Şimdi Ara

Hotmail Hesabım engellendi.!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
6.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun yıllardır sorunsuz şekilde kullandığım mail hesabım düne kadar hiç bir problem yokken. şu anda engellenmiş durumda ne skype'ye ne mail'e girebiliyorum işin kötüsü skydrive yüklediğim dosyalarımda gitti.Problemli olan mail adresimle giriyorum Outlook sitesinde gerekli olan adımları takıp ediyorum fakat neye tıklarsam tıkliyim hesabınız engellendi yazısı geliyor ne şifre sıfırlamayla nede telefonla kod ile girmeyle ne denediysem bir türlü yapamadım.İkincil adresimle outlook sayfası'na girip mail attım fakat onada cevap gelmedi bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RownikaL -- 23 Temmuz 2013; 12:37:59 >

• hocam hotmaille iletişime geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: gel pc pc

hocam hotmaille iletişime geç

Sorunumu yazdım fakat hiç cevap gelmedi.En azından kişi listemi alabilseydim iyi olurdu.
  • yedekleme yapmamış mıydın hocam?
  • quote:

yedekleme yapmamış mıydın hocam?

Böyle birşey olacağı hiç aklıma gelmediki.Skydrive yüklediklerim önemli değildi pek fakat kişi listesindeki arkadaşlar face'de bile yok onları bir daha nasıl bulurum bilemiyorum nereye yazdıysam hiç biri bi düzgün açıklama yapmadı.Yani skydrive yüklediklerim manga bölümleriydi başka bişide yoktu bir ton çeviri grubu aynı yöntemi kullanıyor birtek benim verdiklerimmi gözlerine battıda kapattılar anlamadımki hiçbirşey.
  • RownikaL kullanıcısına yanıt
    senin için biraz aradım... seninkine benzer bir olay birinin başına gelmiş çözümleri okumanı tavsiye ederim
  • quote:

senin için biraz aradım... seninkine benzer bir olay birinin başına gelmiş çözümleri okumanı tavsiye ederim

O bahsettiğin yerin tam linkini atarmısın bir sürü mesaj var orda ben bulamadım o dediğini

• bende skype kurdum, açılıyor. Skype yazısı var. Ama ne kullanıcı ad ne de şifre kutusu görünmüyor. Sağ tık ile oturum aç tıklıyorum. Değişen bir şey olmuyor. Kaldırıp tekrar kurdum ama hiç bir şey değişmedi. Sonuçta kullanamıyorum bu skype'yi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.