Şimdi Ara

How to Train Your Dragon 3 (2018)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 filmi daha çekim aşamasındayken, yönetmen Dean DeBlois Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisinin 3. filmini çekmeyi planlıyor. Filmin gösterim tarihi 18 Haziran 2016 olarak duyuruldu. Sevilen film serisinin seslendirme kadrosunda şimdilik sadece Jay Baruchel bulunuyor.

4 Eylül 2014 - Beyazperde
    Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3, 2017'de İzleyiciyle Buluşacak

How to Train Your Dragon 3 (2018)

Dreamworks'ün Shrek'ten sonra en çok hasılat elde eden filmi olan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin serisi yoluna tam gaz devam edecek gibi görünüyor.

145 milyon dolarlık bütçesine karşın, gösterime girdiği ilk hafta Box Office'in tepesine yerleşen ve dünya çapında toplamda 600 milyon dolarlık hasılat elde eden Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2'nin gişedeki başarısı da, serisinin uzun soluklu olacağını garantilemiş oldu.

Daha önce devam filmi için 2016 tarihini işaret eden Dreamworks yapımcıları, yeni film için şimdilik 2017 yılının uygun olacağını belirttiler! Gişede yeni bir animasyon kapışmasının tarihini de işaret eden bu gecikmenin nelere gebe olacağını zaman gösterecek. Serinin son halkası muhtemelen 9 Haziran 2017 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 27 Ocak 2015; 16:05:30 >

• adamlardaki hıza bak, daha 2. film 2014'te çıkacakmış ama adamlar 3. filmi yapmayı planlıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinek adam -- 25 Mayıs 2013; 15:13:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salih13

adamlardaki hıza bak, daha 2 film 2014'te çıkacakmış ama adamlar 3. filmi yapmayı planlıyorlar

+1

• quote:

adamlardaki hıza bak, daha 2. film 2014'te çıkacakmış ama adamlar 3. filmi yapmayı planlıyorlar

Bende dedim 2 ne ara çıkmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinéma

quote:

adamlardaki hıza bak, daha 2. film 2014'te çıkacakmış ama adamlar 3. filmi yapmayı planlıyorlar

Bende dedim 2 ne ara çıkmıştı

2. film daha şimdi çekiliyor

• Umarım çizgiyi bozmazlar.
  • İlk iki filmi ben çok beğendim, üçüncünün gelmesine de çok seviniyorum ama konuyu nasıl devam ettirecekler ki.Merakla bekliyorum.
  • bu filmin yolu var, tabii çekecekler
  • İnşallah 3 ten ileri gitmezler. Tadı kaçıyor öyle
  • Film maalesef mali kriz nedeniyle 29 Haziran 2018 tarihine ertelendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 27 Ocak 2015; 16:10:33 >
  • Pek sevmesem de ikinci film oldukça iyiydi.
  • Vizyon tarihi Beyazperde ve turkcealtyazi.org'a göre 25 Ocak 2019 ancak IMDb'ye göre (beklenen tarih) 1 Mart 2019 imiş. Konuyu açan arkadaş tarihi ve konuyu güncelleyebilir mi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.
    Sıralama 1>2>3 olacak galiba poster bunu gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C7653CE04

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Bi senaryo kıtlığı var heralde dünya üzerinde çünkü seri haline getirilen filmlerin neredeyse hepsi aynı konuların etrafında dönüyor. Özgünlüğü olmuyor Ama yinede izlenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LastWave -- 1 Haziran 2018; 13:25:6 >

• Merakla bekliyorum. DreamWorks'ü Pixar ile kıyaslamamın yegane sebebi Shrek, How to Train Your Dragon ve Kung Fu Panda. İlk 2 filmi çok güzeldi bundan da çok umutluyum.
  • Buz Devri gibi bu da klişelere, aşka meşke bağlayıp batıracaklar sanırım. Gerçi çok da güzel diyebileceğim bir animasyon değil ama 2. filmi bence ilkine göre çok başarılıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 3 Haziran 2018; 16:30:27 >
  • çok güzel gelsin artık
  • Abi niye bütün animasyonların devam hikayeleri aynı yav. İlk film çok yaratıcı ve seyir zevki yüksek oluyor genelde, devam filmleri ise birbirinin kopyası. Siyah ejderha mı var hop beyazını koyalım aşk yaşasınlar, shrek mi kadın shrek yapalım, kovboy oyuncak mı, kadınını yapalım vs. vs. hep aynı hikaye.
  • fragman çok iyi ya sinemada izlemeklik hastası olaraktan
  • Seri olarak kendini bozmayan ender animasyonlardan. Diğerlerinin 2.de cılkı çıkıyor. Bu her seferinde üzerine bir şeyler katarak ilerliyor. Bu filmde de herkesin tahmin ettiği üzere dişi bir gecenin öfkesi(ışığın öfkesi diye geçiyor.) bulunuyor. İlginç bir film olacak. Ayrıca hiç görülmemiş yeni bir ejderha varmış filmde.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.