Şimdi Ara

hp 250 g4 windows 10 wifi sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
5.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • win7 yüklü laptopu win10 yaptım şuan 1 metre uzaklığımdaki modemin wifisini 1 diş bile zor görüyo eskiden full çekiyodu neden böyle yapıyo olabilir bi fikri olan var mı?
     hp 250 g4 windows 10 wifi sorunu hp 250 g4 windows 10 wifi sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i am Madness -- 14 Haziran 2016; 1:11:44 >

• Laptop ile gelen sürücüleri yükledin mi? Anakart sürücüsünü yükle, ayrıca verdiğin resimde ünlem işareti olanlar yüklenmemiş ya da bozuk yüklenmiş olanları gösterir. Onları yeniden yükle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmldrs -- 12 Ocak 2016; 14:27:53 >
  • cmldrs kullanıcısına yanıt
    laptop ile sürücü gelmedi laptop freedos tu kendim win 7 yükledim
    freedosken fareyi taktığımda çalışıyodu hd nin içinde hp nin dökümanları olan belgeleri falan fareyi kullanarak okudum fakat format atmaya başlayınca fare çalışmaz oldu
  • hocam bence drayvırları yüklenmemiş olabilir
  • i am Madness kullanıcısına yanıt
    Laptop FreeDos'ta olsa sürücü DVD'si olması lazım, o zaman laptop'unun sitesinden sürücülerini indirip kur.
  • bu link dener misiniz ?
    intel usb 3
  • d4rkston3 kullanıcısına yanıt
    hocam ne kadar teşekkür etsem az çok sağolun sonunda oldu ne kadar otomatik driver bulucu varsa denedim hepsi es geçiyo şu usb hostlarını

kralsın
    rica ederim lafı olmaz.Hp kullanının derdinden yine hp kullanan anlar.Hocam sizin amd de hala ünlem var mı ?
    aynen ekran driverını yükledim 16.1 crimson diye daha günceli var dedi ama yok 15.1 kurdum daha iyisi var dedi 16.1 kurdu kendisi

kaldırdım bende ekran driverlarını bakınıyorum şimdi
  • amd r5

burdaki 15.12 son sürüm
    16.1 iste hot fix beta şeklinde 15.12 yi kurmanızı tavsiye ederim
    sağolun hocam yardımlarınız için cidden çok teşekkür ederim
    minimal setup ve radeon software arasında ne fark var hocam biliyo musunuz?
    birinde direk indiriyorsun redeon software olanda,diğerinde iste küçük yükleme programını ındırıyorsun o arka planda driverı indiriyor.
  • merhaba arkadaşlar.Aynı tabletten ben de aldım. Benimkine de bir el atsak sevabına. Zorda olsa usb sorununu çözdüm amma amd ekran kartı ve skylake pch csme:hecı (bu neyse çözemedim) ünlem işareti var yardım lütfen

hp 250 g4 windows 10 wifi sorunu
  • yusuf cevre Y kullanıcısına yanıt
    hocam işlemciyle alakalı bi driver eksiği olması lazım laptopta şuan

https://downloadcenter.intel.com/download/25620/Intel-Graphics-Driver-for-Windows-7-8-1-10-15-40-6th-Gen-

burdaki dosyaların güncel olanını indirip dener misiniz bi
  • ilginden dolayı çok teşekkürler arkadaşım. Dediğini yaptım amd grafik kartı driver sorunu çözüldü sağolasın. Ancak skylake csme:hclı ünlem işareti devam ediyor bunu çözebildin mi acaba hocam.
  • yusuf cevre Y kullanıcısına yanıt
    windows tüm güncellemeleir yaptı mı hocam benimde bi tane ünlemduruyo hala ama pek sıkıntı çıkartmıyo
  • konuyu hortlattığım için özür dilerim.
    arkadaşımın bilgisayarı(hp 250 g4) win7 de kasma yaptığı için win8 format attım.
    win 7 de sıkıntısız ekran kartlarını görüyordu win8 de sadece intel graphich 5500 olan ekran kartını görüyor diğerini görmüyor.
    driverlardan mı olup olmadığını çözemedim yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
    http://i.hizliresim.com/aEMvA7.png
    http://i.hizliresim.com/YbWy9A.png

• mtheaven kullanıcısına yanıt
    aygıt yöneticisinde sorun gösteriyo , laptop gerek duymadığı için kullanmıyodur belki her hangi bi oyun falan açınca kasma yapıyo mu?
    hocam sam2 de denedim sıkıntısız açtı ama win 8 arayüzde dolaşırken hafif kasma oluyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.