Şimdi Ara

House of Cards (2013-2018) | 6. Sezon (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.397
Cevap
28
Favori
47.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: binari

Hemen dediğim Netflix ekler eklemez zaten ABD ekliyor :) ama altyazı İngilizce :(

yaw bende bakınıyorum nerelere düşmüş diye
  • binari B kullanıcısına yanıt
    Çok ciddi bir iddia bu, doğruluk payı nedir acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• BARACK OBAMA’DAN HOUSE OF CARDS’IN YENİ SEZONUNA İNCE HAREKET

House of Cards’ın 30 Mayıs’ta yayınlanacak 5.’ci sezonu öncesi başkanlığı süresince bulunduğu Beyaz Saray fotoğrafçısı Pete Souza’yı dizinin tanıtım fotoğrafları için ödünç veren Obama, bu hareketiyle yine tam puan aldı.

• sadece tahmin, bazen VPN ile girdiğimde hangi ülkeden girdiysem orada lisanslanmış yapımlar ve ona göre altyazılar bulunuyor, bunda da öyle olur
  • binari B kullanıcısına yanıt
    Abi şaka mısın zaten Netflix dizisi tabi ki olacak. Tr'de olmamasının sebebi daha Netflix Tr yokken Digitürk'ün yayın haklarının alması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

millet baya yardırıyordu hem ekşide hem twitter'da ,adamlar demek ki böyle bir şey yapma ihtiyacı duymuşlar

• quote:

işin kötüsü bide durduk yere spoiler yedik yav ben daha diziye başlamamıştım
  • Neden Netflix Tr'nin diziyi veremediğinin açıklması;https://eksisozluk.com/entry/68464077
    quote:

sanılanin aksine house of cards'ın ne yapımcısı ne de dağıtıcısı olan firma. dizinin yapımcı firması mrc, global dağıtıcısı ise sony'dir. esasen digiturk ile de anlaşmayı zamanında sony yapmıştır. bu model netflix'in tamamen yapımcısı olduğu dizileri kapsamıyor, bu yüzden de bu dizilerde böyle bir sorun yok. daha detaylı bilgi için şurası okunabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 29 Mayıs 2017; 2:40:58 >

• bazı dizilere tüm bölümlerin verilmesi pek yakışmıyor bu dizilerden biri de house of cards bence.Hadi 7 günde bir değil de 3 günde-4 günde bir falan yeni bölüm verseler keşke.Hepsini bir anda veriyorlar 2-3 günde bitirip koskoca yıl hatta daha uzun süre beklemek zorunda kalıyoruz .En azından 1 ayı house falan house of cards la geçirsek fena olmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 29 Mayıs 2017; 18:30:11 >
  • 1 yıl bekledik ve 2-3 gün sonra tekrar 1 yıllık bir sürece gireceğiz,bölümleri birden vermeleri hem iyi hem kötü.
  • quote:

Neden Netflix Tr'nin diziyi veremediğinin açıklması;https://eksisozluk.com/entry/68464077
    quote:

sanılanin aksine house of cards'ın ne yapımcısı ne de dağıtıcısı olan firma. dizinin yapımcı firması mrc, global dağıtıcısı ise sony'dir. esasen digiturk ile de anlaşmayı zamanında sony yapmıştır. bu model netflix'in tamamen yapımcısı olduğu dizileri kapsamıyor, bu yüzden de bu dizilerde böyle bir sorun yok. daha detaylı bilgi için şurası okunabilir.

Bu Netflix Original ifadesi biraz şüpheli gelmeye başladı. Geçen ABC dizisi olan Designated Survivor da Netflix Original denmiş ama halbuki alakası bile yok. Şimdi House of Cards'ın da Netflix yapımı değil Netflix dağıtımı olduğunu gördüm tam oldu.

• Uzun bekleyişlerin sona ermesine sayılı gün kaldı.Efsane bir yapım kesinlikle.
  • Beklenen an geldi.
  • GE Lİ YOR
  • Sonunda geldi.

torrente düşmüş altyazı beklemek kaldı geriye
  • Bu ingilizce altyazıyla da izlenmez ki her cümleyi okumak lazım. Biri riplese keşke bir yerlerden. Veya çevireni vardır umarım.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.