Şimdi Ara

hotmailden mail adresiniz ele geçirilmeye çalışılıyor ve bloklanacak uyarısı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    3 tür bana bu konuyla ilgili mail gelmekte. Yollayan Microsoft güvenlik ekibi olarak görünüyor. Ancak adres değişik gibi geldi.

Yollanan Adres şu : hesapdestek3@e-mail.com.tr

Diyor ki hesap bloklanmaması için ekteki yerden giriş yapın. Ekte de hotmail hesabına giriş sayfası çıkıyor.
    Şifre ele geçirmek için aynı sayfayı kopyalayıp doldurulmasının istendiği vakalar da kafamı karıştırdı.
    Mail şu:

Güvenliğiniz için bu iletinin bazı kısımları engellendi.
    İçeriği göster|hesapdestek3@e-mail.com.tr adresine güveniyorum. İçeriği her zaman göster.
    Değerli Üyemiz;

Birisi kısa bir süre önce Hotmail Hesabınızda oturum açmak için bir uygulama kullanmaya çalıştı.
    Hesabınıza erişmeye çalışan kişi bir saldırgan olabileceği için oturum açma girişimi engellendi. Lütfen oturum açma girişimi ile ilgili ayrıntıları gözden geçirin.

21 Şubat 2014 12:00:21 UTC
    Ip Adresi: 154.66.67.255

Bu sizin bildiğiniz bir oturum açma girişimi değilse, birisi hesabınıza erişmeye çalışıyor olabilir. Derhal ekte gönderilen güvenlik panelinden giriş yaparak hesabınızı güvene almalısınız. Aksi takdirde biz hesabınızı engellemek zorunda kalacağımızı üzülerek bildiriyoruz.

Bu kişi sizseniz ve hesabınıza erişmeyle ilgili sorun yaşıyorsanız,http://support.hotmail.com/mail?p=client_login sayfasında listelenen sorun giderme adımlarını tamamlayın.

Saygılarımızla,
    Windows Live Hesapları ekibi

Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

Bana da aynı mail geldi.O linke tıklamadan şifreyi kendim değiştirdim. Ve bunu hotmail e bildirdim.Cecap bekliyorum.
  • Banada uzun zaman önce olmuştu,hotmaile kayıtlı numaram Türkiye'de kaldığı için uzun süre değiştiremedim.Geçenlerde deneyeyim dedim hesabınız silinmiştir gibi bir olay oldu,sonra da denemedim.Uzun süredir kullandığım bir hesabımdı.Bazıları şifrenizi arka arkaya yanlış giriyor ve hotmail otomatik olarak dondurup,onaylatmanızı isteyebiliyor öylede olmuş olabilir.
  • Valla ben değiştirmedim bir sıkıntı olmadı. Sanırım çalmak için. Şifrem de aynı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.