Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.797
Cevap
23
Favori
110.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam günün başında MSI gl72 6qf almaya karar verdim. hp nin de asusun da üstünde, performans konusunda şikayet de yok denecek kadar az, bi düşün derim ileri dönemler için :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayın şu hp yi almayın nalet olsun

Neymiş efendim ışık sızması bir problem değilmişmiş de ince panelden kaynaklıymışmış da ses sorunu da bulunamamış da windows sürümünden yada güç seçeneklerinden olabilirmiş de ulan windows sürümü veya güç seçeneklerindendiyse o bilgisayarıma bağlanan ÜÇ TEKNİSYEN bir şey bilmiyor mu yani? Düzelt o zaman geçen serviste de düzeltememişsin. Ha bu arada pazartesi faturamı isteyen SEVİM ALBAYRAK ile görüşmek istediğimde yerinde değil nedense. Yurt dışına GAYET AĞIR bir şekilde yazdım bütün yasal süreci gerçekleştireceğim diye NALET OLSUM SANA HP. Gören yetkili varsa arasın beni tüm kayıdım var HP de

ÖZET: 3.000TL'ye kanser kampanyası.

• Geçmiş olsun teknik servis sıkıntılı anlaşılan cihazların başına bi şey getirmemek lazım

• Güncelleme: HP yi tekrar aradım. HP globale ilettiğim şikayet için sevim hanımı yönlendirmişlerdi beni aramış görüşmüştük bana sevim hanımı yoksa da yetkili başkasını bağlayın dedim. Sonunda görüştüm ve yukarıda yazdığım SAÇMA VE AMATÖRCE inceleme ve sonuçtan bahsettim. Sabah söylendi dedim. Gün içerisinde arayacaklarmış bakalım bu yurtdışından korkmadan, dürüstçe iş yapsalar olmuyor zaten değil mi? yurtdışını devreye sokmamış ingilizcesi olmayan veya bilinçsiz bir tüketici olsam kabuğuma çekileceğim demekki. Yapmayın arkadaşlar sadece HP değil, diğer TÜM markalarda işinizi çözmüyorlarsa (ki çözmezler genelde yada iki üç ay beklersiniz) yurtdışını devreye sokun ama mümkünse global olan twitter facebook kısaca sosyal ağlardan ardından da direk maille ulaşmaya çalışın. Kendi sitelerinde canlı destek yardımcı olmaz çünkü o ülkenin ürünü değil cihaz ama sosyal ağ takımı farklıdır ve yönlendirmeleri yaparlar. Sorun yaşayanlar için hp global twitter adresihttps://mobile.twitter.com/HPSupport

Mutlaka dönerler pasifik saatine göre çalışıyorlar bizden geriden gelir saatleri genelde gece 9-10 dan sonra yazarlar cevap.

• Şuana kadar birçok model araştırdım ama bu fiyata, bu özelliklerde hiçbir cihaz bulamadım. Yine de hp olduğu için biraz temkinli yaklaşıyorum. Bu modeli alan arkadaşlar genel olarak memnun mu? Tavsiye ederler mi? Bir de şuanda hiç bir yerde stok yok sanırım. Bu konu hakkında bir bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.
  • Ben kullanıyorum 28 Nisan'da aldım o zamandan bu zamana bir sorunla karşılaşmadım memnunum yukarda sorunlarla karşılaşanlar olmuş bilemiyeceğim nasip kısmet hocam özellikleri filan gayet iyi zaten.
  • M.Sahin99 kullanıcısına yanıt
    Alma hocam dediğin gibi HP yani he alırım allaha emanet iyi çıkarsa diyosan al performansı iyi. Ha teknik servise işin düşerse tüketici mahkemesi hayırlı olsun veya 3500tl çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: TheDeviLofDark

Alma hocam dediğin gibi HP yani he alırım allaha emanet iyi çıkarsa diyosan al performansı iyi. Ha teknik servise işin düşerse tüketici mahkemesi hayırlı olsun veya 3500tl çöp

Haydaaaa :) Hocam siz de iyice soğuttunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Sahin99

quote:

Orijinalden alıntı: TheDeviLofDark

Haydaaaa :) Hocam siz de iyice soğuttunuz.

