Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.797
Cevap
23
Favori
110.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kanunisezer

Masaüstü bilgisayarımı konsolumu satıp internetten yazılım işi yapıp tam tamına 3307 tl limit oluşturdum karta. ve mecburi sinerjiden aldım. Umarım pişman olmam yarın elime ulaşıcak...

hayırlı olsun hocam az önce yazdığım bir yorum vardı orada da bahsettim sinerji de genellikle masaüstü cihazlarda çok sıkıntı çıkıyormuş notebooklar da az olduğunu söylediler diğer sıkıntı bir problem olması dahilinde iade için çok sıkıntı çıkardıkları da söylenmiş sizede şimdiden hayırlı olsun inşALLAH bir sıkıntı olmadan elinize ulaşır ve problemsiz bir şekilde kullanırsınız umarım kargolama kalitesi şekli ve izlenimlerinizi aktarırsanız seviniriz
  • konun kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam.Ürün gediğinde kargo paketinden itibaren bol bol fotoğraf aktarıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockxmetalever

Zaten ben kendi bütçemi zorlamış oluyorum. Bir de ekstradan 100-200 TL veremem. Sinerji nasıldır? Havale alışveriş yapacağım da. Dolandırıcılık olmasın. Ben ödemeyi yaparım göndermezler filan?

hocam sinerjiden alıp gönderilmeme konusunu hiç duymadım şu ana kadar ama sizin yazdığınıza yakın olan şeyleri söyleyeyim özellikle masaüstünde olan sıkıntı bu istediğiniz parça yoksa yerine ona benzer sizin talep etmediğiniz başka parça takıp gönderebiliyorlar parayı önce yatırdıysanız ve alacağınız ürün stokta yoksa para iadesi yapmak için çok sıkıntı çıkarıyorlarmış kimisinde de sıkıntı olmadan hem para iadesi hem ürün değişimini yaptıklarını da söylüyorlar yinede iyi düşünüp karar verin bunların tam aksine her şey olumlu olup ürününüz sıkıntısız bir şekilde elinize de ulaşabilir

• konun kullanıcısına yanıt
    Şimdi hp müşteri hizmetlerini aradım cihazın m2 ssd nvme desteklediğini (samsung 960 evo), eski m2 ssdleri yani samsung 850 evoların denenmediğini yani desteklenmeyebileceğini belirtti. Samsung 850 evo almayı düşünen arkadaşlar dikkat etsin uymayabilir. Diğer ssdler çok pahalı olduğu için bu ssd yi almayı düşünüyordum fakat kötü oldu maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• begamermc kullanıcısına yanıt
    Nvme desteklediği kesin fakat ikisinin de aynı slota girme ihtimalinin olduğunu düşünüyorum. Uzunlukları aynı olabilir.

• 15 inc mi laptop? 14.5 inc olsa mukemmel olurdu. Fiyat guzel.

Yazin almayi dusunuyorum ssd ile birlikte kaca malolur?

Ssd'siz cok farki olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasobilo

Nvme desteklediği kesin fakat ikisinin de aynı slota girme ihtimalinin olduğunu düşünüyorum. Uzunlukları aynı olabilir.

Nvme Pci tabanlı bağlantı türü, m2 sata tabanlı bağlantı türüymüş. Eğer desteklemiyorsa problem oluşacak. Bir tane arkadaşın denemesi gerek, zaten servirisi arayan adam uyumsuz demiş.
  • Hp den uzak durun. Servisi berbat ürünleride garanti sonuna kadar bile dayanmıyor. 5 defa servise giden ürünümü anakart arızası olmasına rağmen yapılmadan çöpe gitti . Defalarca şikayet kaydı olusturmama rağmen

Hp umursamadi. Haram zıkkım olsun verdiğim para sorumlu olanların çoluk çocuğundan çıksın. Hakkimi hicbir zaman helal etmeyeceğim . Herzaman heryerde bunu belirtecegim.

KESİNLİKLE TAVSİTE ETMİYORUM.

• classlord kullanıcısına yanıt
    Hocam çok geçmiş olsun, tam vakıf değilim fakat aynı sorundan 4 defa ve üzeri servise giderse hukuki olarak değişim isteme hakkınız oluyordu sanırım. Bir kez de tüketici hakem heyetinde şansınızı deneyin bence. Umarım çözüm bulursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasobilo

Hocam çok geçmiş olsun, tam vakıf değilim fakat aynı sorundan 4 defa ve üzeri servise giderse hukuki olarak değişim isteme hakkınız oluyordu sanırım. Bir kez de tüketici hakem heyetinde şansınızı deneyin bence. Umarım çözüm bulursunuz.

