Şimdi Ara

Hotpoint Ariston Kurutmalı Çamaşır Makinesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
3
Favori
86.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aggressor19

Videoyu ceken arkadasa hiç bir lafım yok olabilir almıstır memnun olur yada olmaz ama garip olan videoyu nete yükleyen arakdastan önce candoganın nasıl oluyorsa bulup koyması candoğanın açıklamaları taraflı ve bazı firmalarla bagı oldugu her yazısından belli olabiliyor ve ne oluyorsa lazpanyolda şitket deyince üstüne alınmış bu işte var bir şitket neyse kolay gelsin herkeze

Arkadaş videoyu yükledim, aratırsanız bulursunuz demiş. Ben de aradım buldum. Halen lafı neden manasız bir şekilde kendi kendinize çevirmeye çalışıyorsunuz anlamış değilim.

Evet benim Miele ile, Bosch ile, AEG ile, LG ile ve Grundig ile bağım var. Bir Ariston ve Vestel ile anlaşamadım

Allah akıl fikir versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: El-Diablo

Bahaneye gerek yok bence.
    Makina bomboş evde, az miktarda çamaşırı sesli sıkmış.
    Kullanılan telefon galaxy S II ve 5.1 ses sistemine göre HD ses kaydı yapıyor.

Aynı telefon ile AEG makinayı aynı boş daireye koyun bakın nasıl ses kaydı yapacak.

Emsal olması amacı ile Buda GALAXY NOTE telefonum ile çekilen HD ses ve video kalitesinde çekim yaptığım INDESİT çamaşır makinamın videosu.

Alakalı alakasız gördüğünüz her yere aynı videonun linkini yapıştırmanıza gerek yok. Sizin makinenizin de, konudaki makinenin de ses seviyesini biliyorum zaten.

Videodan da neyin ne olduğu gayet iyi anlaşılıyor. Bu makineyi AEG ile kıyaslamıyorum zaten, yine konuyu alakasız yerlere çekmeye çalışıyorsunuz. Aynı mekanda, aynı kayıt cihazıyla video çekilse farkı görürdünüz zaten. AEG dengesiz sıkmıyor mu? Sıkıyor tabi ki, dengesizinden dengelisine her halinin videosunu çekip yüklemiştim zaten. Merak eden açar izler.

• Aqualtis AQ114D 697D EU/B

bu makine ile

AQD1070F 49 TK

bunun arasındaki tek fark daha fazla çamaşır yıkayabilmesi ve birisinde kurutma olmaması mı?

ayrıca aristonun en iyi kurutumalı makinesibu linkte yer alan model mi? normalde 5 farklı modele görünüyor da sitesinde?

http://www.hotpoint.com.tr/urunler_h/kurutmali_camasir_makineleri_pline_42.do#/p/Kurutmal%C4%B1_%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r_makineleri/pline/42/startMode/catalogo/

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

Aqualtis AQ114D 697D EU/B

bu makine ile

AQD1070F 49 TK

bunun arasındaki tek fark daha fazla çamaşır yıkayabilmesi ve birisinde kurutma olmaması mı?

ayrıca aristonun en iyi kurutumalı makinesibu linkte yer alan model mi? normalde 5 farklı modele görünüyor da sitesinde?

http://www.hotpoint.com.tr/urunler_h/kurutmali_camasir_makineleri_pline_42.do#/p/Kurutmal%C4%B1_%C3%A7ama%C5%9F%C4%B1r_makineleri/pline/42/startMode/catalogo/

en iyi kurutmalı çamaşır makinası AQD1070F 49 TK bu
    ile aralarındaki farklarsa 11Kg lik bir ürün buharla yıkama özelligi mevcut ve beyazlarla renklileri aynı anda yıkama özelligi mevcut

• quote:

quote:

bu makine ile

AQD1070F 49 TK

ile aralarındaki farklarsa 11Kg lik bir ürün buharla yıkama özelligi mevcut ve beyazlarla renklileri aynı anda yıkama özelligi mevcut

en iyi derken aeg'den de mi iyi

bir de buharlı yıkayan da kurutma yok galiba

• quote:

quote:

quote:

bu makine ile

AQD1070F 49 TK

en iyi derken aeg'den de mi iyi

bir de buharlı yıkayan da kurutma yok galiba

Markanın en iyi kurutmalı çamaşır makinası her markanın farklı hedef kitlesi vardır benim öyle en iyi marka vs gibi bir iddiam olmaz 11 kg olan üründe kurutma yok ama kurutmalı yerine o 11 kg olanı şiddetle tavsiye ederim cok guzel bir ürün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aggressor19 -- 3 Temmuz 2013; 8:11:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• araştırmadan aldım bu makineyi.eve gelip yorumları okudum ve kurdurana kadar bayaa pişmanlık çektim.servis geldi kurulumunu yaptı ve 90 derecede boş olarak çalıştırıp gitti.sıkıntı yok.ilk çamışıır yıka+kurut da çok fazla koku yaptı. daha sonra koku zamanla geçti.şu an gayet memnunum.arkadaşlar baya bi yorum yapmışlar şöyle iyi böyle kötü ama bu kadar abartmaya gerek yok bence.koku geçici, ses abartıldığı kadar çok değil.10kg lık kazanı 1400 devire anca bu kadar sessiz çalışabilir.o da sadece sıkmada .normal yıkamada ve kurutmada odadan zor duyarsınız sesini.bir çamaşır makinesi fiyatına yıkama + kurutma.diğer markalar da iyi ama onlarda da bi dünya şikayet var açın bakın.ayrıca bu özelliklerde bu fiyata başka markada bulamazsınız.

