Şimdi Ara

House Party (+18) (0.11.3 sürümüne göre çevirilmiştir) Türkçe Yama - YAYINLANDI - (Why Not Çeviri) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
12
Favori
2.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öylemi gerçekten sevindim.Gizli tutuluyor sanırım yada şu paralı projeden mi bu arada ilginiz için ve çevirileriniz için teşekkür ediyorum.
  • Merhabalar,
    Öncelikle 2-3 gündür konuyla ilgilenemiyordum bundan dolayı kusura bakmayın. Her gün %30 , %40 yazmak istemedik ve bugün yama bitmeden önceki son güncellememizi yaptık.

KONU GÜNCELLENDİ :
    07.11.2018 : Ashley %85 çevirildi. Vickie %80 çevirildi.
    (Ashley ve Vickie'yi bitirince yama bitecek. 1-2 günlük test aşamasından sonrada yama yayınlanacak.)
    (Konuya yeni resimler eklenecek. Belki videoda ekleyebiliriz.)
  • DLC'lerin Dil Dosyalarını Vermekte Açıkcası Çekiniyorlar Çünkü Orda Bazı Şeylerle Degişiklik yapılıyormuş Diye cevap Verdiler.
  • CaptanBlue kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam zaten çevirmeyi pek düşünmüyorduk çünkü başka bir oyunu çevirmeye başlayacağız House Party yamasını bitirir bitirmez
  • 08.11.2018 : YAMA TAMAMLANDI.

Yamayı %45-%50 iken aldık. Ve tam olarak 13 günde yamayı tamamladık. Adult oyun olduğu için yama içerisinde çok fazla argo kelime vardı. Bu yüzden çevirirken az biraz sorunlar yaşadık.
    Ama yamayı bitirmeyi sonunda başardık. 2-3 günlük test ve düzenlemeler sonrası yamayı sizlere vereceğiz.
  • 13 gün. gerçekten başarılı fakat henüz çeviri kalitesini görmediğim için birşey diyemeyeceğim inşallah translate çevirisi değildir.
  • Kirac2 K kullanıcısına yanıt
    Şu an zaten 8 tane ekran görüntüsü var. Ve bol bol ekran görüntüsü eklemeye devam edeceğiz. Dediğim gibi argo kelime fazla olduğu için biraz zorlansakda çevirebildiğimiz kadar en iyisini çevirmeye çalıştık. Yorumunuz için teşekkür ederiz.
    (13 gün sürmesinin sebebi yamayı yarıda aldık ve 2 kişi çalıştık bu nedenlerden dolayıda yamayı 13 günde bitirdik. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadly.gun -- 8 Kasım 2018; 21:26:30 >
  • Emeğinize sağlık. Yama steam versiyonunda çalışırmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadly.gun

Şu an zaten 8 tane ekran görüntüsü var. Ve bol bol ekran görüntüsü eklemeye devam edeceğiz. Dediğim gibi argo kelime fazla olduğu için biraz zorlansakda çevirebildiğimiz kadar en iyisini çevirmeye çalıştık. Yorumunuz için teşekkür ederiz.
    (13 gün sürmesinin sebebi yamayı yarıda aldık ve 2 kişi çalıştık bu nedenlerden dolayıda yamayı 13 günde bitirdik. )
    Oyun Geliştiricisi 0.12.0 Sürümünü Yapıyor 450'den fazla yeni diyalog satırı, oyuncu cevapları, düşünce ekliyormuş Ve tüm karakterilerin yeni modülleri eklenicekmiş ve birçok yenilik daha 0.12.0 Çevirecekmisiniz ?
    Bilmiyorum, ama büyük ihtimalle çevirmiyeceğiz diyebilirim. Çünkü oyun tamamen diyalog üzerine kurulu olduğu için gerçekten epeyce yoruyor.
  • alpay1989 kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkür ederiz.
    Steam versiyonuna gelirsek biz 0.11.3 sürümüne göre çevirdik. Steam versiyonuna bildiğim kadarıyla 2-3 gün önce galiba güncelleme gelmiş. O güncelleme ile yeni diyaloglar geldiyse bilmiyorum. Eğer oyunu daha satın almadıysanız 0.11.3 ün sürümünü indirebilirsiniz. Ama eğer aldıysanız yeni gelen güncelleme ile eski diyaloglar düzeltilmeyip sadece yeni diyaloglar geldiyse yine çoğu yer çevrili olur. Ama eğer güncellemeyle eski diyaloglarda düzenlendiyse az bir kısım Türkçe oynanılabilir. Yani tavsiyem eğer oyunu satın almadıysan internetten 0.11.3 sürümünün korsanını indirmen.
  • quote:

Bilmiyorum, ama büyük ihtimalle çevirmiyeceğiz diyebilirim. Çünkü oyun tamamen diyalog üzerine kurulu olduğu için gerçekten epeyce yoruyor.
    Yeni Sürüm geldiginde Çevirdiginiz Diyologlar Resetlenirse Ne Olucak? Eger Çevirmezseniz Ben El Atabilirim yeni Sürüm için
    Büyük ihtimalle çevirmeyeceğiz, isterseniz siz çevirebilirsiniz.
  • quote:

Büyük ihtimalle çevirmeyeceğiz, isterseniz siz çevirebilirsiniz.
    Tamamdır.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 17:39:6 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • :) eskort falan değil de, arkadaşlık kuruyorsun diyebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yamada Stephanie ve birkaç yeri çevirmeyi unutmuşuz. Yamayı en kısa zamanda tamamlayacağız. Hepinizden özür dileriz.
  • quote:

Yamada Stephanie ve birkaç yeri çevirmeyi unutmuşuz. Yamayı en kısa zamanda tamamlayacağız. Hepinizden özür dileriz.
    Vickie Valentine'yi çevirdinizmi? başlıkta oda yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptanBlue -- 10 Kasım 2018; 16:43:37 >
    Çevirdik, silmişim yanlışlıkla. Teşekkür ederim hatırlatma için.
    Eğer hikaye olarak diyorsanız, onun dil dosyalarını bulamadık. Vickie ve Ashley'i silmişiz konudan onu dedim ben.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.