100 defa temsilcileri ile gorustum. Sıfır sonuç en sonunda soyledim. Haram olsun. Bundan sonra heryerde yaşadığım bu durumu anlatacağım diye.

• Doların yaza doğru düşeceğini söyleyen hayal presler maalesef benim korkum 4.5 tl yi bulması temmuza doğru.

• arkadaşlar 17" olanı düşününler için sıcak fırsat var 8 ürün kaldı :) Birini ben kaptım....480 tl de para iadesi alacağım tertemiz olacak
    http://www.gold.com.tr/hp-pavilion-17-ab201nt-1dn09ea-notebook_u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForceBeWithYou -- 21 Mart 2017; 19:54:44 >
  • ForceBeWithYou kullanıcısına yanıt
    Şaka gibi ya. Ucuza aldık derken 17 inçlik fiyata bak. Kaçırmayın arkadaşlar hemen alın. Kendimi avutma yöntemin: Rami 8 GB ıyyyy bide bu tek fanlı berbat ısınır.....

• quote:

Orijinalden alıntı: konun

bu ürünü alan kullanıcı arkadaşın attığı mesaj
    öncelikle ısınma sorunu yok, onu söyleyeyim. şimdilik sadece benchmark amaçlı bioshock infinite oynadı eşim, ekran ayarları, ekran yansıtırken fps koruma gibi incik cincik işlere sardık şu aralar :D

izin günümde (çarşamba) daha da kastırmayı ve inceleme yazmayı düşünüyorum ama dediğim gibi teyit edebileceğim şeyler şöyle ki, hava yolu harika. cihazın arka kısmı bomboş olduğu için mükemmel egzos yapmışlar. sesi harika, şimdiye kadar çok olmasa da iş yerinde olsun öğrenciliğimde olsun kullandığım laptoplar arasında en güzel sesi veren laptop. Ekranı eşimin ince ayarından sonra harika oldu. Yapay ultra kontrastlı gelir cihazlar malum, doğal ton ayarlarını yapınca güzelliği daha da ortaya çıkıyor. Bizim eski pclerde geniş açılı 2mslik süper monitörler vardı, yokluğunu aratmadı hiç. Bataryası hızlı şarj oluyor, çok önemli değildir belki ama başarılı.

Genel olarak kısa bioshock deneyimimizde saygı duyduk cihaza. Eşimin de benim de gaming pclerimiz olduğunu, onları satıp bunu aldığımızı, çok birşey beklemediğimiz halde ikimizi de dumura uğrattığını da söyleyeyim.

ben bu modelin bir eskisi olan 15 bc004nt sahibiyim kasa vs aynı belliki sadece anakart farklı yeni modelde 7. nesil ve 10 serisi var. Benim pc de ısınmıyor, fan kısmı buz gibi fakat numerik klavyenin oralar biraz ılıyor ama rahatsız etmiyor beni çünkü daha önce lenovo y510p kullandım. Batarya maşallah mükemmel birçok akıllı telefonla yarışır. siz ekrana nasıl bir ayar yaptınız anlatabilirmisiniz ?

• classlord kullanıcısına yanıt
    hocam servise hp kendimi bakıyor yoksa lenovo nun yaptığı gibi başka bir firmaylamı anlaşıyor ? lenovo müşteri hizmetlerine kendi bakıyordu fakat servisine bdh bilişim bakıyordu ki rezalet ötesi bir yer başıma gelenolayı anlatsam inanmazsınız.
  • Cd-rom yok mu??

• ForceBeWithYou kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, Fiyat gercekten de çok iyi ama 17 inç çok büyük keşke 15 inç olanında da böylesine bir indirim olsaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ForceBeWithYou

arkadaşlar 17" olanı düşününler için sıcak fırsat var 8 ürün kaldı :) Birini ben kaptım....480 tl de para iadesi alacağım tertemiz olacak

tek fan sıkıntı olmazmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LooF

quote:

Orijinalden alıntı: ForceBeWithYou

arkadaşlar 17" olanı düşününler için sıcak fırsat var 8 ürün kaldı :) Birini ben kaptım....480 tl de para iadesi alacağım tertemiz olacak

tek fan sıkıntı olmazmı ?

Tek fan ama çift çıkışlı ve performansının çok iyi olduğu söyleniyor.Üstelik soğutma GPU belleklerine kadar kaplı.
    http://www.notebookcheck.net/HP-Pavilion-17t-ab200-Notebook-Review.197952.0.html

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForceBeWithYou -- 21 Mart 2017; 20:58:19 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.