Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.797
Cevap
23
Favori
110.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: begamermc

Bilgilendirme için sağolun hocam. Şuanda sistemi satmaya ayrı üşendiğim için amd r9 270 bi fırınladım çalışıyor bakalım gittiği yere kadar. Bi kendime fare bozulduğu için bide klavyem kötü olduğu için klavye fare aldım, zaten laptop alsamda gerekli ihtiyaçlar bunlar. Bakalım bir ay içinde yanarsa r9 270 gene bi gtx 1050 sipariş edicem.

Benim 8 senelik eski laptopumun ekran kartını hd4650, son 1 sene içinde 2 defa fırınladım. Maşallah canavar gibi çalışıyor

Gider daha bir süre hocam korkmayın. 1 ayda tekrar gitmez diye düşünüyorum şansa bağlı tabi ama benmki 5-6 ay sıkıntısız gitmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: kronk-x

quote:

Bilgilendirme için sağolun hocam. Şuanda sistemi satmaya ayrı üşendiğim için amd r9 270 bi fırınladım çalışıyor bakalım gittiği yere kadar. Bi kendime fare bozulduğu için bide klavyem kötü olduğu için klavye fare aldım, zaten laptop alsamda gerekli ihtiyaçlar bunlar. Bakalım bir ay içinde yanarsa r9 270 gene bi gtx 1050 sipariş edicem.

Benim 8 senelik eski laptopumun ekran kartını hd4650, son 1 sene içinde 2 defa fırınladım. Maşallah canavar gibi çalışıyor

Gider daha bir süre hocam korkmayın. 1 ayda tekrar gitmez diye düşünüyorum şansa bağlı tabi ama benmki 5-6 ay sıkıntısız gitmişti.

Açıkçası Asus kart tasarıma güven tamda , neyse bakalım eldeki hp dv 1010et satılığa koyduk babamda işten para alırsa inşallah olmadı direk laptop alırım satmam bunu gittiği yere kadar. Fırınlamada mucize iş 50 tl aldığım amd hp laptobu kurtardı 3. ayında sattımda, ama ne yazikki kargoda gümledi.

• quote:

Orijinalden alıntı: mutant39

Arkadaşlar daha bir ay önce aldığım bu bilgisayarr bazı oyunlarda sıkıntı yaratmazken bazılarında (fifa 17, battlefield1) 10-15 dakikadan sonra aşırı bir fps düşüşleri oluyor. Oyunlarım orjinal olduğu halde.

ekran kartı driverı güncellemesinden kaynaklanan bir sorun hocam en güncel driverı bulup indirin nvidia sitesinden
  • konun kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın mesajı sildim zaten de bilgisayara virüs bulaştırmışım kardeşimin tabletine root atıyım derken o yüzden işlemci %100 oluyor ondan kasıyormuş. Bu arada virüs svchost virüsü tamamen kaldırmak için önerdiğiniz bir program vs. olursa sevinirim.
  • quote:

Hocam kusura bakmayın mesajı sildim zaten de bilgisayara virüs bulaştırmışım kardeşimin tabletine root atıyım derken o yüzden işlemci %100 oluyor ondan kasıyormuş. Bu arada virüs svchost virüsü tamamen kaldırmak için önerdiğiniz bir program vs. olursa sevinirim.

Estağfurullah hocam problem değil ben yıllardır avg internet security kullanıyorum çok memnunum bir deneyin isterseniz
  • quote:

svchost bir virüs değildir. En azından kendisi değildir. Oldukça önemli bir windows alt programı diyeyim basitçe. Svc zaten "services"in kısaltması. dikkatli bakın eğer "scvhost" yazıyor ise, yani "v" ile "c"nin yerleri farklı ise bu isimde bir virüs var. Ancak problemi windowsun programı olan svchost yapıyor ise, ki ben de yaşadım aynı sorunu, çözümü formattan başka yerde bulamadım. İnanın çok araştırdım ama yok yok. Denemediğim yöntem kalmadı. Bu program sebebi artık her ne ise sorunlu çalışmaya başlıyor ve bilgisayarın tüm kaynaklarını sömürüyor. Dediğim gibi kendisi virüs değil, ancak onu etkileyen başka bir virüs bulaştırmış olabilirsiniz.

İnternette çok şey var svchost ile ilgili, yazılanları deneyin derim, format son çare.

• quote:

quote:

svchost bir virüs değildir. En azından kendisi değildir. Oldukça önemli bir windows alt programı diyeyim basitçe. Svc zaten "services"in kısaltması. dikkatli bakın eğer "scvhost" yazıyor ise, yani "v" ile "c"nin yerleri farklı ise bu isimde bir virüs var. Ancak problemi windowsun programı olan svchost yapıyor ise, ki ben de yaşadım aynı sorunu, çözümü formattan başka yerde bulamadım. İnanın çok araştırdım ama yok yok. Denemediğim yöntem kalmadı. Bu program sebebi artık her ne ise sorunlu çalışmaya başlıyor ve bilgisayarın tüm kaynaklarını sömürüyor. Dediğim gibi kendisi virüs değil, ancak onu etkileyen başka bir virüs bulaştırmış olabilirsiniz.

İnternette çok şey var svchost ile ilgili, yazılanları deneyin derim, format son çare.

