Şimdi Ara

hp-15bw034nt yeni leptop çok yavaş kasıyor lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 TB SATA
    8 GB DDR4L RAM
    AMD RADEON 520 2GB
    AMD RADEON R5 512MB
    windows 10 pro

4 gün önce bu leptobu aldım:https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/hp-amd-a9-30-36ghz-8gb-ddr4-ram-1tb-hdd-156hd-P208385032
    yorumlarda çok hızlı cs go tıkır tıkır oynatıyor diyen var.

leptop genel olarak çok yavaş bunları yazarken bileçok kasıyor.
    CS GOda en düşük ayarlarda 20 - 30 fps alıyorum.CPU kullanımı chromede video açtıgımda anlık 100e vuruyor düşüyor tekrar 100e vuruyor.

Radeon ayarlarında CS GO yüksek performans seçili.
    pil ayarlarında yüksek performans seçili.
    sıcaklık kontrol ettigimde anormal bir sıcaklık göremedim. amd a9 55-75 derece arası .
    Driverleri hp nin sitesinden indirdim. Windows sürümüm ile tam uyumlu driverlar.https://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/hp-15-bw000-laptop-pc/15551418/model/17471166

windows 8.1 pro format atmalı mıyım ? hp sitesinde windows 10 driverleri var 8.1 yok.
    lütfen yardım ne yapmalıyım bu özellliklerle cs go yu düşükte rahatlıkla 60fps üstü çalıştırması gerekmez mi? chromede kasıyor sekme degistirirken yazı yazarken kasıyor.

görev yöneticisinden CPU baktıgımda chromeda %100 e vurup düşüyor. sabit 100degil ama chromeda sürekli 100 e vurup düşüyor.
    kaynak izleyicisinden baktıgımda arkada çalışıp aşırı CPU yiyen windows uygulaması göremiyorum. chromede 100 e vurdugunda o CPU kullanımının %80ini chrome oluşturuyor. cpu kullanımı sadece chromede degil genel olarak yüksek. hiçbir şey açık degilken 10 20 oluyor.

hp hardware diagnostics den hızlı test yaptıgımda bir sıkıntı görünmüyor testi geçiyor işlemci vb.

ne yapmalıyım teşekkürler

• upupupup
  • up
  • Eski elitelerden ise ya gercekten bir sorun var ki bana var gibi geldi,ya da windows 10 pc yi oldüruyor. 8.1 pro kurabilirsiniz. Ama 7 pro da uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sorunu düzeltiniz mi ne oldu? banada bilgi veririmsiiniz aynı cihaz bendede var. ve bu sorunu bende yaşıyorum
  • Lenovo ideapad ayni işlemci bendede kasma sorunu var 7 yil önceki i5-520m işlemcili daha iyi bu laptopdan nasıl işse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.