Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.797
Cevap
23
Favori
110.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yusuf69104

Arkadaşlar videoda görüldüğü gibi Laptopu fişe takıyorum prize takılı dolmuyor diyor daha sonra fişi çıkarmadığım halde Laptop fişi çıkarmışım gibi algılıyor. Bu olduğunda yan taraftaki ışık yanıyor orada bir sıkıntı gözükmüyor.

Cihaz arızalı falan mı acaba daha iade için seri nosunu göndermedim ona göre Ebrar A iade edeceğim cihazı

https://youtu.be/IJFARTW7YOY

hocam yanlış görmüyorsam şarj aletini taktığınızda masaüstü sağ alt köşede prize takılı şarj oluyor yazıyor hp de ürün şarj olurken şarj girişinin yanındaki ışık turuncu renk olması lazım doluyorsa eğer şarj aletini taktığınızda algılama işlemi var cihazda ekran da parlaklık durumu değişiyor şarj aletinde sıkıntı yok sanırım cihazın içindeki bataryada sıkıntı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mathers

Rise of Tomb raider yükledim kasıyor mortal kombat x yükledim kasıyor. Oyun bilgisayarı diye aldık halbuki low ayarlarda oyun oynuyoruz.

hocam çözüm istemek yerine hemen kötülemeyi ne kadar seviyorsunuz siz driverları tam kurdunuz mu ? gtx 1050 12 gb ramli i5 7.nesil işlemcili bir sistemden bahsediyoruz söylediğiniz iki oyunu da HİGH garanti bazı ayarları kısarak ULTRA ayarlarda bile oynamak mümkün driverlarınızı tam kurun bir de öyle deneyin ilk önce intel graphics driverını kurun sonra nvidianın kendi driverını kurun
  • Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce başvurduğum geri iade kampanyasıyla ilgili hp'den şu mail geldi:
    "Sayın müşterisi,

HP Out of Warranty Voucher Program promosyonumuza katıldığınız için çok teşekkür ederiz. Ödülünüz kısa zamanda size teslim edilecektir.

Firma müşterileri için:
    İlişikteki belge muhasebe fişi olarak geçerlidir. Lütfen bir fotokopisini, ödeme girişini kategorize edebilmesi için muhasebenize iletiniz.

Yeni ürünleriniz ile bol eğlenceler!

En içten saygılarımızla"

Ancak para hesabıma yatmadı, benlik bir durum var mı yoksa beklemeli miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutant39

Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce başvurduğum geri iade kampanyasıyla ilgili hp'den şu mail geldi:
    "Sayın müşterisi,

HP Out of Warranty Voucher Program promosyonumuza katıldığınız için çok teşekkür ederiz. Ödülünüz kısa zamanda size teslim edilecektir.

Firma müşterileri için:
    İlişikteki belge muhasebe fişi olarak geçerlidir. Lütfen bir fotokopisini, ödeme girişini kategorize edebilmesi için muhasebenize iletiniz.

En içten saygılarımızla"

beklemede kalın hocam tahminlerime göre önümüzdeki hafta geçmiş olur hesabınıza
  • ürünü almayı düşünen arkadaşların bilgisine!!!

ebrar bilgisayara 10 gün sonra

integra bilgisayara mayıs sonu

ürün stoklara gelecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: konun

quote:

Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta önce başvurduğum geri iade kampanyasıyla ilgili hp'den şu mail geldi:
    "Sayın müşterisi,

Firma müşterileri için:

En içten saygılarımızla"

Peki çok teşekkürler c:
  • quote:

quote:

quote:

"Sayın müşterisi,

Firma müşterileri için:

En içten saygılarımızla"

Peki çok teşekkürler c:

rica ederim hocam güle güle harcayın
  • Mathers kullanıcısına yanıt
    Sizin bilgisayarda bir sıkıntı var sanırım. 1080P Witcher 3'te High'da 40 fps civarlarında, GTA V'de High-Very High ayarlarda 50-60 FPS, FIFA 17 tüm ayarlar en yüksekte 60+ FPS alıyorum. Birkaç oyunum daha var mouse ve soğutucu aldıktan sonra test edeceğim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mathers

Rise of Tomb raider yükledim kasıyor mortal kombat x yükledim kasıyor. Oyun bilgisayarı diye aldık halbuki low ayarlarda oyun oynuyoruz.

