Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.797
Cevap
23
Favori
110.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gamers_arena hocam
  • hocam laptop geldi şu anda windows indiriyorum netten.windows kurmadan önce bilmem gerekenler neler biosa hangi tuştan giriyor uefi için ne yapmak lazım
  • konun kafamı karıştırdı şimdi ya :) gamers_arenadan alınmaz mı şimdi😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 25 Nisan 2017; 14:53:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Yan firması değil hocam direkt kendileri ben dahil bir kaç arkadaş alışveriş yaptık sıkıntı olmaz fakat fiyat 3600 tl n11 ebrar bilgisayarda 3524 tl de bugüne özel 150 tl kuponla 3374 düşünebilirsiniz.

• hasobilo H kullanıcısına yanıt
    ebrarda sıkıntı olmaz değil dimi hocam ?

Kefil olamam ama nasıl bir sıkıntı olacak ki? Bilgisayarla ilgili problem olursa geri iade edersiniz bu konuda iyiler.

Alinir orasi integra zaten sordum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: hasobilo

Kefil olamam ama nasıl bir sıkıntı olacak ki? Bilgisayarla ilgili problem olursa geri iade edersiniz bu konuda iyiler.

ebrarı biliyorum ama alışveriş deneyimim olmadı😶150+cardfinan parapuan+hp iadesiyle iyi fiyata gelir😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 25 Nisan 2017; 17:38:42 >
  • tamam hocam saol

• quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

gamers_arena hocam

teşekkürler hocam adı neyse işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayat Sarhoşu

hocam laptop geldi şu anda windows indiriyorum netten.windows kurmadan önce bilmem gerekenler neler biosa hangi tuştan giriyor uefi için ne yapmak lazım

gözünüz aydın hocam inceleme ve görüşlerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz youtube dan uefi kurulumuna bakabilirsiniz tüm detaylar var yükleyen arkadaşlar önceki sayfalarda açıklamışlardı oradan da bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

konun kafamı karıştırdı şimdi ya :) gamers_arenadan alınmaz mı şimdi😂

kesinlikle kafanızı karıştıracak bir şey yazmadım hocam kendinizi kesin garantiye alın diye önerilerde bulundum alınmaz demedim size bırakıyorum dedim yazdığım yorumda her şey açık ve net
  • ürünü 2 aya yakın kullanıyorum. hp bu ürün ile ısınma sorununu çözmüş. bu bilgisayardan önce yaklaşık 6 sene envy serisi kullandım. envy hala canavar gibi ama tek sorunu ekran kartı eski olduğundan oyunlarda iyi değil.

FAN:
    öncelikle bu bilgisayarın fanı sıcaklığa göre çalışıyor. önceden kullandığım envy serisinde cpu %25'in üzerine çıkınca fan tam güç çalışmaya başlıyordu. yani bu demek oluyorki normal kullanımda fan sesini duymayacaksınız ve bilgisayar ısınmayacak. ama oyun açınca anında 1.fan tam güç çalışıyor. bilgisayar ısınmaya başlayınca 2 fanda tam güç çalışmakta.

EKRAN:
    Ekran 10 numara olmuş. şuana kadar farkettiğim tek şey ekran siyah olunca köşelerde gözüken yeşilimsi dalgalar. ama kullanımımı çok etkilemiyor sadece windows başlarkenki ekranda görüyorum. ekranın 1080 pixel olması kullanım açısından süper.

EKRAN KARTI:
    Ekran kartı zaten gtx 1050. şimdiye kadar gta 5, call of duty, watch dogs 2 tarzı oyunları ultra ayarlarda oynadım herhangi bir kasma olmadı.

PİL:
    oyunlarda yaklaşık 2 saat dayanıyor. normal kullanımda 4-5saati görmekte. film izlenirse 2-3 saat yeterli.

Genel olarak kasadan bahsedeyim. ilk aldığım zaman 480gb kingston ssd ile değiştirdim. ama aman diyim arka kapağı açarken dikkat edin. kasa metal olmadığından dolayı köşelere sokacağınız sivri şeyler kasayı anında çiziyor. ssd'yi takmak için ne terler döktüm.

Menteşeleri korkutucu dursada birşey olucağını sanmıyorum.

kutunun içinde gelen şarj adaptörü çok korkutucu duruyor. adaptörden bilgisayara giden güç kablosu yırtılıcak gibi durmakta. kablonun bükülmesini engellemek gerekiyor.