bir de size tavsiyem; servis eve gelip kurulumu yaparken 75 tl lik fabrika cihazı diye bir kireç önleyici takılması gerktiğni söyleyebilir.sularınız aşırı kireçli değilse taktırmayın.bana takılmazsa makina garanti dışı kalır dedi çok saçma geldi madem fabrika cihazı ve bu kadar gerekli bişeyse neden orda takılmadı da burda para istenerek takılıyo?taktırmadım.müşteri hizmetlerini aradım sordum öyle bişey yok dedi..

• evimize yeni bu makinadan aldık ve bir kac yıkama olmasını bekledim yorum yazmak icin. Öncelikle konu basındaki sikayetlerin hepsi yersiz bunu cok rahat bir sekilde söyleyebilirim. Makina cok temiz bir yıkama yapıyor. Durulaması harika. Yıkama sırasında motor sesi sıfır. Duyacagınız tek ses camasırlarınızın kazan icinde yuvarlanma sesi ve sıkma esnasındaki hızın vermis oldugu ses. Kurutması ve kurutma secenekleri gayet iyi. Kurutma sırasında olusan ısı nedeniyle plastik kokusu oluştu ama bir kac kurutma yaptıktan sonra bu koku azalarak yok oldu. Artık plastik kokusu yok. İlk kullanımda koku dogrudur ama sonra ortadan kalkıyor.

Makinanın tek olumsuz yanı tam kurutma yaptıgınızda kırısıklıklar cok sertlesiyor ve ütüyle acılması oldukca zorlasıyor. Bu sebeple ütülenecek giysileri kurutmaya almıyoruz yada hafif nemli cıkartıyoruz.
  • 70-100l su sarfiyatı varmış bu kurutma makinalarının çok büyük israf ben almayı erteledim.
  • Eeeeee gülü seven dikenine katlanır, tabiki enerji vs sarfiyat artıyor ama gerçekten büyük rahatlık. Bence kurutmasız makineler tarihe karışır yakında.
  • Ariston kullanan çeker derdini.

Ya burdaki insanlar sağır yada ben markayı oveceksiniz diye atmadığınız takla yok.

• mesai 6.53 de baslamıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: funda.oz.me

Eeeeee gülü seven dikenine katlanır, tabiki enerji vs sarfiyat artıyor ama gerçekten büyük rahatlık. Bence kurutmasız makineler tarihe karışır yakında.

Ya ya ne mantık
    8 Kilo yıka 3,5 kurut

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başladı yine Ariston reklamcıları.
  • quote:

mesai 6.53 de baslamıs

Alakasız mesajlarına bir tanesini daha eklemişsin sabah uyanıp uzun yola çıktıysam sizene istersem gece yazarım ister sabah kendinizi benle karıştırmayın ben dandik mal satıcı değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tostmania

quote:

Orijinalden alıntı: can kırıkları.

Ariston kullanan çeker derdini.

Ya burdaki insanlar sağır yada ben markayı oveceksiniz diye atmadığınız takla yok.

Yav salla Allah Kuranda ayet göndermiş onlar için.
    Gözleri, kalbleri mühürlüler.

Aynen öyle

• Markaya saldırıları anlamadım ama markanın savunucusu haline gelmemek için cevap yazmayacağım. Sadece şunu söyleyeyim 2007'de aldığım ariston buzdolabı ve ariston çamaşır makinesi hala sorunsuz çalışıyor (2 kez taşınmış olmama rağmen). aileme aldığımız kurutmalı makinesinden de çok memnunuz. elektronik her eşyada risk vardır, örneğin kuzenim bosch'un buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesini aldı, buzdolabına 2 aydır 6 kez servis çağırdı, diğer ürünlerden ise son derece memnun.

Düşünenler için gayet iyi fiyat http://www.jojumon.com/hotpoint-ariston-aqd1070f-49-tk_7278-20.htm

• arkadaslar yaklasik 20 gundur hotpoint ariston 10/7 kg aqualtis kurutmali camasir makinesi aldik.Yikama ve kurutmasi iyi lakin kurutma asamasinda ortaya cikan plastik kokusu elbiselere siniyor ve gecmiyor.Deterjan ve yumusatici kokusu tamamen yok oluyor.Servisi yarin cagiracagim ama servis ne yapacak ki.Bir ayi dolmadigi icin tamir etme haklari yok. 15 yikama yaptik ama plastik kokusu cikmiyor kurutma esnasinda banyo igrenc plastik kokuyor.Ariston bu sorun karsisinda ne yapiyor bilgisi olan var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avantis -- 17 Kasım 2013; 19:01:21 >
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    Bendede kurutmali camasir makinesi var ve kurutmadan sonra belli bir. Seviyede koku geliyor ama bir sure sonra koku geciyor.

• Bu hotpointlerde kronik sanirim yeni diye zamanla geçer diyorsun geçmiyor gene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazpanyol -- 17 Kasım 2013; 20:15:49 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.