Şimdi Ara

HP 17-AB201NT 1DN09EA İ5-7300HQ 8GB 128GB SSD+1 TB HDD 4 GB GTX1050 17.3 FREEDOS (ANA KONU) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
842
Cevap
16
Favori
35.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bence sevinmelisiniz, bizim sandiskten daha iyi .

Böyle değişkenlikler olabilir, belki samsung daha uygununa gelmiştir Hp'ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 21 Eylül 2017; 10:17:33 >
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Galiba elden geçirmişler cihazı. Bana gelen üründe ışık sızması da yok galiba. Gece baktım o kadar, kapatıp açtım açılışa felan baktım ışığın toplandığı yada sızdığı bir yer göremedim. Ben IPS diye aldım. Acaba panel de mi değişik? Öğrenmenin bir yolu var mıdır? Bu arada renkler muhteşem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Greylights -- 21 Eylül 2017; 12:43:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Greylights kullanıcısına yanıt
    Revize edilmiş olabilir, aida64 tam sürüm indirin, emin değilim ama gösteriyor olması gerek.
  • internetten windows 10 pro + office 2016 key aldım 99 tlye . sonra bana link ve key geldi. o link windowsun indirme sayfasına gidiyor. oradan indirip iso yaptım. sonra da dvdye yazıp yeni aldığım ab201nt ye kurmak için taktım. kurulum öncesi harddisk seçeneğinde ssd yi seçtiğimde "Windows bu diske yüklenemez seçilen diskte MBR bölüm tablosu var. EFI sistemlerde, Windows yalnızca GPT disklere yüklenebilir" hatası aldım . sizde böyle oldumu? bu yüzden hdd ye kurdum windowsu ama asıl amacım ssdde hızlı bir windows olmasıydı.
  • bu arada windowsu hddye kurdum bu seferde keyi etkinleştirmedi önceden bu şifre kullanılmış dedi. ayrıca hiç bir oyun veya pcyi ısıtıcak bişey olmadığı halde sağ tarafta sürekli fan sesi var bu normalmi. sessiz olması gerekmezmi. bir sorun varsa değiştireyim. ama windows kurmadan önce bios ekranı ve öncesinde bu fan sesi yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman kurt 1984 -- 27 Eylül 2017; 22:27:31 >
  • osman kurt 1984 O kullanıcısına yanıt
    Konuyla ilgili özel mesajınıza cevap verdim.
  • osman kurt 1984 O kullanıcısına yanıt
    SSD uefi formatında biçimlendirildiği için kuramadınız. Özel mesaj ile uefi kurulum nasıl olduğunu anlattım, adımları uygularsanız sorununuz kalmaz .

Windows key olayını aldığınız kişi ile görüşün.

Fanların ilk etapta biraz fazla çalışması normaldir, güncellemeler vs yapıyor cihaz bira zaman geçince stabil çalışacaktır . Çok rahatsız olursanız bios menüsünden fanları sessiz moda alabilirsiniz.
    Size zahmet olmazsa uefi kurulum olayını bana da gönderebilir misiniz?
    HP omen bir notebook aldım.Yarın windows kurulumu yapmak istiyorum.Bende de aynı sorunların çıkacağı kesin.
  • son çıkan HP Jumpstart kritik güncelleştirmesini Hp support assistant ile yükleyemedim hata verdi. Manuel olarak indirdim sitesinden ama yüklenmedi. Bende canlı desteğe bağlanıp anlattım durumu. bilgisayara uzaktan bağlandı, support asistant tı güncelledi, tekrar yüklemeye çalıştı jumpstart güncellemesini ama bir türlü indiremeyince -30 dakikada yükleyemedi- adam dedi yüklensin hata verirse bildirin diye. bende bekledim ama yüklenmedi. sonra silip tekrar kurayım dedim ve sildim. şimdi support assistant ı yüklemeye çalışıyorum ama ''daha yeni bir sürüm yüklendi kurulum sonlandırılacak'' diye bir hata veriyor. Bir türlü yükleyemedim. Eski jumpstartı da silmiştim. şimdi support assistant yüklenmiyor, dolayısı ile ne güncelleme yapabiliyorum nede canlı desteğe başvurabliyorum ne yapabilirim? önerisi olan var mıdır?

• Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Attım p.m hocam bir sorun olursa yazarsınız özelden.
    Hocam banada olmuştu bu, bişeyi kaldırdığımda düzelmişti ama neydi hatırlamıyorum . hp jumpstarı hiç kullanmadım. program kaldırı tekrar gözden geçirin hp suppert ile ilgili birşey daha olmalı onuda kaldırmalısınız.
    hp ile ilgili ne varsa kaldırdım ama yinede yüklenmiyor. Daha eski sürümüü indirdim yine aynı hata. Dosyalar ayıklandıktan sonra kendim .msi kurulum dosyasını açıyorum bu hatayı veriyor:

geçici dosyaları kaldırdım, kayıt defterini sildim ne yaptıysam yüklenmiyor.
  • s.a. arkadaşlar
    hp 250 g5 model diz üstü bilgisayarda bulunan hp asistan gerekli mi? silsem ne olur ?
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Silebilirsin hocam. Sadece guncellemeleri haber veriyor ve yukluyor cihaziniz eski ise kullanmaniza gerek yok.

Hocam banada olmuştu halletmistim ama nasil cozdum hatırlamıyorum.

• Alımda yardımcı olabilirim.
  • oyundayken Alt tab tuşlarına basıldığında pc kitlenip kalıyor bi kaç dakika beklesemde hala devam ediyor mecbur power tuşundan kapatıp açıyorum kronik bir sorunmu yoksa donanımsal mı başka böyle sorunu olan arkadaşlar var mı
  • ank06TT A kullanıcısına yanıt
    Hangi oyun bu. Ben hiç karşılaşmadım. Yazılımsaldır, muhtemelen oynadığınız oyunla alakalıdır. CS:GO, PUPG FALLOUT 4 VS bir çok piyasadaki oyunları oynadım ve böyle bir sorunum olmadı .
  • ank06TT A kullanıcısına yanıt
    Nvidia driverinizi geforce experience ile güncelleyin.Yüksek ihtimal eski sürüm kullanıyorsunuz
  • aynen güncelleme varmış güncelliyorum bir kaç oyun denemesinden sonra haber veririm
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.