DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Hp 1050, 301 no kartuş-Dolum seti ve mürekkep seçimi
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
9.457
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Yazıcı/Tarayıcı >> Hp 1050, 301 no kartuş-Dolum seti ve mürekkep seçimi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      42 Mesaj
      29 Mart 2011 19:27:50 Konu Sahibi
      Arkadaşlar HP Deskjet 1050 J410 model yazıcıya dolum seti alacağım, biraz araştırma yaptım setlerin fiyatları aşağı yukarı aynı ve ugun fiyatlarda temin edilebiliyor. Benim kafama takılan hangi markadan daha iyi verim alabilirim kalite kounusda fikirlerinizi merak ediyorum, örneğin linklerini verdiğim "goldink" ve "easy filling" markaları için ne söyleyebilirsiniz ? Bir ikincisi dolum sırasında dikkat etmem gereken bir husus varmıdır örneğin kartuşu çıkarmadan önce elektirik bağlantısını kesme vs. vs. Yazıcıyı resetlemem gerekir mi ? konular hakkında fikir paylaşmanızı bekliyorum tabiki öncelik mürekkep seçiminde aşağıdaki linkler için ne tavsiye edersiniz

Goldink:
      http://www.goldink.com....roduct.php?id_product=15
      Easy Filling:
      http://urun.gittigidiyo...um-Seti_W0QQidZZ37920140

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Çavuş
      42 Mesaj
      02 Nisan 2011 18:21:46 Konu Sahibi
      Bu konuda bilgisi olan yok mu? :(

|
      |

• Çavuş
      42 Mesaj
      03 Nisan 2011 16:21:33 Konu Sahibi
      İstanbuldayım fakat adresi ve adreste bulunan ürünün markasını verebilirseniz ankaradaki arkadaşlarım vasıtası ile getirtme şansım var ayrıca adresteki ürünün markasını verebilirseniz istanbulda o ürünü araştırma şansım olur. Teşekkür ederim.

|
      |

• Çavuş
      42 Mesaj
      09 Nisan 2011 15:32:12 Konu Sahibi
      Güncel ...

|
      |

• Yüzbaşı
      349 Mesaj
      09 Nisan 2011 16:43:25
      mürekkebi çok ucuz almadığın sürece hepsi hemen hemen aynı. istediğini alabilirsin. ben cescesor kullanıyorum memnunum.

kartuşları sökmeden önce yazıcının fişini çekmelisin. kapağı aç kartuşlar önüne gelince fişi çek, kartuşları sök, dolumu yap, yazıcıya takıp kapağı kapat, son olarak fişi tak.

fişi sökmenin sebebi, boş kartuşu birkaç kez söküp takarsan yazıcı dolum yapıldığını varsayıp kartuşu tanımayacaktır.

|
      |
    • Yüzbaşı
      433 Mesaj
      19 Temmuz 2011 22:21:35
      takip

|
      |

Kaliteyi ne zaman ucuza alabildik ki şimdide ucuza bulmaya çalışalım...
    • Yarbay
      2602 Mesaj
      25 Şubat 2012 21:41:59

|
      |

Katılım Zamanı: 2 Eylül 2004

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!

Sular yükselince, balıklar karıncaları yer,Sular çekilince de karıncalar balıkları...
      Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir! Çünkü, kimin kimi yiyeceğine "SUYUN AKIŞI" karar verir...
    • Teğmen
      189 Mesaj
      21 Ağustos 2012 21:06:19
      Mrb Arkadaşlar
      Dolum setini ucuza satıyoruz diye kalitesiz olduğu zannedilmesin. Biz düşük kar marjıyla çalışan bir firmayız. kar değil müşteri kazanmaya çalışıyoruz. Gittigidiyorda yorumlara bakabilirsiniz. Kartuşunuzda herhangi bir sıkıntı yoksa (tıkanma, elektronik devrelerinde bozulma gibi...) mürekkeplerimizfrn orjinaline çok yakın (%95-99) kalitede çıktılar alabilirsiniz.

Kartuş mürekkepleri kore menşeeli ve sorunsuzdur. Eğer kartuşta problem varsa orjinal mürekkep dahi çalışmayabilir.

|
      |
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.