Şimdi Ara

Hotwheels 10'lu araba seti: 27 lira kargo ücretsiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
7
Favori
7.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çocuğa almak için ararken fiyata bu fiyata denk geldim. Sağlam ve kaliteli arabalar. En son toyzz shop'tan 50 liraya almıştım bu ürünü. Avantajixi de değerlendirmeyi unutmayın.
    http://www.boyner.com.tr/urun/hotwheels-aksesuar-araba-1785149-516628067-0-0.html

Edit: Ben konuyu açtığıma web sitesinde kargo bedava idi şu anda tekli alımda mobil uygulamada ve 3 adetten fazla alımda webde kargo bedava oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tem_Mus -- 11 Aralık 2016; 14:46:57 >

• Sanirim cek birak değil degil mi
  • Migrosun indirimiyle 24TLden sonra gordugum en uygun fiyat.
    Adet olarak piyasada 6TLye satiliyor. DusuneN Varsa kacirmasin. Guzel fiyat.
    Tesekkurler
  • 8 tl kargo cikiyor
  • Kargo olmasa alacaktım...
  • Kargo gözükmüyor mobilde
  • Magaza teslimde kargoyu siliyor
  • Haber için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: maer

Kargo gözükmüyor mobilde

Aldım teşekkürler
  • Şöyle arabalar hep hoşuma gider kendime alsam mı diye düşünüyorum yaş 21 ama karar veremedim
  • Carrefour marketlerde oyuncaklar da 1 alana 1 bedava kampanyası var.teki 2 yada 3 tl ye geliyor.modele göre.10 tanesi 9 tl olan bile var.
  • N11 de aynı set 40tl

http://urun.n11.com/erkek-oyun-setleri/hot-wheels-10lu-araba-seti-P146220216

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remy_ -- 10 Aralık 2016; 22:36:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1984

Sanirim cek birak değil degil mi

Çek bırak değil hocam.
  • Mobilden hopi nasıl kullancam ? Göremedim uygulamada hopi kimliği girecek yeri
  • quote:

Orijinalden alıntı: maer

Kargo gözükmüyor mobilde

mobildende pc dende 8 tl kargo var
  • Mobil uygulamada kargo ucreti yok.Mobil tarayicida da cikiyor.Uygulama olunca maalesef avantajix i kullanamadim.
  • mobil uygulamadan avantajix kullanmadan aldım. Kargo ücretsiz 27tlye
  • Kargo bedava olmuyordu bende tıkla gel ile aldım kargo o zaman siliniyor konuyu açan arkadaşa çok teşekkürler
  • Merhaba,

2 farklı ürün fotoğrafı mevcut,hangisini gönderirler?3 adet farklı figür araç var,kendime almak istiyorum ama beğenmedim.
  • Boyner uygulamasıni kurup kargo ücretsiz aldım. Haber veren arkadasa tskler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.