı kesiliyor air-tires wus 300 wireless kullanıyorum yeniden başlattığından sorun kalmıyor yazıcıyı tekrar açarsam sorun yine aynısı oluyor zaten windows 7 de kendi kurulum cd si çalışmıyor internetten indirdim kurdum bu hatayı yapınca kaldırdım tekrar kurdum yine olmadı ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkcu

kartuş zarar görmüş veya yok uyarısını çözebilen var mı?

var çıkart kartuşları pinleri sil şansın varsa düzelir düzelmezse yeni kartuş ilacı lanet olsun 55tl bayıldım
  • hp D1560 kartuş kırmizi rengini turuncu gibi yazıor. ne yapmam gerikiyor?
  • bende bu gün hp c4280 aldım yazıcısı ve fotokopisi mükemmel ancak iş tarattırmaya gelince olmuyor usb aygıtı bulunamadı diye hata veiryor . ancak 2 tane resim tarattırdım onalrı taratırmadan öcnede aynı hatayı veriyordu nası taradı anlamadım aynı hatayı her tarama işlemine başladığımda veriyor 1-2 dakika geçiyor usb aygıtı takılı değil diyor kontrol ediyorum eksik yok hepsi takılı burdaki bi kaç arkadaşın dediğniie göre bende ayzıcı kapalı iken önce bilgisayara sonra yazıcıya taktım ama olmuyor lütfen yardımcı olun
  • Usb kablosu kaliteli mi?
  • quote:

• merhaba arkadaşlar bende c4280 yazıcı kullanıcısıyım şimdi benim sorunum elimde bulunan siyah kartuşun bitmesiyle doldurttum ve eve gelip taktım siyah düzeldi ama bu sefer renkli kartuşta sorun çıktı renkleri çok soluk ve mesela maviyi çok açık mavi kırmızıyıda çok pembemsi basıyo :S acaba sorun renkli kartuşun bittiğinden mi kaynaklanıyo yoksa kartuşun çipi mi bozuldu ?? bide renkli kartuş bastıgımda hemen hemen yarısı dolu olarak gözüküyo bunun sebebi ne olabilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keb@nlı23

quote:

çözemedim hocam artık servise vericem yeter yahu ugras ugras olmuyor.. special combodan girdim bi cıktı alıyor sonra gene uyarı veriyor.. izmirde hp yazıcı servisi nerede anırım garantisi de bitmişti napcaz şimdi cok para alırlar mı ona gore bugun gideyim vereyim tamir etsinler.. kartusta doldurayım :D
  • 2-3 ay öyce kartuş doldurttum ..şuan bi fotokopi çekmek için bile 1 saaate yakın bekletiyo
  • Konu hortlatılmış ama hazır görmüşken bir bilgi vermek isterim. Halen bu yazıyıcı kullanmaya çalışıyoruz.

Zira kartuş dolum işlemi sonrasında ( bazen ) kartuş hatası uyarısı veriyor. Çözümü Türk usülü buldum .

Yazıcının önündeki kapağı açın ( kartuş değiştirmek için açılan ön kapak ) , ve sertçe kapatın, genelde ilk seferde kartuş hatası gidiyor ama bazen bir iki sefer yapmak gerekiyor.

Not: Bu çözümü tamamen yazıcıdan vazgeçme noktasındaysanız öneririm. Zira istemeden de olsa yazıyıca zarar verme olasılığı mevcut bu yüzden sorumluluk size aittir.

Bu problem yüzünden yazıcıyı pencereden atma aşamasına geldiğim bir günde, sinirlenip kapağı sertçe kapatırken çözümü buldum

Aynı şekilde C3180 model yazıcı da var. Onun kartuşlar uzun süredir kullanılmadığından ( mürekkepler iyice kurumuş vs. ) yeni kartuş satın aldım.
    Kartuşlar Orjinal olmasına rağmen onda da Kartuş hatası verince yine kapağı sert kapatarak çözümü buldum

Tekrar yazıyorum; sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

• arkadaşlar ben de bu yazıcıdan almayı düşünüyorum. teknosada 9.90 tl
    http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/yazicilar/843/125090247/hp_cc210b_c4280_photosmart_yazici
    fakat aklımda bir soru var bu yazıcı normel yazıcılar gibimi? yani çıktı falan albiliyormuyuz şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: zorro77789

arkadaşlar ben de bu yazıcıdan almayı düşünüyorum. teknosada 9.90 tl
    http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/yazicilar/843/125090247/hp_cc210b_c4280_photosmart_yazici
    fakat aklımda bir soru var bu yazıcı normel yazıcılar gibimi? yani çıktı falan albiliyormuyuz şimdiden teşekkürler

vay arkadaş. 140 lira mi ne bayılmıştım ben buna. CD parasına düşmüş :D
    bence alma. memnun değil kimse cok yavaş bence. bir sürü de başın agrıtıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Challengermert

quote:

Orijinalden alıntı: zorro77789

arkadaşlar ben de bu yazıcıdan almayı düşünüyorum. teknosada 9.90 tl

vay arkadaş. 140 lira mi ne bayılmıştım ben buna. CD parasına düşmüş :D
    bence alma. memnun değil kimse cok yavaş bence. bir sürü de başın agrıtıyor

saol biraz araştırdım almam heralde tşk yorum için

• Çocuğa hobi maksatlı tozlu raflardan yazıcıyı çılartarak konuyu kortlatıyorum :) kartuş bulmakta zorluk çekiyorum. Bulduklarımda.çok pahalı. Boş kartuş ve dolum işini nasıl yapacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.