Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HP 475 serisi digtal fotğraf makinası sorunu yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> HP 475 serisi digtal fotğraf makinası sorunu yardım!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3504 Mesaj
    fotğraf çekerekn şarjı bitti ve fotoğraf çekerken dışarıya çıken göz dışarıda kaldı.pili şarj edip tekrar taktığımda şimdide hp insert yazyor ve altında e160 yazıp tekrar kapanıyor ama pilim dolu durumda.pili değiştirdim başka bir pil taktım ama sorun yine devam ediyor.yardımcı olurmusnuz*

|
    |
    |
    |
    PS4
    Nintendo Switch
  • Yarbay
    3504 Mesaj
    ya bunda düzelmedi
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2371 Mesaj
    Bu garantili ürün için uygulanan bi prosedür mü?

arkadaş ne yapması gerekir peki?
    |
    |
  • Yarbay
    3504 Mesaj
    ee ben ne yapacam çöpemi atayım aleti yahu?
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2371 Mesaj
    eğer kullanıcı hatası değil ise ücret talep etmeden tamirini olmuyorsada yenisi ile değiştirmeleri gerekmiyormu?
    |
    |
  • Binbaşı
    1915 Mesaj
    Arkadaş, şu HP fotoğraf makinalarını almayın diyoruz, dinnetemiyoruz millete :)
    HP 850 ile benim benzer anılarım olmuştu. Çabuk bozuluyo bu adamların ürettiği fmakinaları. Fotoğraf makinası sektörü HP' nin işi değil. Gidiyor, uzakdoğuda ürettiriyor ürünlerini fason, sonra basıyor kendi amblemini. Millet HP alıyorum diye seviniyor. Sonra da problemler başlayınca üzülüyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum!!!
    |
    |
    yok daha neler istersen avrupada paris te açsın fabrikayı haa nası uyarmı. heyallahım yaw.çatttık şu hp düşmanlarına.HP scanner konusunda dünya lideridir.foto mak belki degildir ama dedigin gibi kötü malları yok.HP dünyanın en büyük elektronik üreticilerinden.millet burda oyuncak etti.
    |
    |
  • Binbaşı
    1915 Mesaj
    @Dracul:

Evet HP yazıcı ve tarayıcılarda dünya lideri sayılır ama değildir. Çünkü Türkiye' deki pazar payları ile dünya genelindeki pazar payları farklı. Sözde HP notebookları da dünya devlerinden fakat ürünlere bakıldığında yine en çok sorun çıkartan firma sayılır. Nasıl bir iştir ben anlamıyorum bunu :)

HP fotoğraf makinası sektöründe bence kötü durumda. Çünkü kalitesi ile değil fiyatlarının düşüklüğü ile bu alanda pazar payı elde etmeye çalışan bir firma. HP' nin fotoğraf makinalarını bana ne kadar övseniz de ben bu makinalara çok soğudum çünkü arıza konusunda yaşadığım, gördüğüm, paylaştığım olaylar çok fazla.
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.