Şimdi Ara

HP 15-DB1001NT / DB1000NT - ATHLON 300U + 8GB + 256GB NVMe SSD + FULL HD (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
18
Favori
14.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu da aklıma takılıyordu aslında. Ram alıp kendimiz takarsak garanti dışı kalır mı acaba diye müşteri hizmetlerine soracaktım. Bir çok marka müsade etmiyor buna, servise götürüp garanti bozulmadan yaptırabilirsiniz diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4gb üzerine 8 gb ram alıp toplamda 12 gb ram elde etsek bir sorun olurmu acaba ? yoksa max ram desteği 4+4 şekilde mi ? 8+8 yahut 4+8 gibi kullanabilirmiyiz.
  • 4+8 şeklinde oluyor. Genelde herkes böyle yaptı zaten. Özelliklerinin aynı olması önemli.

• Bilgisayarda kurulu gelen bellek düzeni 2 x 4 GB modül = 8 GB DDR4 2400 Mhz şeklinde

İşlemcisi AMD Athlon-300U'nun desteklediği maksimum bellek miktarı-türü-frekansı 32 GB DDR4 2400 Mhz'dir arkadaşlar. İsteyenler, iki tane 16 GB DDR4 bellek modülü bile takabilir.

2666 Mhz'lik modül takarsanız da sorun olmaz, 2400 Mhz olarak sorunsuz çalışır.
  • Bir yakınımıza laptop alacağız 2-2,5 arası bu athlon olanlar dikkatimi çekti. i3 5005u dan daha iyi olduğu belli (aynı fiyat aralığı intel o var sadece) günlük film, gezinti vs işini çok rahat görür herhalde, ne dersiniz?
    Birde hp geri iadesi nasıl yapılıyor?
    Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ekranı çok hassas dikkat edin. Bende kırıldı herhalde nasıl kırıldığını da anlamadım. Çantamda kırıldı herhalde. İçten kırılmış herhalde tam anlamadım. Ekran beyaz içinden siyah çizgiler geçiyor. Herhalde iç ekranı kırılmış. En yakın zamanda foto ekleyeceğim. Corona nedeniyle göndermedim belki gelmez diye süreç uzar diye. Tvye bağlayıp kullanıyorum şuan. Sizce ekran fiyatı nedir?

• Merhaba arkadaşlar,

https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/hp-15-db1000nt-6hw42ea_spp_754211?id=544661197

Bu bilgisayarı 2089-TL ye aldım. HP müşteri hizmetlerini arayıp eski bilgisayarı kaydettirdim, 320 lira indirim gelecek.

Word Kart ile aldığım için 150+75+20 puan karta yüklenecek, yani bilgisayar 1524 TL ye gelmiş oluyor.

Kullanan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim, üründe yazılım yok, sürücü dvd yok, windoswu nasıl kuracağım.

• Hp geri ödeme kampanyası için bir bilgilendirme yapayım tüm işlemleri rahatlıkla hp resmi Facebook sayfası ile yapabilirsiniz. Hızlı cevap veriyorlar. Telefondan sorulan soruları Facebook'da sordular cevap verdim hemen mail gönderdiler ve kayıt işlemim oluştu.

Hemen ardından gittigidiyordan 1000nt siparişini geçtim yüzde 5 indirimli the 2089 TL'ye.

320 TL hp geri iade +

150 TL worldcard puan ( bilgisayar satın alındığında geçerli) +

75 TL gittigidiyor worldcard puan kampanyası

+ 20

565 TL indirim aldım. Laptop 1524 TL ye geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilgisayarınız geldi mi? Memnun musunuz? Kurulumu nasıl yaptınız? Teşekkürler.

• matadore2961 M kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi bugün sipariş verdim Henüz elime ulaşmadı. Usb bellek ile temiz Windows 10 kurulumu yapacağım. Bulabilirsem bir tane de lisans alırım.

• Mtbilişimden alanlar msj yazabilirler mi,memnunlar mı,sıfır mı gönderiyor?

• Eski laptop acer aspire den kalan bazı parçalar var aşağıdaki resimde bunlar bir işime yarar mı? Kullanabilir miyim bu bilgisayarda.
    HP 15-DB1001NT / DB1000NT - ATHLON 300U + 8GB + 256GB NVMe SSD + FULL HD

• Bilgisayar geldi, sessiz hafif hızlı sesi makul wifi iyi çekiyor fiyat olarak gayet uygun ancak ekran full HD olmasına rağmen mat görüntüsü var ekranın kalitesini hiç beğenmedim, birde kasa kalitesi plastik premium bir his vermiyor, alacak olanlar ona göre değerlendirsin.

• Bilgisayarı geçen gün bende aldım arkadaşlar ama 4 GB RAM yetersiz bence ekleme yapılabilir. Ne almamı önerirsiniz? Marka model olarak vs.
  • https://www.webdenal.com/kingston-4gb-d4-sodimm-2666mhz-cl19-kvr26s19s6-4_981209.html?ref=akakce&v=1.43.2

Ram alacaklar için

• 4GB yeterli olur mu acaba? 8 GB düşünüyordumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.heda

Hp geri ödeme kampanyası için bir bilgilendirme yapayım tüm işlemleri rahatlıkla hp resmi Facebook sayfası ile yapabilirsiniz. Hızlı cevap veriyorlar. Telefondan sorulan soruları Facebook'da sordular cevap verdim hemen mail gönderdiler ve kayıt işlemim oluştu.

Hemen ardından gittigidiyordan 1000nt siparişini geçtim yüzde 5 indirimli the 2089 TL'ye.

320 TL hp geri iade +

150 TL worldcard puan ( bilgisayar satın alındığında geçerli) +

75 TL gittigidiyor worldcard puan kampanyası

+ 20

565 TL indirim aldım. Laptop 1524 TL ye geldi
    Hocam nereden aldınız belirtilen fiyatlara bulamıyorum hiçbir yerde, kampanya mı vardı?

• kerem158 K kullanıcısına yanıt
    Almışken 8 alın bence. 2GB Vega 3'e gittiği için 6GB kalıyor. Photoshop, autocad gibi çizim, dizayn uygulamaları kullanıyorsanız yetersiz olur.
  • Infinitum kullanıcısına yanıt
    Şu an stoklarda yok 1-2 haftaya gelicekmiş.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.