Şimdi Ara

hotmail gelen kutusuna bakabilen varmı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• var
  • var
  • kafayı yiycem valla.oturum aç dediğimde "sunucu bulunamadı" hatası alıyorum.gece gece çattım .sağolun arkadaşlar
  • ben acamıyorum yardımcı oluabilirseniz sevinirim
  • Bendede vardı sorunu czdum
    http yazan yeri https olarak degis sonra bisiler geliyor her zaman bole acılsın mı die evet de oldu bitti
  • deniyorum cok saol sonucu yazarım birazdan
    edit: baglantı sorunu cıkıyor gene off
  • van'a gittiğimde nedense eniştemin bilgisayarında da aynı sorun vardı, belki sabit dns kullanmıyorsun diyedir
  • ALINTIDIR!!

ben sorunumu bu kişinin anlatımı ile çözüm

2011 Mayıs ayı itibariyle msn'e birşeyler olmaya başladı!

Genel olarak çoğumuzun Msn Mail (Hotmail) Gelen Kutuları açılmaz oldu!

Oops gibi ya da Web Sayfası Görüntülenemiyor gibi hatalar çıkmaya başladı!

Çözümü burada!

ilk olarak Gelen Kutumuza tıklıyoruz ve sayfa görüntülenemiyor hatasını alıyoruz. Üstteki Http:// ile başlayan kısıma Https:// olacak şekilde "s" harfini ekliyoruz ve Enter'a basıyoruz. Açılan sayfadan Herzaman HTTPS yi Kullan (Önerilir) e basıyoruz ( Eğer Yine Sayfa Görüntülenemiyor hatası alırsanız Denetim Masası İnternet Seçeneklerinden Gelişmiş alanında Varsayılan Ayarları geri yükle ve Sıfırla Butonlarına basıp Uygula yapın) ve Sağ kısımda Oturum aç kısmı geliyor. Mail adresimizi ve şifremizi girerek Enter'a basıyoruz. Ya da Şifre ekranı gelmeden alt alta 2 seçenek çıkacak Herzaman Https yi Kullan ilk seçeneği seçip Kaydet diyoruz ve Hotmail Gelen Kutumuz açılıyor.!!

( Not: İnternet Seçeneklerinden Programlar alt klasöründe Varsayılan Tarayıcı İnternet Explorer olması gerekiyor! )
  • Opera Tarayıcısından Açılmıyor Fakat Firefox Tarayıcısından Açabiliyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.