Şimdi Ara

HP 1510 yazıcıların kartuşu doluyor mu? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
9.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: umutlu42

ben kendi kartusumu kendim dolduruyorum,aynı soru işaretleri ile 1510 aldım,ilk kartusu bitirdim ve kendim doldurdum siyahı,hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadım.ama eski tip kartuşlar ile bir fark var.. bu kartuşların içinde sünger yok.eskiler süngerli idi.. alın yarım litre kaliteli gren seviyesi normal bir mürekkep, enjektör ile kendiniz doldurun.. kartuş başı dolum maliyeti 1 ytl olur en fazla :)))

hocam bu yukarıda yazdığın mürekkebi nerden buluruz.ve bilgin varmı ne kadardır?
    bu arada mürekkep dolduruken kartuşun üstündeki kağıdı sökücezmi.
  • doluyor
  • sana yenisini almanı tavsiye ederim ben en azından yenisini alıyorum bittiginde basım agrımıyo.
  • DOLUYO BEN DOLDURTTUM SIYAHINI, SUAN TAKTIM KULLANIORM.
  • yarın gidicem doldurtmaya bakalım...
  • Ben http://www.sevenhill.com/ sitesinde anlatıldığı gibi yaptım 1 dakkamı bile almadı çalışıo chip resetleme felanda yok
  • dun bu makinadan aldim,tsarimi goruntusu cok hos,makine cokda sesli deil bazi arkadaslarin ddigi gibi ama benim gibi gece 3de 4 de cikis alanlar icin sesli denilebilinir,,,sorum su,bu makinada fotokopi alirken normal siyah beyaz ciktiyla ayni kartus sarfiyatinimi harciyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: muzo2000

dun bu makinadan aldim,tsarimi goruntusu cok hos,makine cokda sesli deil bazi arkadaslarin ddigi gibi ama benim gibi gece 3de 4 de cikis alanlar icin sesli denilebilinir,,,sorum su,bu makinada fotokopi alirken normal siyah beyaz ciktiyla ayni kartus sarfiyatinimi harciyor?

evet hemen hemen aynı sarfiyatını alıyor tabi sarfıyatı değiştirmek senınde elınde düşük kalite ve yüksek kalitede çıktı almak sarfiyatı değiştirir
  • kartuşlarınız dolum olabilir isterseniz ben yapabilirim garantili olarak
    test çıktı ile birlik teslim edebilirmiyim
  • Slm arkadaslar.Lutfen bu konuda birisi yardim etsin.Kac gundur ugrasiyorum, hp 1510 model yazici aldim.Kartusunu onceden bir kere disarda doldurttum calisti.Sonra kendim aldim siringa ile bastim ve su an kartus dolu olmasina ragmen halen renkli kartustan yazmaya devam ediyor.SOrun ne olabilir acaba ? Ne yapmaliyim sizce ?
  • Arkadaslar ne olur bi cevap verin.Kimisi direkt doldurdum diyor kimisi doldurulmaz chip resetlemek lazim diyor.Kartus dolu olmasina ragmen halen yazdiramiyorum.Birazini siyah birazini renkli karisik karisik biseyler cikartiyor.
  • aynı yazıcı bende de var çok memnunum.

sayfayı elle çevir arkalı önlü bastırın. taslak kalitesinde çıktı alın biraz gürültülü basıyor öyle olunca ama hızlı ve tasarruflu oluyor. tavsiye ederim.

kartuş olayına gelince 336 ve 338 model kartuşlar oluyor. 338 olanın hacmi daha fazla.

kadıköy yazıcıoğlu işhanındaki kartuş dolumu yapan firmalardan çok memnunum. 5-6 kez doldurdum bir sorun olmadı.

5 TL dolum ücreti hem de garantili. orjinalinden hiçbir farkı yok çıktı kalitesinde. yazı tipine göre 200sayfaya kadar çıktı alınabiliyor bir dolumda
  • HER AÇILIŞTA TEST SAHİFESİ VERİYOR.BOŞU BOŞUNA.ÇARESİNİ BİLEN VARMI
  • kardeş siyah ve renkli artuş dolu iken çıkan o test sayfasını printera oyup tara düğmesine basman lazım renkli yok ise ozaman işin zor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.