Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.797
Cevap
23
Favori
110.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün kurulumu gerçekleştirdim, SSD jilet gibi, sessiz kesip biçiyor. :) Acronis True Image HD 2015 sürümü ile klonladım. Cihazın sökülmesi fazlasıyla basit ama yukarıda bir arkadaşın linklediği tipte bir kit almanızı şiddetle öneririm. Kit olmasaydı muhtemelen parçaları bağlayan o tırnaklardan bazıları kırılırdı. Ekipman sayesinde tereyağından kıl çeker gibi açıyorsunuz kasayı. Benim kullandığım kit;

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/cep-telefonu-tamir-seti-8-parca-universal-278448872

Puan vardı kartta, deneyeyim dedim, işimi gördü. En sağdaki mini levye ve üstteki pena ile hallettim. Birkaç hız testi yaparım akşama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Dün kurulumu gerçekleştirdim, SSD jilet gibi, sessiz kesip biçiyor. :) Acronis True Image HD 2015 sürümü ile klonladım. Cihazın sökülmesi fazlasıyla basit ama yukarıda bir arkadaşın linklediği tipte bir kit almanızı şiddetle öneririm. Kit olmasaydı muhtemelen parçaları bağlayan o tırnaklardan bazıları kırılırdı. Ekipman sayesinde tereyağından kıl çeker gibi açıyorsunuz kasayı. Benim kullandığım kit;

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/cep-telefonu-tamir-seti-8-parca-universal-278448872

Puan vardı kartta, deneyeyim dedim, işimi gördü. En sağdaki mini levye ve üstteki pena ile hallettim. Birkaç hız testi yaparım akşama.

birdaha ki sefere arka kapağı açmak için verdiğiniz linkteki ürünü sipariş verdim. hangilerini kullandığınızı ve ilk nasıl başladığınızı söyler misiniz ?

• Sinanbykbyrk S kullanıcısına yanıt
    Hangilerini kullandığımı yazdım. Önce vidaları sökün. Menteşelerin çevresinden alt kapağı el yordamıyla biraz ittirin, oradan bir boşluk elde edeceksiniz. Yeterli boşluğu görünce levye ile biraz daha genişletip penayı (en sağda ortadaki parça) takın ve tüm kapağı, penayı çıkarmadan tek hamlede tırnaklardan ayırın. Hepsi bu. Çevreleyeceksiniz tek hamlede, tık tık tık diye sırayla atacak tırnaklar.

Tüm tırnaklar çıktıktan sonra yavaş yavaş ayırın gövdeden kapağı. Anakartın ortalarında birkaç tırnak oluyor, zorlanmadan açılıyor onlar da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Hangilerini kullandığımı yazdım. Önce vidaları sökün. Menteşelerin çevresinden alt kapağı el yordamıyla biraz ittirin, oradan bir boşluk elde edeceksiniz. Yeterli boşluğu görünce levye ile biraz daha genişletip penayı (en sağda ortadaki parça) takın ve tüm kapağı, penayı çıkarmadan tek hamlede tırnaklardan ayırın. Hepsi bu. Çevreleyeceksiniz tek hamlede, tık tık tık diye sırayla atacak tırnaklar.

Tüm tırnaklar çıktıktan sonra yavaş yavaş ayırın gövdeden kapağı. Anakartın ortalarında birkaç tırnak oluyor, zorlanmadan açılıyor onlar da.

Kapagin ortasindaki tirnaklar oldukca kuvvetli tutuyor ben artik kirilacak diye korktum ama acildi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir adet seri numarası var almak isteyen 40 tl ye veriyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

bir adet seri numarası var almak isteyen 40 tl ye veriyorum .

kampanya bitmiş hocam dediklerine göre
  • konun kullanıcısına yanıt
    Evet öyle okudum az önce ama arayıp soran oldumu kesin bitmişmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARTHUR.

Evet öyle okudum az önce ama arayıp soran oldumu kesin bitmişmi.

evet arayıp sormuşlar bizzat dediklerine göre
  • Son sıradan kurtarmışım demek ki, bugün geldi iadem 480tl 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınır mi bu PC ?Kullanan arkadaşlar tavsiye ediyor musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacak arkadaşlar için haziranın ilk haftası ebrara gelecekmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artes16

Alınır mi bu PC ?Kullanan arkadaşlar tavsiye ediyor musunuz

Bu fiyat bandında hp iade-indirim çeki-para puan kombinleri vs. derken benzerlerine kıyasla daha uyguna gelebiliyor.

Kullanmaya başlayalı 1 aya yakın oldu,şuan gayet memnunum.Merak ettiklerin için ben ve diğer kullanan arkadaşlar yardım eder.
  • quote:

iade kampanyası ve çek ile sıcak fırsattı bence ama 3.500 e alınırmı oyun oynıcaksam msi tercih ederim çünkü klavye gerçekten oyunlar için leş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

iade kampanyası ve çek ile sıcak fırsattı bence ama 3.500 e alınırmı oyun oynıcaksam msi tercih ederim çünkü klavye gerçekten oyunlar için leş.

hocam hangi notebook modeli olursa olsun cihazın üzerindeki klavyeyle oyun oynamak zaten uygun değil harici bir klavye kullanmak gerekiyor
  • arkadaşlar bu bilgisayarı hiçbir yerde bulamıyorum heryerde stoklarda bitmiş gözüküyor , ne yapabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mühendisc

arkadaşlar bu bilgisayarı hiçbir yerde bulamıyorum heryerde stoklarda bitmiş gözüküyor , ne yapabilirim ?

mayıs sonu haziran başı gibi stok gelecek diyorlar hocam bekleyin isterseniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: konun

quote:

arkadaşlar bu bilgisayarı hiçbir yerde bulamıyorum heryerde stoklarda bitmiş gözüküyor , ne yapabilirim ?

Haziranın ortalarına doğru almayı planlıyorum hocam.Stoklar kısa sürede bitmezler inşallah
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: konun

quote:

Haziranın ortalarına doğru almayı planlıyorum hocam.Stoklar kısa sürede bitmezler inşallah

bu ürün çok patlama yaptı fiyat performans anlamında eşi benzeri olmadığı için stoklar çok çabuk tükenebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konun -- 24 Mayıs 2017; 13:33:33 >
  • cümleten hayırlı ramazanlar
  • söylentiye göre bir sıkıntı çıkmazsa 1 hafta içinde stok gelecek
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.