Şimdi Ara

HP 15-BC202NT 1DN08EA i5-7300HQ 12GB 1TB 4GB GTX1050 15.6 FreeDOS ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.797
Cevap
23
Favori
110.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunlar ortak fan değil mi şimdi? Dediğin gibi olduğundan emin misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musq kullanıcısına yanıt
    Boşts test ettiğimde sadece sağa abartı yük biniyordu. Mosfetlerin dibindeki vrmlere termal pad şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 15 Mart 2018; 0:14:46 >
  • expressimo kullanıcısına yanıt
    Garanti gider mi?

Sanmam. Ama bir sorun olursa da çıkarırsınız.Öyle verirsiniz.Bu arada uyku moduna şak diye girmesini istiyorum bir yolu var mı ? Kapağı kapatıyorum bekle babam bekle.
    Benim anlamadığım mosfetler açıkta mı? Eğer içerdeyse sök tak garanti dışı kalabilir diye düşünüyorum. Uyku moduna geçmeden önce galiba belirli bi sıcaklığa kadar düşürüyor kendini laptop ondan sonra kendini uykun moduna geçiriyor. Ya da bana öyle geldi.

• Merhaba millet. Bugün karşılaştığım bir olayı anlatacağım. Laptopun adaptörünü biliyorsunuz. Ben çizilmesin diye jelatinini çıkarmamıştım. Bugün çalışırken arkadaş montunu üzerinde unutmuş. Adaptör öyle bir ısınmış ki arkadaşın montu ütülmüş ve bildiğiniz buram buram yanmış plastik kokusu geldi. Ben bunu anladağımda aşırı ısınmadan dolayı adaptör elektriği kesti. Adaptörü elimde tutamıyordum. Üzerinde sucuk çok rahat pişirilirdi. Neyseki soğumasını bekledim. Sonra tekrar taktım ve eskisi gibi çalışıyordu. Siz siz olun asla çizilecek diye jelatini çıkarmamazlık etmeyin ve üzerini kapatmayın. Teşekkürler

Tesekkurler hemen cikariyorum

• Yazı boyutunu nasıl değiştirebilirim acaba ? Nasıl olduysa yazılar küçüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 17 Mart 2018; 23:34:56 >
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan yazı boyutunu ayarlayabiliyordun yanlış hatırlamıyorsam. Sizde son ses müzik açıkca cızırtı geliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: musq

Ayarlardan yazı boyutunu ayarlayabiliyordun yanlış hatırlamıyorsam. Sizde son ses müzik açıkca cızırtı geliyor mu?

İlk olarak yazılar bulanıklaştı.Onu düzeltmek için yazı tipi değiştirdim (düzeltmek için yazı tipi değiştirilmiyomuş denemeyin.) bir işe yaramadı.Sonra bulanıklaşmayı çözdüm ama yazı tipini değiştirdiğimde yazılarda küçüldü. Nasıl yazı boyutunu büyütücem bilmiyorum

Cızırtı konusunda pek fikrim yok.Ses kalitesinden cızırtı yapıyo olmasın hocam.Video-müzik atarsan bende bakabilirim hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 24 Mart 2018; 13:31:31 >

https://www.youtube.com/watch?v=R-1wBk3H2LI

Bir dinler misiniz hocam son seste sağ taraftan daha fazla cızırtı geliyor hatta

• Benimkini iş sebebiyle satmayı düşünüyorum arkadaşlar. Alıcı varsa pm atabilir.
  • Checksum kullanıcısına yanıt
    Macbook mu alacaksiniz ?

• quote:

https://www.youtube.com/watch?v=R-1wBk3H2LI

Bir dinler misiniz hocam son seste sağ taraftan daha fazla cızırtı geliyor hatta

Dinledim hocam,müzik konusunda kulağım pek iyi değildir ama cızırtı duymadım.Başka arkadaşlara sorarsan daha net yorum alabilirsin diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 25 Mart 2018; 13:43:50 >
    Evet takasa da açığım.
  • Bilgisayarın ekranı bildiğiniz üzere ips panele sahip. Bu bilgisayarın ekranındaki gecikme kaç ms bileniniz var mı? AIDA64'ten baktığımda gecikme ile alakalı bir şey yazmıyordu ve ekran numarası olarak AUO41ED gözüküyordu fakat yeterli bilgiye erişemedim. Laptoplardaki ips ekranların ms'sinin bir standartı var mıdır varsa nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musq -- 31 Mart 2018; 10:1:21 >
  • quote:

Bilgisayarın ekranı bildiğiniz üzere ips panele sahip. Bu bilgisayarın ekranındaki gecikme kaç ms bileniniz var mı? AIDA64'ten baktığımda gecikme ile alakalı bir şey yazmıyordu ve ekran numarası olarak AUO41ED gözüküyordu fakat yeterli bilgiye erişemedim. Laptoplardaki ips ekranların ms'sinin bir standartı var mıdır varsa nedir?

Ekran numarasını arattığımda burda bilgiler vs. buldum hocam.Umarım işini görür.https://www.notebookcheck.net/HP-Pavilion-15-Power-i7-7700HQ-GTX-1050-Laptop-Review.230382.0.html

• Bu arada yeni bios çıkmış 9 martta hiç kimse de dememiş. Haberiniz olsun.

Kullanırsın galiba ama m2sata olanini öneririm. M2 sata garanti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expressimo -- 5 Nisan 2018; 12:47:47 >
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.