Yok hocam bilgisayar bilgim var yine az çok virüs olduğunu anladım yüzlerce svchost vardı ve işlemci sürekli %100 çalışıyordu ama malwarebytes ile hallettim şuan sıkıntı yok gibi teşekkürler yine de yardım için

• quote:

quote:

quote:

Yok hocam bilgisayar bilgim var yine az çok virüs olduğunu anladım yüzlerce svchost vardı ve işlemci sürekli %100 çalışıyordu ama malwarebytes ile hallettim şuan sıkıntı yok gibi teşekkürler yine de yardım için

He iyi hallettiyseniz demek ki benim yaşadığımdan farklı bir problemmiş. Zamanında bana cehennemi yaşattı bu svchost allahtan aynı problem değilmiş sevindim

• Stoklara ne zaman girer, bilgisi olan var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: coMMann

Stoklara ne zaman girer, bilgisi olan var mı acaba

arkadaşların dediğinde göre integra ve ebrar bilgisayara haziranın birinci haftası gibi geçicekmiş.
  • https://www.youtube.com/watch?v=OgF4c1p7Gs8&t=5s

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar diliyorum. Bugün Cooler Master yetkililerinden aldığım bir haberi sizinle paylaşmak istedim. Cooler Master yetkilileri öğrencileri düşünerek hem yaz tatillerini iyi geçirmek, hemde oyunlarını yeni ekipmanlarla keyif alarak oynamak adına karne hediyesi indirimi uygulamış bulunmakta. İndirim 2-16 haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir. Alacak olan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun. Gerekli linkleri aşağıya ekliyorum bir sorunuz olursa kanal dan yazabilirsiniz.

Fiyat listesi ve ürünler tam gözükmemiş olabilir tekrar ekliyorum düzgün halini:
    https://i.hizliresim.com/JlLAvj.jpg

Linkler:
    https://www.itopya.com/
    http://www.technocity.com.tr/default.asp
    http://www.hepsiburada.com/
    https://tr-tr.facebook.com/CoolerMasterTurkiye/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konun -- 2 Haziran 2017; 23:49:11 >

• Kullananlar memnun mu acaba? Mühendislik için alacağım tabiki cs:go cod vs... oynayacağım ultra da Veya high da çalıştırır mı? 3-4 sene götürür mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MontenegroVaas kullanıcısına yanıt
    Ben 1 aydır kullanıyorum hocam memnunum cs go her şey yüksekte oynuyorum sadece en altdaki 3 ayar devre dışı 130-210 fps arası oynuyorum.

Cod vs de kaldırır rahatlıkla.

Hocam eğer her oyunu highda oynama gibi bir takıntınız yoksa akıcı oynayayım yeter diyorsanız bu pc 3 - 4 seneden daha fazla gider.
  • Arkadaşlar bilgisayarı fişten çıkardıktan bir süre sonra driver power state failure hatası alıyorum ve windows kapanıyor çözümü nedir başına gelen oldumu?
  • forzacimbom_ F kullanıcısına yanıt
    Size önereceğim üç şey var. Driver kurduktan sonra vs karşılaşılan bir durummuş araştırdığıma göre.

1-HP Support asistandan bir güncelleme var mı diye kontrol edin.Varsa yapın
    2- Driver Booster full indirin oda oyunlar vs için driver kuracak güncelleştiricek.
    3- Auslogic BoostSpeed 9 İndirin fullunü bu pcdeki hatalaları düzeltir.

Bunları dener misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

Size önereceğim üç şey var. Driver kurduktan sonra vs karşılaşılan bir durummuş araştırdığıma göre.

1-HP Support asistandan bir güncelleme var mı diye kontrol edin.Varsa yapın
    2- Driver Booster full indirin oda oyunlar vs için driver kuracak güncelleştiricek.
    3- Auslogic BoostSpeed 9 İndirin fullunü bu pcdeki hatalaları düzeltir.

Bunları dener misiniz?

Deneyeceğim hocam teşekkürler.
  • Arkadaşlar cihaza aşağıdaki ürnü takabilir miyim üzerindeki mevcut hdd çıkarmadan ?

http://www.hepsiburada.com/wd-240gb-sata-green-m-2-ssd-wds240g1g0b-p-HBV000005EL33
  • quote:

Orijinalden alıntı: forzacimbom_

Arkadaşlar cihaza aşağıdaki ürnü takabilir miyim üzerindeki mevcut hdd çıkarmadan ?

http://www.hepsiburada.com/wd-240gb-sata-green-m-2-ssd-wds240g1g0b-p-HBV000005EL33

Yanılmıyosam evet.

Diğer arkadaşlar daha iyi bilir hocam.

• quote:

Arkadaşlar cihaza aşağıdaki ürnü takabilir miyim üzerindeki mevcut hdd çıkarmadan ?

Hatırladığım kadarıyla m2 sata ssd takan vardı konuda, konun hocam ile baya araştırmıştık sanırsam hem nvme ssd hemde m2 sata var, ama kesinlemek için bi konuna danışalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Hatırladığım kadarıyla m2 sata ssd takan vardı konuda, konun hocam ile baya araştırmıştık sanırsam hem nvme ssd hemde m2 sata var, ama kesinlemek için bi konuna danışalım.

linkteki ürünün giriş ucu samsung 850 evo ile aynı forumda bir arkadaş fazla para vermeyin ben 850 evo aldım taktım uyuyor demişti yani linkteki üründe bu cihaza uyar arkadaşın dediğine güvenerekten söylüyorum

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.