Şimdi Ara

House of Cards (2013-2018) | 6. Sezon (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.397
Cevap
28
Favori
47.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

House of Cards (2013-2018) | 6. Sezon

• Doug satış yapacak gibi
  • Yeni sezon ne zaman. Better Caul Saul ve Fargo da gelmişken House Of Cards da bu aralar gelse hiç fena olmaz açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: gigok

Yeni sezon ne zaman. Better Caul Saul ve Fargo da gelmişken House Of Cards da bu aralar gelse hiç fena olmaz açıkçası

31 mayıs diye kalmış sanki aklımda
  • diziye başlamalı mıyım prison break havası varmı dizide arkadaşlar biri el atsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

diziye başlamalı mıyım prison break havası varmı dizide arkadaşlar biri el atsın

yok hocam prison la alakası yok bu bir kere politik bir dizi.Aksiyon falan aramayın

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hahahahahaha 2032

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU. GE Lİ YOR LAR
  • fragman'dan anlaşılan baya güzel bir sezon bizi bekliyor galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiesto77 -- 1 Mayıs 2017; 19:37:29 >
  • MUHTESEM

MUHTESEM

M U H T E S E M

En sevdigim dizi oldugunda heyecanlanmis olabilirim ama fragman gercekten harika yine super bir sezon geliyor. SUPER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazerBülbül -- 1 Mayıs 2017; 18:39:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frank Başkan masaya çok sağlam vuracak bu sezon.
  • Fragmanı bile orgazm olma sebebi.
  • diziye başlamanın vakti geldi herhalde :) 5 sezon iyi birikti
  • Frank reis sağlam geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The American people don't know what's best for them... I do. May 30.

Efsane başlasın artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki yıl sonra bunun için imzamı değiştirdim. Ve şimdi fragramı yeniden izleyince birşey farkettim. "One nation Underwood" lafına bakın. WOW!
  • 4. sezonu yeni bitirdim. Dizi her sezon üzerine daha çok kata kata devam etti. Çıtayı hiç düşürmedi. Müthiş dizi müthiş
  • Ben bu diziyi izlemeye daha yeni başladım.Şuan 1.sezon 4.bölümdeyim, ilk 4 bölüm itibariyle tek birşey söylemek istiyorum?Kevin Spacey Allah aşkına sen nasıl birşeysin yahu?Oyuncunun God Mod'u gibisin.
    Ben hayatımda böyle oyunculuk görmedim,gözlüklü Profesörler olur ya hani işte bu adam onun belkide milyonla çarpılmış hali.
    Bu adam aşmış artık,nirvanaya ulaşmış.Ne söylense az.Dizideki bütün herkesi çıkar Kevin reyis kalsa dahi bütün rollerin tek tek hakkını verir.
    Kendisine sanatçıyım diyen Hollywood zibidilerini yüz bin defa üste üste koyar mezara gömer o derece diyorum.
  • Yalnız diziyi Netflix TR vermeyecek herhalde. Hala fragman, reklam falan yayınlamadılar. Şimdi gördüm, Digitürk almış TR'de ilk defa BeinConnect'te diye reklam yaptılar. Adamlar yayın haklarını nasıl satmışlarsa kendileri bile veremiyor.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.