Hocam soğutma değil de uyarı diyeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu bilgisayarda sorun yaşamayan yok mu almayı düşünüyordum soğudum açıkcası memnun olan yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hus12

Bu bilgisayarda sorun yaşamayan yok mu almayı düşünüyordum soğudum açıkcası memnun olan yok mu ?

Elinde bu bilgisayar olmayan markası hp diye saçma saçma kotulemek yapanlar sizi yanıltmasın. Bende bunun üst modelini alacağım. Çarşamba günü. Evet ışık sizmasi olabilir ama gidin tüm markalara bakın ips ekransa %95 in de var. Laptop isiniyormus, nerede ısınıyor altına ne koyiyorlarda ısınıyor bunlar hep seçenek.. gidin ürünü gözünüz ile görün. Begenirseniz alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi headhunter -- 27 Haziran 2017; 16:27:57 >
  • DROYUN ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA ÇIKACAK OLAN OYUNLARIN ÖN SİPARİŞİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME VİDEOSU VE TANITIMI.
    https://www.youtube.com/watch?v=5d97XaxEwdw&t=25s

DROYUN AİLESİNE SAYGILARIMLA BİR KUSURUM OLDUYSA AFFOLA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konun -- 28 Haziran 2017; 15:45:41 >
  • alanlara bir şey sorucam:
    Sol Shift`in sağında "Z" harfi mi var, yoksa "<" tuşu mu var? Teşekkürler.

Bir de Ram hızı 2133 mü, 2400 mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killershield -- 27 Haziran 2017; 3:55:45 >
  • killershield K kullanıcısına yanıt
    Klavye bu şekilde ve bence hiç hoş değil malesef. Yazı yazmak bile zor geliyor. Belki lenovo klavyesine alıştığım içindir bilemiyorum.

Ram hızı 2400MHz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadbar57 -- 27 Haziran 2017; 18:12:39 >
  • hus12 H kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 2-3 aydır kullanıyorum.Maşallah hiçbir sıkıntısı yok.Biraz şans işi gibi kutudan sıkıntısız çıkarsa ilerde arıza yapma olasılığı da az oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

quote:

Bu bilgisayarda sorun yaşamayan yok mu almayı düşünüyordum soğudum açıkcası memnun olan yok mu ?

Elinde bu bilgisayar olmayan markası hp diye saçma saçma kotulemek yapanlar sizi yanıltmasın. Bende bunun üst modelini alacağım. Çarşamba günü. Evet ışık sizmasi olabilir ama gidin tüm markalara bakın ile ekransa %95 in de var. Laptop isiniyormus, nerede ısınıyor altın ne koyiyorlarda ısınıyor bunlar hep seçenek.. gidin ürünü gözünüz ile görün. Begenirseniz alın.

Hocam afedersiniz de nerden buldunuz da alacaksınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tylio

quote:

quote:

Elinde bu bilgisayar olmayan markası hp diye saçma saçma kotulemek yapanlar sizi yanıltmasın. Bende bunun üst modelini alacağım. Çarşamba günü. Evet ışık sizmasi olabilir ama gidin tüm markalara bakın ile ekransa %95 in de var. Laptop isiniyormus, nerede ısınıyor altın ne koyiyorlarda ısınıyor bunlar hep seçenek.. gidin ürünü gözünüz ile görün. Begenirseniz alın.

https://forum.donanimhaber.com/hp-pavilion15-bc200nt-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-256ssd-15-6-gtx1050-4gb-w10-ana-konu-kullanicilar-kulubu--127120601

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tylio

quote:

quote:

https://forum.donanimhaber.com/hp-pavilion15-bc200nt-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-256ssd-15-6-gtx1050-4gb-w10-ana-konu-kullanicilar-kulubu--127120601

Anladım hocam farklı konfigürasyon alacaksınız

• Tylio kullanıcısına yanıt
    Evet

• Evet arkadaşlar uzun araştırma sonrası bu bilgisayarı sipariş ettim. Beni memnun edeceğini düşünüyorum. Olumsuz yorumlar beni biraz caydırmıştı diğer arkadaşlara teşekkür ederim pc geldiğinde izlenimlerimi sizinle paylaşacağım.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.