Şimdi Ara

House of Cards (2013-2018) | 6. Sezon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.397
Cevap
28
Favori
47.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bultürk

Mükemmel bir dizi. Tek kelimeyle mükemmel.

8 ve 9.bölümlerini de izledim,sizinle aynı fikirdeyim.

Ancak forumda henüz izleyici kitlesi oluşturamadı dizi.
  • 9. bolumu ve sonrakileri ingilizce altyazili olarak izleyebilecegim bir site var mi? Dizimag'ta 8'e kadar var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şimdilik mesajım bulunsun ,gözden kaybetmeyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olethros

9. bolumu ve sonrakileri ingilizce altyazili olarak izleyebilecegim bir site var mi? Dizimag'ta 8'e kadar var.

9.bölüm de var,gözünüzden kaçmış sanırım.
  • İlk bölümüyle gönlümü fethetti. Kevin Spacey sadece kameraya bakıp konuşsa izlenir ya, neyse...
  • 9. bölüm dün eklendi dizimag'e. Araştırdım ama daha ileri bölümünü bulamadım başka sitede.
  • ilk bölümünü izledim tek kelimeyle mükemmel olmuş.Saf politika,diplomatik oyunlar,harika oyuncular.Görüntü,anlatım harika.Umarım ilerleyen bölümlerde de aynı çizgisini korumuştur.
  • Kevin reyiz var diye izledim ve gayet güzel işlenmiş çok hoşuma gitti arada bizle konuşması hiç kötü anlamda etkilememiş diziyi tavsiye ederim kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

ilk bölümünü izledim tek kelimeyle mükemmel olmuş.Saf politika,diplomatik oyunlar,harika oyuncular.Görüntü,anlatım harika.Umarım ilerleyen bölümlerde de aynı çizgisini korumuştur.

Aynı çizgide devam ediyor dizi.
  • Özellikle 11.bölümde işler iyice kızışıyor,12.bölüm ve sezon finali ile doruk yapıyor...

Gerçekten çok güzel bir dizi.Altyazı çevirisi olarak yetersiz ancak ingilizce izleyenler için sadece kaçırmayın diyorum.
  • Yok mu hiç 13 bölümü de izleyen,konuşup,tartışabileceğimiz biri?
  • İngilizce altyazısız izlerim diyordum ama bir yerden sonra yakalayamadığım kelimeler olunca ingilizce altyazı ile devam ettim.

İlk bölümü bitirdim, gayet güzeldi. Vaktim olsa bir kaç bölüm daha izleyeceğim ama politikaya kafa yormak inanılmaz derecede zor olsa gerek, şahsen ben bu konularda bölümleri biraz ağırdan alıyorum.

Kevin Spacey kameraya karşı konuşmasından ziyade olayı ortaya mutlak kararlar sunarak senaryoyu ortaya çıkartsa daha güzel olur gibi. Film niyetine uzun bir serüven niyetine izlenilecek bir dizi ancak tekrardan belirtmem gerekiyor ki o anı yaşamak için şu kameraya karşı konuşma olayını durdurması lazım.
  • Fincher varsa kötü bir şey çıkmaz hemen izlemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Kameraya konuşma olayı farklı da bir hava katmış aslında...

• Arkadaşlar 12. bölüm bitti ben bu roy kapeniak olayını anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dupp

Arkadaşlar 12. bölüm bitti ben bu roy kapeniak olayını anlamadım.

Frank Underwood ilk bölümlerde kendisi yerine dışişleri bakanı yapılacak micheal kern'i saf dışı etmek için roy kapeniak'ı kullanmıştı. Roy Kapaneiak ile Micheal Kern okul arkadaşları.Underwood 30 yıl önce Roy Kapeniak'ın İsrail aleyhtarı yazdığı makaleyi Micheal Kern'ün yazdığını söylemesi için Kapeniak ile anlaşmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: trotsky

quote:

Frank Underwood ilk bölümlerde kendisi yerine dışişleri bakanı yapılacak micheal kern'i saf dışı etmek için roy kapeniak'ı kullanmıştı. Roy Kapaneiak ile Micheal Kern okul arkadaşları.Underwood 30 yıl önce Roy Kapeniak'ın İsrail aleyhtarı yazdığı makaleyi Micheal Kern'ün yazdığını söylemesi için Kapeniak ile anlaşmıştı.

Eyvallah hocam. Şimdi 13. bölümü izlicem. 13. bölüm son mu acaba ?

• quote:

quote:

quote:

Maalesef son,rica ederim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Maalesef son,rica ederim

2. sezonun tarihi belli mi peki ?

• @Dupp 2. sezonla ilgili bir bilgi şimdilik yok hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.