hocam çözüm istemek yerine hemen kötülemeyi ne kadar seviyorsunuz siz driverları tam kurdunuz mu ? gtx 1050 12 gb ramli i5 7.nesil işlemcili bir sistemden bahsediyoruz söylediğiniz iki oyunu da HİGH garanti bazı ayarları kısarak ULTRA ayarlarda bile oynamak mümkün driverlarınızı tam kurun bir de öyle deneyin ilk önce intel graphics driverını kurun sonra nvidianın kendi driverını kurun

Haklısınız normalde çalışması lazım sıkıntı çıkarınca sinirlendim driverları kurmaya çalıştım zaten son sürüm yüklü diyor bir şey güncellemedim daha hiç. Bi yerde hata yapıyorum ama çözemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün yaklaşık 2 saat boyunca cities skylines oynadım ultra ayarlarda. 2 saat boyunca hiç kasma olmadı.

Oyun açıkken SpeedFan programından sıcaklık değerleri ise;
    - Oda sıcaklığı 23 derece
    - GPU 70 derece
    - Anakart 71 derece
    - işlemci 57 derece
    civarı seyretmekte.

kasa üzerinde ise elinizi enter tuşuna koyunca sıcaklığı hissediyorsunuz. çok fazla olmasada bilgisayarın ısındığını anlıyorsunuz. ama aşırı ısınmamakta.
    oyunu kapattıktan sonra yaklaşık 5 dakika boyunca fan yarım güç çalıştı ve şuanda bilgisayar soğudu.

oyunu kapattıktan 5 dakika sonraki sıcaklık değerleri;
    - Anakart 43 derece
    - işlemci 29 derece
    - hdd 24 derece

bence değerler gayet uygun. ekstradan soğutucu kullanmıyorum ama bu yaz günlerinde soğutucu satın almayı düşünüyorum öneriniz var ise yorumlarınızı bekliyorum. iyi günler.
  • Mathers kullanıcısına yanıt
    http://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/hp-pavilion-15-bc200-notebook-pc/13810158/model/15209745#Z7_3054ICK0K8UDA0AQC11TA930O2

Buradan indir tüm driverlari sadece hp suppport asistanı ve cyberlink programlarını indirme

HP support asistanı ayrı indir o linkdeki eski sürüm.

Buralardan driverları kurduktan sonra Driver Booster programı ile tarat. Oyun bileşenleri ve bazı driverları güncellicek bu dediklerimi yaparsan problem yaşamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

http://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/hp-pavilion-15-bc200-notebook-pc/13810158/model/15209745#Z7_3054ICK0K8UDA0AQC11TA930O2

Buradan indir tüm driverlari sadece hp suppport asistanı ve cyberlink programlarını indirme

HP support asistanı ayrı indir o linkdeki eski sürüm.

Buralardan driverları kurduktan sonra Driver Booster programı ile tarat. Oyun bileşenleri ve bazı driverları güncellicek bu dediklerimi yaparsan problem yaşamazsın.

Tamam sağolun eve gidince denicem

• quote:

Orijinalden alıntı: rockxmetalever

Mouse ve soğutucu araştırdım biraz bunları bulabildim. Sizce nasıllar? Özellikle soğutucu bu bilgisayara gider mi?

http://www.hepsiburada.com/tx-ergo500-5x-fan-li-6x-yukseklik-ayarli-2x-usb-hub-li-11-17-notebook-sogutucu-ve-stand-txacn-p-BS600254?magaza=Hepsiburada

http://www.hepsiburada.com/bloody-a6-multi-core-metal-ayak-siyah-optik-oyuncu-mouse-p-BD802107?magaza=Hepsiburada

Bloody v3 kullanıyorum bende memnunum hissiyatı çok güzel kablosu da çok kaliteli ve uzun. Ekstra tuş ve özellikleri de programından ayarlanıyor

• KakaoluBiskuviCetesi kullanıcısına yanıt
    Bu A6 yalnız V3 değil. Fark var mıdır arada çok? Soğutucu nasıl gider mi bu bilgisayara? Onay verirseniz arkadaşlar akşama sipariş vermeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockxmetalever -- 12 Mayıs 2017; 16:5:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinanbykbyrk

bugün yaklaşık 2 saat boyunca cities skylines oynadım ultra ayarlarda. 2 saat boyunca hiç kasma olmadı.

