Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (126. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.797
Cevap
23
Favori
110.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oldukca sakin açın,kentkart paypal kart ozellikle çok etkili. Pena falan kullanmayin. Omen 15 2016 disassembly yazarsaniz mentese yi kapatiyorkapak elde kaliyor,kirilmiyor yani ele geliyor. Cok kolay degil ilk sefer için ama zor da değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Notebookun kapağını ssd takcaz diye açtık bi baktık batarya pert. Şişmiş buruşmuş. Yan sanayi bataryalar 400 orjinali 800 tl civarı. Garantisi duruyor. Garantiye yollasam ne kadar sürer para talep ederler mi?

• bilgisayardan memnunum ama pc boşta olsa bile fanın teki düşük devirde dönüyor bunu tamamen kapatamazmıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztealth

bilgisayardan memnunum ama pc boşta olsa bile fanın teki düşük devirde dönüyor bunu tamamen kapatamazmıyız?
    BIOS içinde ayar var. Fan always on off şeklinde.

Bu arada o imzan eski sanırım.
  • Mathers kullanıcısına yanıt
    Bedava.
  • Bu ısılar normal mi ? Oyun oynamadım ama cpu çok dengesiz buradaki ısıları anlık da olsa görüyor 1 saniyelik değerler en yüksek olanlar.Yoksa 80c de çalışmıyor web de sörf yaparken. Ortalama 60c web de tam performans cpu modda.Bu kadar anlık sensörlerin bu ısıları görmesi normal mi ? Anlık da olsa hani ? Uneven core temp diye geçiyor bu olay.

Bir de adaptör ateş gibi bu adaptör konusunda yorum yapabilir misiniz ? i7 7700hq lu model var bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 30 Eylül 2018; 0:35:28 >
  • Önder kullanıcısına yanıt
    Uyumludur ama bu modelin kırmızı soğutucu bloğu olan modelini alsan daha güzel olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musq

Uyumludur ama bu modelin kırmızı soğutucu bloğu olan modelini alsan daha güzel olur.

Hocam bulamadım soğutuculu olanını siz biliyorsanız link verebilirmisiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önder kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ssd yeni sürümü galiba. Tüm sitelerde aynısı var. Ben donanım arşivinden görmüştüm videoyu yayınladığı zamanlarda. Bayağı hesaplı bir ssd idi. Dikkatimi çekmişti. Oradan hatırlıyorum. Kırmızı soğutucu bloğu vardı ve aynı arayüzü kullanıyordu m2 nvme idi. Hatta linki de şuhttp://ali.ski/mvJJ5

Edit: Yorumlara baktım. Ürünü alanlara gelen ssdnin benim bahsettiğim o kırmızı soğutucu bloğu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musq -- 1 Ekim 2018; 13:12:25 >
  • Ya arkadaşlar son biosu kurdum fandan böyle uğultu geliyor ya başına gelen var mı
  • aykut.. kullanıcısına yanıt
    Bende de uğultu var ama 29 haziran tarihli BIOS'u kurduktan çok daha sonra meydana gelen bir sorun.
    Nasıl bir uğultu ? Coil Whine mı,fanlar mı ?Video çekebilirse biriniz iyi olabilir. Hala f42 var benim laptopta.
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Hocam fanlardan sanki. Dün 3 defa oldu bir kere daha yakalarsam videoya alırım. Sürekli olmuyor. Aksine chromede falan gezerken fanlar çalışırdı bu son biosta bende o durum kalktı ortadan.
    Update atmama izin vermeme sebebi nedir ?

• beyler laptopu satayım diyorum 3800 e alıcı var vereyimmi ?
    Isilar ne alemde? Oyun ve web de ?

• Arkadaşlar thermal grizzly krynout dışında macun asla sürmeyin.
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Nereden bulabilirim Türkiye'de?
  • musq kullanıcısına yanıt
    Onu bende ariyorum ve yok. Gelid extreme belkinolabilir ama aliecpresste cakma sattiklarini iddia eden olmus. Orjinalse aliden gelid de alinir. 1c fark ediyor

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.