Şimdi Ara

House of Cards (2013-2018) | 6. Sezon (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.397
Cevap
28
Favori
47.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Yalnız diziyi Netflix TR vermeyecek herhalde. Hala fragman, reklam falan yayınlamadılar. Şimdi gördüm, Digitürk almış TR'de ilk defa BeinConnect'te diye reklam yaptılar. Adamlar yayın haklarını nasıl satmışlarsa kendileri bile veremiyor.

aynen araplar kapmış 5.sezonu malesef.Anca aylar sonra gelir netflix türkiye'ye .
  • 21. yyda, yok netflix, yok bein... bitmesi gerek artık böyle muhabbetlerin... alın android box, keyfinize bakın

google araştırması yaparak kısa bilgi alabilirsiniz, m8s modelini tavsiye edebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Yalnız diziyi Netflix TR vermeyecek herhalde. Hala fragman, reklam falan yayınlamadılar. Şimdi gördüm, Digitürk almış TR'de ilk defa BeinConnect'te diye reklam yaptılar. Adamlar yayın haklarını nasıl satmışlarsa kendileri bile veremiyor.

aynen araplar kapmış 5.sezonu malesef.Anca aylar sonra gelir netflix türkiye'ye .

Netflix Türkiye'ye gelmeden önce House of Cards yayın hakları Digitürk'teydi. Bundan dolayı kendi dizilerini yayınlayamıyorlar Türkiye içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

quote:

quote:

Netflix Türkiye'ye gelmeden önce House of Cards yayın hakları Digitürk'teydi. Bundan dolayı kendi dizilerini yayınlayamıyorlar Türkiye içinde.

ilk 4 sezon netflixte var ama ? Digitürkte de 4.sezon dışında yok şimdi bir de 5 gelecek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

quote:

quote:

ilk 4 sezon netflixte var ama ? Digitürkte de 4.sezon dışında yok şimdi bir de 5 gelecek

Belirli bir süre geçtikten sonra koyabiliyorlar.

• bi ara 5 bölümlük final sezonu diyorlardı şimdi ise 13 bölüm olmuş ve final sezonu da denmiyor. Siyasilerin diziyi sağlam bir işlemden geçirdiklerine inanıyorum. Dizi kalite kaybetmez umarım. Ayrıca Amerika'nın merhamet seviyesinin sınırsızlığı gibi bir saçmalığı gözümüze gözümüze sokmaya çalışmalarından çekiniyorum. Öyle olacağını düşünüyorum. Katil kalitesiz duygusuz başkan imajı kalkacakmış gibi geliyor.

Pedofili vakasının dahi üzerini araştırılmaya dahi gerek duydurtmadan kapattırdılar. Bu da iddaların doğru olduğu yönünde kanı oluşturuyor. Kitapsız merhametsiz vicdansızlar kendilerini az buçuk dahi övemeye başlarlarsa izlemem!
  • Trump Rte görüşmesi sonrası dengeler değişti.
  • SON 1 HAFTA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 23 Mayıs 2017; 20:53:44 >
  • netflix Türkiye'de yayınlanacak mı? bölümler topluca mı yayınlanıyor yoksa tek tek mi? 1 ay bedavayı sırf bu dizi için bekletiyorum.
  • indirerek izleyenlerdenim bu sefer altyazılar sizce ne kadar sürede gelir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Devil

netflix Türkiye'de yayınlanacak mı? bölümler topluca mı yayınlanıyor yoksa tek tek mi? 1 ay bedavayı sırf bu dizi için bekletiyorum.

malesef yayın haklarını digitürk aldı 5.sezonun.Netflixe geç gelecek, 30 mayıstan en az bir kaç ay sonra gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 25 Mayıs 2017; 0:24:34 >
  • tam da çoğu dizi tatile girmişken yeni sezonun gelmesi çok güzel oldu.
  • omggggg

• bluray ini bekleyeceğim
  • Yazan oldu mu bilemem ama Netflixe ABD VPNi ile girerseniz yeni sezona hemen ulaşabilirsiniz haberiniz olsun :)
  • binari B kullanıcısına yanıt
    altyazı var mı acaba?
  • binari B kullanıcısına yanıt
    hemen?
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hemen dediğim Netflix ekler eklemez zaten ABD ekliyor :) ama altyazı İngilizce :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.