Şimdi Ara

House of Cards (2013-2018) | 6. Sezon (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.397
Cevap
28
Favori
47.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şeytanın ABD şubesi Clarie gidip Usher gibi bir çakalın evinde adam öldürüyor cesedi temizlettiriyor, zeki birinin böyle bir hata yapmaması lazım.

Frank gidiyor bakanı merdivenlerden itiyor, kadın ölmezse muhtemelen ayağım takılmış olabilir hatırlamıyorum diyecektir, ölürse çok basit olur, tekmeyi vurdu bilinci kapandı ya kapanmasaydı? senaryo detayları gittikçe sıradanlaşıyor.
  • 3.sezonu yeni bitirdim. Kevin Spacey ve Robin Wright'ın oyunculukları tek kelimeyle muazzam...

Pek çok dizide ters köşelere hazırlıklıyımdır, genelde bunları yemem ancak House of Cards standardı biraz farklı. Doug, Rachel'ı öldürmekten vazgeçip kendi yoluna gittiği an artık olayın kapandığını, kızın da kurtulduğunu düşündüm. Ardından Doug yol kenarında durunca, geri dönüp Rachel'ı gideceği yere bırakacağını düşünmüştüm. Ancak olay çok farklı oldu. Doug'ın Rachel'ı öldürdüğünü ve onu gömdüğünü gördük. O sahneden sonra Doug'a olan sempatim de bitti açıkçası. Dizinin hüzünlü sahnelerinden biriydi.

Sezon finalinin son sahnelerinde Frank'in, Claire ile yüzleşirken Claire'ın sözleri karşısında tahrik olup yaptıkları, söyledikleri inanılmazdı. O sahneler bana kalırsa Kevin Spacey'nin oyunculuğunun zirve yaptığı anlardı. Frank'in bu sert çıkışının ardından Claire'ın da bu lafların altında kalmasını zaten beklemiyordum ki bölüm sonunda Claire, Frank'e "Seni terk ediyorum" diyerek beklentilerimi doğru çıkardı.

Sezon çok acayip bir yerde bitti. Şayet diziyi güncel takip ediyor olsaydım, sezonun o şekilde bitmesinde emeği olan herkesin kulağını çınlatırdım. Düşünsenize o sahneden sonra diziyi bir yıl boyunca izleyemeyeceğinizi... İyi ki o dönem diziyi güncel takip etmiyormuşum...

• 2.sezondayım dizi inanılmaz gidiyor. kevin spacey tek kelimeyle müthiş bir oyuncu. keşke tanışma fırsatım olsaydı
  • Kevin Spacey oyunculuğu farklı bir noktaya taşıyor bu yapımda. Yani üzerinde düşünüyorsunuz nasıl böyle oynayabiliyor diye...
  • Frank reis masaya 2 defa vururdu hep, bu sezon niye goremedik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• demekki usher'a yaptırabileceğine inandi

ayrıca, merdivenden yuvarlar, bisey olmazsa gider boğazını sıkar, bi şekilde öldürürdu yine, ilk sezon ilk bölüm ilk sahneyi hatırlayın, köpeği öldürmüştü

kısaca, ergen vampir dizileriyle karistirmayin, bu bahsettiklerinız dizi hatası değil, sizin anlayamamanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 3 Temmuz 2017; 14:37:42 >
  • Arkadaşlar cinsellik varmı dizide ona göre başlayacağım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

demekki usher'a yaptırabileceğine inandi

ayrıca, merdivenden yuvarlar, bisey olmazsa gider boğazını sıkar, bi şekilde öldürürdu yine, ilk sezon ilk bölüm ilk sahneyi hatırlayın

kısaca, ergen vampir dizileriyle karistirmayin, bu bahsettiklerinız dizi hatası değil, sizin anlayamamanız

Abartma birader
    Claire, Usher'ın bunu kullanacağını bilerek eline koz verdi belki yakın zamanda kendine faydalı olacağını düşündü ama yine de bu yaptığı büyük zayıflıktı.

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    anlamamakla alakası yok, 2 tane zeki insan böyle basit hatalar yapmaz.

daha 2 gün önce tanışdığın çakal olduğunu bildiğin adamın evine ceset bırakıp ceseti kaybetmesini istiyor, ilerde bu adam bunu kullanır Claire zarar yerine mağduriyet oluşturursa gene dizinin basitleşmesi yüzünden olur, Frank 2 kişi öldürdü o zaman bile ince hesap yaptı bu biraz basitti, yeni senarist düz mantık ilerliyor, zaten son sezonda neler olacağını tahmin etmek zor olmadı.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5x12 deyim. Bu dizide yaşanan olayları (darbe, terörle korkutma vs) ülkemiz üzerinden mukayese ederek izlemek acayip zevkli. Bu sezon her ne kadar diğer sezonlarin gerisinde kalsada benim için her zaman tespitleri ve replikleri ile top 3umde yer alacaktır.

• 5x13 Sezon finalini beğenmedim.

Sorun teşkil edebilecek herkesin aynı anda ortadan kaldırılması çok abartıydı. Doug'ın suçu kabullenmesi ve Claire'in fake atması zorlama olmuş.
  • Pazar günü son sezon Netflix'e geldi.

• iyi ki doğdun mükemmel insan

• S02E11

o 3 lü sahnesinde çok şaşırdım. ne olur rüya falan olsun diyerek izledim.
  • 5.sezon ile final yazılmış ama netflix halen 6.sezonu çekebilir diye bilgiler var.
  • blurayi bekleyeceğim
  • 3. Sezonu bitirmek üzereyim böyle konuları sevmem ama gerçekten insana bırakamıyor başladığı zaman. Başroller gerçekten harika.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.