Şimdi Ara

hp 3820 yazıcı sorunu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
185
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> hp 3820 yazıcı sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5354 Mesaj
    hp 3820 yazıcım var.kartusları boslamıstı . doldurmaya verdım doldurdular.ancak kartusları geldım yazıcıya taktım bı kac resım cıkarttım . bır tane daha cıkartıodum kı yarıda kestı .ve kartus bos uyarısı vermeye basladı . kartusları cıkartıorum kartuslardan kagıda ucunu surdugum zaman bı sorun yok renkler gelıo ama yazıcı yazmıo hıc bır sey cıkartmıyorum . ve lıntekı resımdekı uyarıları vermekte.yazıcıyı yenıden kurdum. hatta bı kackere kapatıp actım hıc bı ıse yaramadı.
    kartuslarda mı sorun var yoksa prınterda mı ???yardım edersenız sevınırım

lınk ::: http://img98.imageshack.us/img98/8628/buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuwd6.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 8 Nisan 2008; 20:16:00 >

|
    |

• Yarbay
    6213 Mesaj
    Hp diyosun, yazıcı diyosun, e sorun da diyeceksin tabi ki... Doğal... Yazıcının programından kartuş temizleme seçeneğini bir dene. Olmazsa dolduran yer kartuşu tıkamış olabilir.
    |
    |

Orjinalden alıntı: thunderwatcher

Hp diyosun, yazıcı diyosun, e sorun da diyeceksin tabi ki... Doğal... Yazıcının programından kartuş temizleme seçeneğini bir dene. Olmazsa dolduran yer kartuşu tıkamış olabilir.

yazıcı prgramından kartus temızlemeyı bılmıorum nasıl temızlıyecegım????? .dolduran yer kartusu nasıl tıkamıs olabılır onu anlamıs degılım.bana dedıler tıkanmıs kartusların acmakta zorlandık dedıler ama bılemıorum . murekkeplerı gelıo ama yanı peceteye koydugumda murekkeplerı akmakta.
    |
    |
    bı arkadas kartusları sıcak suya yatır dedı onuda denedım ama pek faydası olmadı.kartusların yenısını almama deger mı yoksa kartuslara verecegım paraya yazıcı mı alayım.kartusların pahalı oldugunu duydum.
    |
    |
    . sorun kartuslarda cıktı . konu sılınebılır....
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
canlı radyo dinle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.