Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HP 1300 Laserjet hakkındaki görüşleriniz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> HP 1300 Laserjet hakkındaki görüşleriniz...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    550 Mesaj
    Bu yazıcı yı almayı düşünüyorum kullananlar veya bilenler yardımcı olur bilgilendirirse sevinirim Corel den siyah beyaz Aydınger e cıktı almak için kullanıcam sizce alayım mı?

|
    |
  • Yarbay
    44889 Mesaj
    Aslına bakarsan bu yazıcıyı ben hiç kullanmaadım. Ancak HP'nin farklı modelleriyle çalıştım. HP yazıcı işinde de oldukça başarılı bence. O yüzden yazıcının kalitesi konusunda bence içinde birşey kalmasın. Fiyatı içinse birşey diyemem.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    550 Mesaj
    valla Emre ben fiyatını arastırdım biraz HP ler arasında gayet iyi 350 $ + KDV civarlarında bişiy bence makul verdigi özelliklere(16 mb memory 12000*1200) göre bende HP den sasmam yazıcı konusunda ama iste insan yinede acaba diyor kullanan tanıdık ta hiç yok bakalım alacagım herhalde.. Dedigin dogru aslında HP alıyosun sonucta :)

İlgine Teşekkür Ederim Arkadasım...
    İyi Calışmalar..
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Çok yakın akademisyen bir arkadaşıma aldık. Walla ne diyeyim. Tam bir canavar. Ben çok beğendim. Aydınger'e nasıl bir baskı yapar onu bilemem.
    Ama şöyle bir baktığın zaman HP'den başka alınacak bir marka da yok ki be abi.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,145
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.