Oyun açıkken SpeedFan programından sıcaklık değerleri ise;
    - GPU 70 derece
    - Anakart 71 derece
    - işlemci 57 derece
    civarı seyretmekte.

kasa üzerinde ise elinizi enter tuşuna koyunca sıcaklığı hissediyorsunuz. çok fazla olmasada bilgisayarın ısındığını anlıyorsunuz. ama aşırı ısınmamakta.
    oyunu kapattıktan sonra yaklaşık 5 dakika boyunca fan yarım güç çalıştı ve şuanda bilgisayar soğudu.

oyunu kapattıktan 5 dakika sonraki sıcaklık değerleri;
    - Anakart 43 derece
    - işlemci 29 derece
    - hdd 24 derece

bence değerler gayet uygun. ekstradan soğutucu kullanmıyorum ama bu yaz günlerinde soğutucu satın almayı düşünüyorum öneriniz var ise yorumlarınızı bekliyorum. iyi günler.

bilgiler için teşekkürler hocam değerler gayet iyi
  • quote:

Mouse ve soğutucu araştırdım biraz bunları bulabildim. Sizce nasıllar? Özellikle soğutucu bu bilgisayara gider mi?
    http://www.hepsiburada.com/tx-ergo500-5x-fan-li-6x-yukseklik-ayarli-2x-usb-hub-li-11-17-notebook-sogutucu-ve-stand-txacn-p-BS600254?magaza=Hepsiburada
    http://www.hepsiburada.com/bloody-a6-multi-core-metal-ayak-siyah-optik-oyuncu-mouse-p-BD802107?magaza=Hepsiburada

hocam soğutucu fiyat anlamında çok iyi yorumların çoğuda olumlu ama 5 fanlı diye çok iyi soğutacak anlamına gelmez çünkü 1 büyük fanlı soğutucu 5 fanlı soğutucudan daha iyi bir soğutma performansı verebiliyor buna dikkat edin. Mouse kaliteli duruyor eğer resimdeki gibiyse fiyatı da fena değil yorumların çoğu olumlu bloody markasını daha önce duymuştum ama kalitesi nasıl bilemiyorum mouse u isterseniz alabilirsiniz kolay dağılacak bir ürüne benzemiyor ama soğutucuyu iyice bir araştırın hatta youtube da kesin incelemesi vardır onlara bir bakın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konun -- 12 Mayıs 2017; 16:52:23 >
  • quote:

quote:

hocam soğutucu fiyat anlamında çok iyi yorumların çoğuda olumlu ama 5 fanlı diye çok iyi soğutacak anlamına gelmez çünkü 1 büyük fanlı soğutucu 5 fanlı soğutucudan daha iyi bir soğutma performansı verebiliyor buna dikkat edin. Mouse kaliteli duruyor eğer resimdeki gibiyse fiyatı da fena değil yorumların çoğu olumlu bloody markasını daha önce duymuştum ama kalitesi nasıl bilemiyorum mouse u isterseniz alabilirsiniz kolay dağılacak bir ürüne benzemiyor ama soğutucuyu iyice bir araştırın hatta youtube da kesin incelemesi vardır onlara bir bakın

Şu var bir de soğutucu için.http://www.hepsiburada.com/zalman-zm-ns2000-17-200mm-fanli-yukseklik-ayarli-notebook-sogutucu-stand-pm-bs50163

Bu nasıldır? Diğerinden daha iyiyse farklı bir mouse seçeceğim de.
  • quote:

quote:

quote:

Şu var bir de soğutucu için.http://www.hepsiburada.com/zalman-zm-ns2000-17-200mm-fanli-yukseklik-ayarli-notebook-sogutucu-stand-pm-bs50163

Bu nasıldır? Diğerinden daha iyiyse farklı bir mouse seçeceğim de.

malzeme kalitesi ve yorumlar çok olumlu ama fiyat yüksek geldi bana inceleme videousu da buldum size buyurun:
    https://www.youtube.com/watch?v=GL5t08D6evw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konun -- 12 Mayıs 2017; 19:3:13 >
  • 17 inç olanını alan var mı tavsiye eder misiniz? Beklemekten sıkıldım, gittigidiyor %5 indirimine denk gelirsem almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.