şuana kadar sizi sadece bir konuda uyaracağım. bilgisayarın donanımını değiştiricekseniz arka kapak açılımında çok dikkat etmelisiniz. sakın tornavida, bıçak tarzı aletlerle denemeyin kasayı anında çiziyor.

sorularınız varsa yanıtlayabilirim.

• Sinanbykbyrk S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hangi firmadan almıştınız
  • Bende aldım hadi bakalım

• Ürünü dün akşamüstü integra'dan sipariş ettim. Bugün akşamüstü de elime ulaştı. Pc nin paketlenmesi oldukça iyiydi. Cihaz freedos idi geldiği gibi ilk baktığım şey ışık sızması oldu. Neyseki bu konuda şanslı azınlıktanım, herhangi bir ışık sızması fark etmedim Ayrıca herhangi bir ölü piksel de yok. Herkese ve bana hayırlı olsun 480 tl geri ödememe başvurusunu da tamamlamış bulunuyorum. Şu şartlarda bu fiyata bu pc oldukça iyi gerçekten. Günlük kullanımda herhangi bir ısınma problemi yahut ses problemi olmayacak gibi duruyor.

• hepsiburada üzerinden integra bilgisayardan aldım.
  • swashbucker kullanıcısına yanıt
    Ben de ekleme yapayım. Ekranda ışık sızması yok benimkinde ayrıca ses de baya yüksek geldi.
  • Merhaba arkadaslar ben de ayni pc kullanicisiyim fakat hard diski bir turlu gbt formatina ceviremedim windows yuklemesinden once komut satirinda soylenenleri yapiyorum fakat yukleme bittikten sonra msinfo da hala uefi yerine eski surum oldugunu goruntulemekteyim.formati win10 uefi kurulumlu flastan yapmaktayim biostan uefi kurulumu icin herhangi bir islem yapiliyor muydu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinanbykbyrk

ürünü 2 aya yakın kullanıyorum. hp bu ürün ile ısınma sorununu çözmüş. bu bilgisayardan önce yaklaşık 6 sene envy serisi kullandım. envy hala canavar gibi ama tek sorunu ekran kartı eski olduğundan oyunlarda iyi değil.

FAN:
    öncelikle bu bilgisayarın fanı sıcaklığa göre çalışıyor. önceden kullandığım envy serisinde cpu %25'in üzerine çıkınca fan tam güç çalışmaya başlıyordu. yani bu demek oluyorki normal kullanımda fan sesini duymayacaksınız ve bilgisayar ısınmayacak. ama oyun açınca anında 1.fan tam güç çalışıyor. bilgisayar ısınmaya başlayınca 2 fanda tam güç çalışmakta.

EKRAN:
    Ekran 10 numara olmuş. şuana kadar farkettiğim tek şey ekran siyah olunca köşelerde gözüken yeşilimsi dalgalar. ama kullanımımı çok etkilemiyor sadece windows başlarkenki ekranda görüyorum. ekranın 1080 pixel olması kullanım açısından süper.

EKRAN KARTI:
    Ekran kartı zaten gtx 1050. şimdiye kadar gta 5, call of duty, watch dogs 2 tarzı oyunları ultra ayarlarda oynadım herhangi bir kasma olmadı.

PİL:
    oyunlarda yaklaşık 2 saat dayanıyor. normal kullanımda 4-5saati görmekte. film izlenirse 2-3 saat yeterli.

Genel olarak kasadan bahsedeyim. ilk aldığım zaman 480gb kingston ssd ile değiştirdim. ama aman diyim arka kapağı açarken dikkat edin. kasa metal olmadığından dolayı köşelere sokacağınız sivri şeyler kasayı anında çiziyor. ssd'yi takmak için ne terler döktüm.

Menteşeleri korkutucu dursada birşey olucağını sanmıyorum.

kutunun içinde gelen şarj adaptörü çok korkutucu duruyor. adaptörden bilgisayara giden güç kablosu yırtılıcak gibi durmakta. kablonun bükülmesini engellemek gerekiyor.

şuana kadar sizi sadece bir konuda uyaracağım. bilgisayarın donanımını değiştiricekseniz arka kapak açılımında çok dikkat etmelisiniz. sakın tornavida, bıçak tarzı aletlerle denemeyin kasayı anında çiziyor.

sorularınız varsa yanıtlayabilirim.

bilgiler için teşekkürler hocam

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.