Şimdi Ara

HP 17-AB201NT 1DN09EA İ5-7300HQ 8GB 128GB SSD+1 TB HDD 4 GB GTX1050 17.3 FREEDOS (ANA KONU) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
842
Cevap
16
Favori
35.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde aynı sorun fn+f4 yaptığımda oluyor. Kilitleniyor ve hiçbir tepki vermiyor. Reset atıyorum mecbur. Son güncellemeden sonra olmaya başladı. Sizde böyle bir durum var mı?
  • Greylights kullanıcısına yanıt
    Ben hiç böyle bir durum yaşamıyorum.
    Windows guncellemesi filansa guncelleme gecmisinden kaldirin en sondakini hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güncelleme yaptıktan sonra sorun ortadan kalktı inşallah tekrar yapmaz
  • HP 17-AB201NT 1DN09EA İ5-7300HQ 8GB 128GB SSD+1 TB HDD 4 GB GTX1050 17.3 FREEDOS (ANA KONU)
  • Laptopu 15 gündür kullanıyorum bir sıkınıtısı kalmadı çok şükür güzel mmenunum , dün güncelleme için hp yazılımını indirdim. hepsini güncelledim, o yazılımda bios sürümü 1.37 yazıyor, sitelerinde ise resimde paylaştığım 1.38 sürümü var açıklamasında da UEFI ile ilgili birşeyler yazmış. güncellemeye gerek varmı, laptopun stabilitesini bozuzak bir gübncelleme yapmak istemiyorum. çünkü bazen bios güncellemeleri sıkınıtılı olabiliyor. Siz hangi versiyonu kullanıyorsunuz.
  • osman kurt 1984 O kullanıcısına yanıt
    Güncelleyin hocam ben ilk çıktığında güncelledim sorun yok gayet stabil .
  • genelde far cry 3 de yapıyor bios güncelleme gelmiş onu yapmadım daha ondan olabilir diye düşünüyorum bios güncellemeyi flasha yükledim ama bi kaç ekran çıktı hangisini yapcam ? siz güncellediniz galibaHP 17-AB201NT 1DN09EA İ5-7300HQ 8GB 128GB SSD+1 TB HDD 4 GB GTX1050 17.3 FREEDOS (ANA KONU)
  • ank06TT A kullanıcısına yanıt
    Hp support tools programnı indirin o kendi yapar .
  • eyvallah usta saolasın güncelledim ama gene takılma yaptı Middle Earth Shadow of Mordor oyunu 1 dk civarı aşağıya attım internetten birşeye baktım sonra tekrar oyunu açtığımda takılıp kalmıştı alt tab fonksiyonuda işlemedi mecbur power tuşunu kullanıp hallettim
    hocam aynı oyunu bende oynuyorum, hiç sorun yaşamadım. Aynı şekilde başka oyunlardada olmuyor bana .
  • bilgisayarı sonunda aldım 10 gündür falan kullanıyorum hiç sıkıntı yok çok güzel laptop gerçekten kibar duruyor omen almayı düşünüyordum o daha ağır ve kaba gelmişti gözüme iyi karar verip bunu almışım. sadece ekranına alışamadım renkler çok güzel ama beyazlar aşırı parlak full ekran ışığı açık internette gezinemiyorum gözümü alıyor çok fena yoruyor flash gibi mübarek bunun bi ayarı varmıdır ben biraz kurcaladım ama bulamadım eski laptopta böyle parlak değildi full açsam bile parlamıyordu
    sizdede oluyormu öyle acaba.
    oyunlarda f1-f2 tuşlarıyla otomatik silah alamıyorum fn tuşu aktif olduğu için onu oyuna girerken kapatma şansımız varmıki sonra çıkınca tekrar açarım bu şekilde hem fn ye bas hem f tuşlarına bas zor oluyor fn tuşu hep basılıymış gibi çalışyıor laptop iyi bişey ama oyunlarda can sıkıcı hale geliyor malesef . birde windows 10'u hiç sevmedim windows 7 yüklesem aynı performansı alabilirmiyimki

• anzay kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk sayfada fn tuslarını nasıl normal haline getireceğiniz var parlaklık işini bende bilmiyorum bc202nt kullanıyorum

windows 10 kullanmak zorundasınız win 7 driveri yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 14 Ekim 2017; 17:32:28 >
    Parlaklık sorununu sağ alttaki bildirim panelinde bulunan gece moduyla çözebilirsiniz belki.

FN tuşlarını ana sayfada anlattım, bios'a girip düzeltebilirsiniz.

Windows 7 malesef yeni nesil cihazlarda desteklenmiyor . Aynı donanım olup biri eski biri yeni nesil cihaz olsa bile nedense driverler olmuyor .
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    donanımsal bir sorun varda çözemedim oyunlardan sonrada şimdide donmalar başladı gom playerda film açarken ilk açılışlarda 1-2 sn donma mause giderken anlık donma gibi bi format atıp bakmak istiyorum ama kyk yurdundayım güncellemem çok zor olur
    Burdan bişey söylemek zor hocam. Bir format atıp deneyin bencede.
  • Windows 10 sonbahar update si yayınlanmış galiba. İnşallah şu tıkanma sorununu halletmişlerdir.

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 18 Ekim 2017; 18:48:36 >
  • Artık W10 a alışcaz mecburen :) birde sizin pc de oluyormu bilmiyorum biraz grafik isteyen oyuna girip oynamaya başlayınca
    fan delirmiş gibi çalışıyor mesela cs go ya giriyorum oynarken fan coşuyor kulaklık takılıyken pek duyulmuyor ama baya bi ses çıkıyor
    bişey olcak diye uzun süre oynayamıyorum korkudan . oyunu kapatınca rölantiye giriyor normalmi bu kadar fazla çalışması anlamadım
    ama ısınma olmuyor pek bilgisayarda o yönden iyi. sanki fan biraz normal çalışması gerekmiyormu oyundayken yada ayarlamak mı lazım acaba
    Hocam bu güncellemeyi el ilemi yükleyeceğiz, yoksa windows uptade üzerinden kendi yapacakmı bunu cihaz .
    W10 Artık mecburi bir durum. Driverler sadece w10 için çıkıyor artık . Fan son devirde çalışması normal . her gün en az 4-5 saat oyun oynuyorum hafta sonları bazen 15-20 saat fan son devirde çalışıyor . Merak etmeyn hiç bişey olmaz, en fazla fan bozulur çinden 15-20 tl ye temin ederiz

Fanın biraz sesli çalışmasıda normal, diğer cihazlara göre fan biraz büyük ve ses çıkarıyor ama beni rahatsız etmiyor .
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.